Kõik Eesti karikavõitjad

2016 Tallinna FC Flora – JK Sillamäe Kalev 3:0
2015 Nõmme Kalju FC – Paide Linnameeskond 2:0
2014 Tallinna FC Levadia – Tartu FC Santos  4:0

2013 NÕMME JK KALJU – TALLINNA FC FLORA  1:3 (1:1)
18. mail kell 17:00 A. Le Coq Arenal (Asula 4c, Tallinn)
Väravad: 44. Alo Bärengrub – 15., 49. pen. Andre Frolov, 59. Markus Jürgenson
Hoiatused: 48., 84. Tihhon Šišov, 70. Alo Bärengrub, 84. Tarmo Neemelo – 52. Sander van de Streek, 59. Markus Jürgenson
Eemaldamine: 84. Tihhon Šišov

JK Kalju: 1-Teleš, 77-Šišov, 3-Koogas, 5-Bärengrub, 7-Puri, 75-Wakui, 19-Toomet (61. 9-Quintieri), 11-Kimbaloula (80. 18-Terehhov), 14-Kallaste, 99-Neemelo, 23-Voskoboinikov (72. 20-Dupikov).
Varus: 69-Aland, 88-Hadžanovic, 9-Quintieri, 20-Dupikov, 18-Terehhov, 6-Rodrigues, 16-Melts.

FC Flora: 21-Meerits, 16-Jürgenson, 6-Mets, 24-Palatu, 22-Baranov, 8-van de Streek, 33-Mööl (69. 11-Sappinen), 25-Frolov, 31-Post (72. 99-Prosa), 9-Alliku, 73-Luigend (75. 18-Logua).
Varus: 12-Toom, 5-Peitre, 34-Mütt, 13-Laabus, 18-Logua, 99-Prosa, 11-Sappinen.

Mänguolud: +20, sombune ilm, teisel poolajal ka paduvihm; muruväljak heas seisukorras.
Pealtvaatajaid: 3521
Peakohtunik: Jaan Roos
Abikohtunikud: Andrei Karhu, Ago Kärtmann
Neljas kohtunik: Gunnar Nuuma
Täiendavad abikohtunikud Eiko Saar, Roomer Tarajev

2012 Tallinna FC Levadia vs Narva JK Trans 3:0

2011 TALLINNA FC FLORA – NARVA JK TRANS  2:0
Väravad
: 48. Markus Jürgenson, 78. Alo Dupikov
Hoiatused: 71. Aleksandrs Cekulajevs – 54. Aleksei Jahhimovitš, 90. Hannes Anier
FC Flora: 12-Marko Meerits, 19-Gert Kams, 24-Karl Palatu, 4-Aleksei Jahhimovitš, 16-Markus Jürgenson, 41-Valeri Minkenen, 25-Andre Frolov, 5-Meelis Peitre (64. 10-Sergei Mošnikov), 9-Rauno Alliku (81. 8-Hannes Anier), 20-Alo Dupikov, 11-Siim Luts.
Varus: 1-Stanislav Pedõk, 22-Nikita Baranov, 10-Sergei Mošnikov, 49-Zakaria Beglarišvili, 8-Hannes Anier, 30-Eron Krillo, 14-Henri Anier.
Pealtvaatajaid: 390
Peakohtunik: Hannes kaasik

2010 Tallinna FC Flora – Tallinna FC Levadia 0:3 (0:1)
Väravad: 33. Andero Pebre, 61. Vitali Leitan, 72. Artjom Dmitrijev
Hoiatus: 56. Konstantin Nahk
FC Flora: 1-Stanislav Pedõk, 19-Gert Kams, 3-Karl Palatu, 4-Aleksei Jahhimovitš, 16-Markus Jürgenson, 13-Nikolai Mašitšev (71. 17-Zakaria Beglarišvili), 5-Siksten Kasimir, 6-Valeri Minkenen, 11-Siim Luts (63. 10-Sergei Mošnikov), 8-Oliver Konsa, 9-Rauno Alliku.
Varus: 12-Marko Meerits, 20-Teet Allas, 2-Mikk Reintam, 10-Sergei Mošnikov, 15-Albert Taar, 18-Andre Frolov, 17-Zakaria Beglarišvili.
Pv: 950, peakohtunik: Margus Kotter

