Statistika ajalugu

Foto - Egon Tintse

Punktibörs 2017

23 (9+14) – Zakaria Beglarishvili
17 (9+8) – Rauno Sappinen
12 (4+8) – Rauno Alliku
6 (5+1) – Mihkel Ainsalu
5 (5+0) – Madis Vihmann
5 (4+1) – Martin Miller
4 (2+2) – Brent Lepistu
4 (2+2) – Maksim Gussev
3 (3+0) – Mark Anders Lepik
3 (2+1) – Joonas Tamm
3 (1+2) – Markus Poom
3 (0+3) – Joseph Saliste
3 (0+3) – Gert Kams
2 (0+2) – German Šlein
1 (1+0) – Märten Kuusk
1 (0+1) – Erik Sorga

1 (0+1) – Pavel Fedorenko

 

I voor (k): Tallinna FC Levadiaga 1:1
Sappinen (Ainsalu)

II voor (v): Nõmme Kalju FC 1:1
Alliku (Saliste)

III voor (k): Pärnu JK Vaprus 2:0
Ainsalu  (Beglarishvili), Lepik (Beglarišvili)

IV voor (k): Tartu JK Tammeka 4:0
Beglarishvili (Alliku), ov Lorenz (Saliste), Alliku (Beglarishvili), Ainsalu (Šlein)

V voor (k): JK Sillamäe Kalev 2:0
Tamm (Lepistu), Vihmann (Beglarishvili)

VI voor (k): Paide LM  3:0
Vihmann (Fedorenko), Sappinen (Saliste), Vihmann (Kams)

VII voor (v): FC I Tallinn 0:1
Lepistu (Beglarishvili)

VIII voor (k): JK Narva Trans 4:2
Vihmann (Beglarishvili), Beglarishvili (Sappinen), Lepik (Tamm), Poom (Alliku)

IX voor (v): Viljandi JK Tulevik 0:2
Gussev (Alliku), pen. Beglarishvili (-)

X voor (k): Viljandi JK Tulevik 7:0
Alliku (Miller), Ainsalu (Beglarishvili), Sappinen (Kams), Miller (Sappinen), Beglarishvili (Sappinen),
Lepik (Sappinen), Šlein (Sorga)

XI voor (v): JK Narva Trans 0:2
Miller (Alliku), Sappinen (Lepistu)

XII voor (k): FCI Tallinn 3:0
Beglarishvili (Sappinen), Sappinen (Kams), Miller (Alliku)

XIII voor (v): Paide LM 3:1
Ainsalu (Sappinen), Lepistu (-), Sappinen (Alliku)

XIV voor (k): JK Sillamäe Kalev 3:2

Beglarishvili (Gussev), Vihmann (Gussev), Miller (Beglarishvili)

XV voor (v): Tartu JK Tammeka 2:0

Beglarishvili (Sappinen), Andersson ov.

XVI voor (v): Pärnu JK Vaprus 10:0

Tamm (Beglarishvili), Sappinen (Beglarishvili), Ainsalu (Sappinen), Sappinen (Alliku), Sappinen (Alliku), Beglarishvili, Gussev (Beglarishvili), Kuusk (Poom), Alliku, Beglarishvili (Poom)

 

 

 

Noored

Flora kevadine turniir tuleb taas lihavõttepühade nädalavahetusel, sellel aastal 14.-16. aprill.
 

Loe lisaks

Naiskond

Naiste saalijalgpalli karikavõitjaks tuli FC Flora!

 

Loe lähemalt