Naiskond võitis saalijalgpalli karika!


Naiste saalijalgpalli karikavõitjaks tuli FC Flora, alistades finaalis Pärnu JK tulemusega 3:1.

Avaldame nüüd Eesti Jalgpalli Liidu uudisteksti

Laupäeval Paides E-Piima Spordihallis toimunud karikavõistlustel sai FC Flora teel finaali jagu Nõmme Kaljust 2:0, Tartu SK 10 Premiumist 2:1, Pärnu JK duublist 2:0 ja poolfinaalis Tartu JK Tammekast samuti 2:0.

Flora koosseisu kuulusid Aleksandra Ševoldajeva juhendamisel Elis Soodla, Mari Liis Lillemäe, Kethy Õunpuu, Liis Lepik, Lisette Tammik, Siret Räämet, Ragne Hindrimäe, Silja Goroško, Ariina Mürkhain ja Katrin Loo.

Pärnu JK alistas alagrupiturniiril 2:1 Tartu JK Tammeka, 3:0 JK Tallinna Kalevi ning 4:0 FC Flora duubli. Poolfinaalis võitsid pärnulannad tulemusega 4:0 Tartu SK 10 Premiumit.

Pronksi teenis Tartu naiskondade omavahelises lahingus Tammeka: mängus väravaid ei löödud, penaltiseerias jäi SK 10 alla 1:2.

Finaalvõistluse parimad väravakütid olid Merily Toom (Pärnu JK), Ulrika Tülp (Pärnu JK) ja Katrin Loo (FC Flora), kes kõik aitasid oma naiskonda nelja tabamusega.

Tulemused:
11:00 Tallinna FC Flora – Nõmme Kalju FC 2:0 (Ariina Mürkhain, Lisette Tammik)
11:20 Pärnu JK II – Tartu SK 10 Premium 0:1 (Mariliis Limbak)
11:40 Pärnu JK – Tartu JK Tammeka 2:1 (Merily Toom 2 – Maarja Saulep)
12:00 Tallinna FC Flora II – JK Tallinna Kalev 0:1 (Eret Elen Viidakas)
12:20 Tartu SK 10 Premium – Tallinna FC Flora 1:2 (Renita Roopalu – Liis Lepik, Katrin Loo)
12:40 Nõmme Kalju FC – Pärnu JK II 1:2 (Gerli Israel – Marve Bessmertnõi, Alina Fitissova)
13:00 JK Tallinna Kalev – Pärnu JK 0:3 (Ulrika Tülp 2, Merily Toom)
13:20 Tartu JK Tammeka – Tallinna FC Flora II 3:0 (Anastassia Ivanova, Grete-Lilijane Küppas, Maarja Saulep)
13:40 Tallinna FC Flora – Pärnu JK II 2:0 (Katrin Loo, Liis Lepik)
14:00 Tartu SK 10 Premium – Nõmme Kalju FC 1:0 (Diana Belolipetskaja)
14:20 Pärnu JK – Tallinna FC Flora II 4:0 (Kristina Bannikova 2, Anete Paulus 2)
14:40 JK Tallinna Kalev – Tartu JK Tammeka 1:1 (Eret Elen Viidakas – Liis Ott)

A-alagrupp: 1. Tallinna FC Flora 9p, 2. Tartu SK 10 Premium 6p, 3. Pärnu JK II 3p, 4. Nõmme Kalju FC 0p.
B-alagrupp: 1. Pärnu JK 6p, 2. Tartu JK Tammeka 4p, 3. JK Tallinna Kalev 4p, 4. Tallinna FC Flora II 0p.

15:00 B3 – A4: JK Tallinna Kalev – Nõmme Kalju FC 3:0 (Sabina Ahmedova, Kadri-Ann Valgeväli, Jana Pipar)
15:20 A3 – B4: Pärnu JK II – Tallinna FC Flora II 0:0, pen 2:3
15:40 B1 – A2: Pärnu JK – Tartu SK 10 Premium 4:0 (Ulrika Tülp 2, Anastassia Morkovkina, Merily Toom)
16:00 A1 – B2: Tallinna FC Flora – Tartu JK Tammeka 2:0 (Katrin Loo, Ragne Hindrimäe)
16:20 7.-8. koha mäng: Nõmme Kalju FC – Pärnu JK II 0:3 (Ljubov Maksimova 2, Evelyn Šilina)
16:40 5.-6. koha mäng: JK Tallinna Kalev – Tallinna FC Flora II 2:0 (Karolina Perv, Kätlin Hein)
17:00 3.-4. koha mäng: Tartu SK 10 Premium – Tartu JK Tammeka 0:0, pen 1:2
17:20 Finaal: Pärnu JK – Tallinna FC Flora 1:3 (Anastasija-Grazyna Shcherbachenia – Anete Paulus (ov), Lisette Tammik, Katrin Loo)

Võistkondade koosseisud:

1. Tallinna FC Flora: 27 – Elis Soodla, 99 – Mari Liis Lillemäe, 14 – Kethy Õunpuu, 5 – Liis Lepik, 26 – Lisette Tammik, 30 – Siret Räämet, 15 – Ragne Hindrimäe, 42 – Silja Goroško,, 20 – Ariina Mürkhain, 6 – Katrin Loo.