2009 Tallinna FC Flora – Nõmme JK Kalju 0:0, pen. 4:3
Väravad: –
Hoiatused: 30. Tamm, 40. Jürgenson, 76. Zahovaiko, 119. Mošnikov – 35. Pimentel, 74. M. Haavistu, 108. M. Smirnov Eemaldamine: 95. Terehhov
Mängujärgsed penaltid: Zahovaiko +, Kasimir +, Vunk (tõrjub), Vanna +, Dupikov + Smirnov +, Rõškevitš +, Pimentel +, Hurt (tõrjub), Nunes (latti)
FC Flora: Aksalu, Jürgenson, Vanna, Palatu, Kams, Konsa (105.+1. Mošnikov), Vunk, Anniste (70. Zahovaiko), Kasimir, Tamm (60. Dupikov), Henri Anier.
PV: 1900, peakohtunik: Kristo Tohver

2008 Tallinna FC Flora vs Tartu JK Maag Tammeka 3:1
13. mail Kadrioru staadionil, 500 pv, pk: Hannes Kaasik
Väravad: 1. Post, 47. pen., 64. Hakola – 72. pen. Ossipov
Hoiatused: 63. Sidorenkov, 90.+3. Mošnikov – 10. Teniste, 18. Tiirik, 37., 90.+1. Ossipov, 56. Sonn Eemaldamised: 69. Aksalu – 90.+1. Ossipov
FC Flora: Aksalu, Zahovaiko (72. Pedõk), Allas, Vunk, Hurt, Reim, Kams (61. Kasimir), Hakola (87. Mošnikov), Post, Vanna, Sidorenkov.

2007 Tallinna FC Levadia vs Narva JK Trans 3:0

2006 Tallinna FC TVMK vs Tallinna FC Flora 1:0
17. mail Kadrioru staadionil, 350 pv, Pk: Eiko Saar
Värav: 86. Gabovs
Hoiatused: 37. Mašitšev, 81. Kisseljov, 88. Dobrecovs
FC Flora: Londak, Ahjupera, Reinumäe, Hurt (88. Kams), Zahovaiko, Reim, Allas, Lindpere (35. Enver Jääger), Sidorenkov, Vunk (88. Sirevicius), Post.
Varus: Ventsel, Tölpus, Palatu, Bärengrub.

2005 Tallinna FC Levadia vs Tallinna FC TVMK 1:0
2004 Tallinna FC Levadia vs Tallinna FC TVMK 3:0

2003 Tallinna FC TVMK vs Tallinna FC Flora 2:2, lisaaeg 2:2, penaltid 4:1
27. mail Kadrioru staadionil, 1200 pv, pk: Margus Kotter
Väravad: 33. M. Smirnov, 78. Krõlov – 37. Stepanov, 70. Sirevicius Hoiatused: –
Mängujärgsed penaltid: Kurjanov +, Kisseljov +, Kostin +, Krõlov + Zahovaiko (tõrjus), Reim +, Kulik (tõrjus)
FC Flora: Kaalma, Allas, Stepanov, Sirevicius, Saviauk, Reim, Haavistu (68. Reinumäe), Kristal (85. M. Rooba), Hamre, Zahovaiko, Tarassenkov (101. Kulik).

2002 Tallinna FC Levadia vs Maardu FC Levadia 2:0

2001 Narva JK Trans vs Tallinna FC Flora 0:0, lisaaeg 1:0
24. mail Valga linnastaadionil, 400pv, pk: Hannes Kaasik
Värav: 111. Kurotškin
Hoiatused: Zamorski, Jagudin, Kolotsei – Allas, Tarassenkov, Piiroja
FC Flora: Kaalma, M. Rooba, Reim, Piiroja, Allas, Kristal, Haavistu, Novikov, Saharov (85. Antonov), Kosemets (106. Arst), Tarassenkov.

2000 Maardu FC Levadia vs Viljandi JK Tulevik 2:0
1999 Maardu FC Levadia vs Viljandi JK Tulevik 3:2

1998 Tallinna FC Flora vs Tallinna FC Lantana 3:2
22. juunil Kuressaare staadionil, 300 pv, pk: Margus Kotter
Väravad: 8., 72. Oper, 83. Zelinski – 39. Jeršov, 70. V. Leitan Hoiatused: Kirs, Kristal – Kolotsei
FC Flora: Tohver, Kirs, Reim, Nõmmik, Meet, Kristal, Alsaker, Ražanauskas, Terehhov (66. Viikmäe), Oper, Zelinski.

1997 Tallinna Sadama JK vs Tallinna FC Lantana 3:2

1996 Tallinna Sadama JK vs Jõhvi Eesti Põlevkivi 2:0

1995 Tallinna FC Flora vs Tallinna Lantana/Marlekor 2:0
22. juunil Kadrioru staadionil, 600 pv, peakohtunik Jüri Saar Väravad: 59. Kristal, 72. Zdancius
Hoiatused: Kapustin, Prins, A. Borissov
FC Flora: Briaunys, Lemsalu, Kirs, T. Kallaste, Olumets, Alonen, R. Kallaste, Linnumäe (73. Pari), Reim (84. Rajala), Krõm (26. Zdancius), Kristal.

