Statistika ajalugu

Foto - Egon Tintse

Punktibörs 2017

34 (19+15) – Zakaria Beglarishvili
34 (14+20) – Rauno Sappinen
17 (7+10) – Rauno Alliku
11 (7+4) – Mihkel Ainsalu
9 (6+3) – Martin Miller

8 (4+4) – Brent Lepistu
7 (6+1) – Madis Vihmann
4 (2+2) – Joonas Tamm
4 (2+2) – Maksim Gussev
4 (2+2) – Markus Poom
3 (3+0) – Mark Anders Lepik

3(1+2) – German Šlein
3 (0+3) – Joseph Saliste
3 (0+3) – Gert Kams
2 (1+1) – Märten Kuusk
1 (1+0) – Erik Sorga
1 (1+0) – Roma Sobtšenko
1 (0+1) – Pavel Fedorenko

 

I ring

I voor (k): Tallinna FC Levadiaga 1:1
Sappinen (Ainsalu)

II voor (v): Nõmme Kalju FC 1:1
Alliku (Saliste)

III voor (k): Pärnu JK Vaprus 2:0
Ainsalu  (Beglarishvili), Lepik (Beglarišvili)

IV voor (k): Tartu JK Tammeka 4:0
Beglarishvili (Alliku), ov Lorenz (Saliste), Alliku (Beglarishvili), Ainsalu (Šlein)

V voor (k): JK Sillamäe Kalev 2:0
Tamm (Lepistu), Vihmann (Beglarishvili)

VI voor (k): Paide LM  3:0
Vihmann (Fedorenko), Sappinen (Saliste), Vihmann (Kams)

VII voor (v): FC I Tallinn 0:1
Lepistu (Beglarishvili)

VIII voor (k): JK Narva Trans 4:2
Vihmann (Beglarishvili), Beglarishvili (Sappinen), Lepik (Tamm), Poom (Alliku)

IX voor (v): Viljandi JK Tulevik 0:2
Gussev (Alliku), pen. Beglarishvili (-)

II ring

X voor (k): Viljandi JK Tulevik 7:0
Alliku (Miller), Ainsalu (Beglarishvili), Sappinen (Kams), Miller (Sappinen), Beglarishvili (Sappinen),
Lepik (Sappinen), Šlein (Sorga)

XI voor (v): JK Narva Trans 0:2
Miller (Alliku), Sappinen (Lepistu)

XII voor (k): FCI Tallinn 3:0
Beglarishvili (Sappinen), Sappinen (Kams), Miller (Alliku)

XIII voor (v): Paide LM 3:1
Ainsalu (Sappinen), Lepistu (-), Sappinen (Alliku)

XIV voor (k): JK Sillamäe Kalev 3:2

Beglarishvili (Gussev), Vihmann (Gussev), Miller (Beglarishvili)

XV voor (v): Tartu JK Tammeka 2:0

Beglarishvili (Sappinen), Andersson ov.

XVI voor (v): Pärnu JK Vaprus 10:0

Tamm (Beglarishvili), Sappinen (Beglarishvili), Ainsalu (Sappinen), Sappinen (Alliku), Sappinen (Alliku), Beglarishvili, Gussev (Beglarishvili), Kuusk (Poom), Alliku, Beglarishvili (Poom)

XVII voor (k): Nõmme Kalju FC 2:0

Sappinen (Ainsalu), Sappinen (Lepistu)

XVIII voor (v): FC Levadia Tallinn 0:0

III ring

XIX voor (k): FC Levadia Tallinn 3:3

Beglarishvili (-), Vihmann (Ainsalu), Sappinen (Vihmann)

XX voor (v): Tartu JK Tammeka 3:2

Ainsalu (-), Sappinen (Alliku), Alliku (Kuusk)

XXI voor (k): JK Narva Trans 1:0

Beglarishvili (Sappinen)

XXII voor (v) Pärnu JK Vaprus 8:1

Sappinen (Ainsalu), Beglarishvili (Sappinen), Alliku (Beglarishvili), Miller (Alliku), Lepistu (Kuusk), Sobtšenko (Sappinen), Sappinen (Poom), Šlein (Tamm)

XXIII voor (k): Viljandi JK Tulevik 3:2

Sappinen (Beglarishvili), Miller (-), Lepistu (Beglarishvili)

XXIV voor (v): JK Sillamäe Kalev 3:0

Ainsalu (Sappinen), Beglarishvili pen (Sappinen), Sappinen (Lepistu)

XXV voor (k): Paide Linnameeskond 2:0

Beglarishvili (Miller), Sappinen (Beglarishvili), Sappinen (Beglarishvili)

XXVI voor (v): Nõmme Kalju FC 1:0

Alliku (Miller)

XXVII voor (k): FCI Tallinn -:-

 

 

Noored

Flora kevadine turniir tuleb taas lihavõttepühade nädalavahetusel, sellel aastal 14.-16. aprill.
 

Loe lisaks

Naiskond

Naiste saalijalgpalli karikavõitjaks tuli FC Flora!

 

Loe lähemalt

Meie kodumängude piletimüügi partner!

        Annab TV Flora videodele HD kvaliteedi