2. Pärnu JK: 1 – Jennifer Smirnov, 5 – Ulrika Tülp, 6 – Anete Paulus, 7 – Anastassia Morkovkina, 8 – Kairi Himanen, 9 – Liivi Sõrmus, 16 – Laada Tereštšenkova, 18 – Elizaveta Rutkovskaja, 20 – Merily Toom, 21 – Anastasija-Grazyna Shcherbachenia, 22 – Kristina Bannikova.

3. Tartu JK Tammeka: 1 – Diana Klavan, 7 – Sirje Roops, 11 – Maarja Saulep, 18 – Liis Ott, 2 – Criselle Tennosaar, 3 – Anastassia Ivanova, 4 – Merle Alupere, 5 – Rahel Repkin, 19 – Kertu Kleinson, 10 – Kädri-Li Ootsing, 14 – Grete-Lilijane Küppas, 15 – Kaisa Kamenik.

4. Tartu SK 10 Premium: 99 – Anastasia Otrutskaya, 7 – Mariliis Limbak, 10 – Diana Belolipetskaja, 11 – Geili Rehkli, 50 – Samanta Uueda, 55 – Renita Roopalu, 22 – Kristina Iljina.

5. JK Tallinna Kalev: 13 – Karina Kork, 11 – Kätlin Hein, 8 – Kätlin Ojapõld, 19 – Jana Pipar, 7 – Eret Elen Viidakas, 5 – Merlyn Mletsin, 14 – Diana Demidova, 2 – Kadri-Ann Valgeväli, 16 – Karolina Perv, 18 – Sabina Ahmedova.

6. Tallinna FC Flora II: 1 – Tatjana Lebedeva, 35 – Liis Karlson, 28 – Kristiina Tullus, 8 – Marie Heleen Lisette Kikkas, 61 – Getter Saar, 38 – Nora Anete Müller, 40 – Kerlin Rassadkin, 24 – Carmen Kaidi Jõeleht, 23 – Sandra Paulberg.

7. Pärnu JK II: 35 – Imbi Hoop, 11 – Alina Fitissova, 19 – Ljubov Maksimova, 23 – Anne-Grethe Pajuviidik, 25 – Ene Midenbritt, 26 – Carita Küünemäe, 28 – Kaire Tekku, 31 – Alika Malešina, 32 – Evelyn Šilina, 33 – Mariana Kees, 17 – Marve Bessmertnõi.

8. Nõmme Kalju FC: 1 – Marjetta Urva, 3 – Cristina Kivisik, 7 – Sarah Brigitta Kasemaa, 15 – Birjo Rasmussen, 22 – Luisa Valgiste, 61 – Anneli Torim, 71 – Karina Domanova, 75 – Gerli Israel.

Väravalööjad:
4 – Merily Toom, Ulrika Tülp (mõlemad Pärnu JK), Katrin Loo (Tallinna FC Flora);
2 – Maarja Saulep (Tartu JK Tammeka), Liis Lepik, Lisette Tammik (mõlemad Tallinna FC Flora), Kristina Bannikova, Anete Paulus (mõlemad Pärnu JK), Eret Elen Viidakas (JK Tallinna Kalev), Ljubov Maksimova (Pärnu JK II);
1 – Ariina Mürkhain, Ragne Hindrimäe (mõlemad Tallinna FC Flora), Mariliis Limbak, Renita Roopalu, Diana Belolipetskaja (kõik Tartu SK 10 Premium), Gerli Israel (Nõmme Kalju FC), Marve Bessmertnõi, Alina Fitissova, Evelyn Šilina (kõik Pärnu JK II), Anastassia Ivanova, Grete-Lilijane Küppas, Liis Ott (kõik Tartu JK Tammeka), Sabina Ahmedova, Kadri-Ann Valgeväli, Jana Pipar, Karolina Perv, Kätlin Hein (kõik JK Tallinna Kalev), Anastassia Morkovkina, Anastasija-Grazyna Shcherbachenia (mõlemad Pärnu JK);
Omavärav – Anete Paulus (Pärnu JK).

Foto: Brit Maria Tael

Viimased videod

Meie kodumängude piletimüügi partner!

        Annab TV Flora videodele HD kvaliteedi