1994 Tallinna FC Norma vs Narva JK Trans 4:1
1993 Tallinna FC Nikol vs Tallinna FC Norma 0:0, pen 4:2

Varasemad karikafinaalid:
1938 Sport Tallinn – Tallinna Jalgpalli Klubi 1:1 2:1
1939 Tallinna Jalgpalli Klubi – Kalev Tallinn 4:1
1940 Tallinna Jalgpalli Klubi – Esta Tallinn 4:1
1942 Sport Tallinn – Kalev Pärnu 3:0
1943 Tartu PSR – Kalev Tallinn 1:0

ENSV karikafinaalid:
1946 Dünamo Tallinn – Kalev Tallinn 3:1
1947 Dünamo Tallinn – Kalev Pärnu 6:0
1948 VVS Tallinn – Kalev Tartu 5:2
1949 Dünamo Tallinn – VVS Tallinn 11:0
1950 Balti Laevastik Tallinn – Dünamo Tallinn 2:0
1951 Balti Laevastik Tallinn – Dünamo Tallinn 3:0
1952 Balti Laevastik Tallinn – Dünamo Tallinn 2:0
1953 Dünamo Tallinn – Kalev Narva 4:0
1954 VVS Tallinn – Spartak Viljandi 2:1
1955 Balti Laevastik Tallinn – Kalev Tallinn 2:0
1956 Balti Laevastik Tallinn – Dünamo Tartu 4:0
1957 Spartak Viljandi – Kalev Rakvere 4:1
1958 Kalev Ülemiste – Kalev Narva 7:0
1959 Kalev Ülemiste – Balti Laevastik Tallinn 2:0
1960 Balti Laevastik Tallinn – Norma Tallinn 2:1
1961 Kalev Ülemiste – Norma Tallinn 3:0
1962 Norma Tallinn – Tempo Tallinn 2:1
1963 Kreenholm Narva – Norma Tallinn 3:1
1964 Kalev Ülemiste – Kalev Aseri 2:0
1965 Norma Tallinn – Balti Laevastik Tallinn 3:2
1966 Start Tallinn – Tekstiil Tallinn 1:1 3:2
1967 Balti Laevastik Tallinn – Start Tallinn 1:0
1968 Balti Laevastik Tallinn – Norma Tallinn 0:0 1:0
1969 Dvigatel Tallinn – Tempo Tallinn 2:1
1970 Start Tallinn – Lokomotiv Valga 4:0
1971 Norma Tallinn – Dvigatel Tallinn 2:1
1972 Dünamo Kopli – Balti Laevastik Tallinn 1:0
1973 Norma Tallinn – Baltika Narva 1:0
1974 Norma Tallinn – Kreenholm Narva 3:1
1975 Baltika Narva – Dünamo Kopli 3:2
1976 Aseri SK – Baltika Narva 2:0
1977 Kalev Sillamäe – Norma Tallinn 4:0
1978 Kalev Sillamäe – Sirgala karjäär 1:0
1979 Dünamo Tallinn – Kalev Sillamäe 1:0
1980 Baltika Narva – Estonia Jõhvi 0:0 pen 8:7
1981 Kalakombinaat Pärnu – Baltika Narva 3:1
1982 Kalakombinaat Pärnu – Ehitaja Kohtla-Jarve 1:0
1983 Dünamo Tallinn – Estonia Jõhvi 3:0
1984 Tempo Tallinn – Estonia Jõhvi 0:0 pen 4:2
1985 Estonia Jõhvi – Zvezda Tallinn 3:1
1986 Estonia Jõhvi – Tempo Tallinn 1:0
1987 Estonia Jõhvi – Zvezda Tallinn 2:1
1988 Kalakombinaat/MEK Pärnu – TVMK Tallinn 2:1
1989 Norma Tallinn – Kalev Sillamäe 1:0
1990 Kalakombinaat/MEK Pärnu – Estonia Jõhvi 1:0
1991 TVMK Tallinn – Keemik Kohtla-Järve 0:0 pen 4:3

Noored

Flora kevadine turniir tuleb taas lihavõttepühade nädalavahetusel, sellel aastal 14.-16. aprill.
 

Loe lisaks

Naiskond

Naiste saalijalgpalli karikavõitjaks tuli FC Flora!

 

Loe lähemalt