Mets ja Baranov aitasid U-21 koondise võiduni – FC Flora -FC Flora

Mets ja Baranov aitasid U-21 koondise võiduni

Karol Mets

Eesti U-21 koondis kohtus EM-valikmängus võõrsil Sloveeniaga. 22. minutil asus Eesti Artur Rätteli löögist juhtima ja võitis mängu tulemusega 1:0.

FC Flora mängijatest tegid kogu kohtumise kaasa kaitsjad Karol Mets ja Nikita Baranov. Lisaks sekkusid teisel poolajal vahetusest Florast FC Kuressaarde laenatud Marten Mütt ja Karl Mööl. Koondise väravat kaitses hooaja esimeses pooles Florat esindanud Marko Meerits.

U-21 koondisele oli see pärast 0:1 kaotust Taanile ja 1:1 viiki Andorraga valiksarjas esimeseks võiduks. Järgmine mäng on 6. septembril võõrsil Bulgaariaga.