Fakt: esimese Eesti meeskonnana saadi Triobeti Balti Liigas võit!
Fakt: Flora esimese värava TBL-is lõi Enver Jääger

2009/10
1/8-finaal FK Šiauliai 1:1 (v), 1:1, l.a. 3:1 (k)
Kõik FC Flora väravad (4) lõi Vjatšeslav Zahovaiko
1/4-finaal FK Ekranas 0:0 (k), 2:1 (v)
Fakt: võõrsil jäädi teise poolaja alguses kaotusseisu, kuid sellest ei lastud end heidutada ja võeti kokkuvõttes vajaliku skooriga võit! Väravad lõid Alo Dupikov ja Valeri Minkenen (pen.)
Fakt: esimese Eesti meeskonnana pääseti TBL-is poolfinaali
1/2-finaal FK Ventspils 0:2 (v), 0:0 (k)

2010/11
1/8-finaal
Marijampole Suduva 2:1 (k), 2:3 (v)
Kodus lõi mõlemad väravad Karl Palatu, võõrsil jäädi teise poolaja alguses juba 0:3 kaotusseisu, kuid ei heidetud meelt ning mängu lõpus naeratas õnn. 86. minutil realiseeris Valeri Minkenen penalti ja 93. lõi Sergei Mošnikov edasipääsuks vajaliku teise värava.
Fakt: teist korda suudeti Leedu tippklubide vastu võõrsil kaotusseisus vajalikud väravad lüüa, et kokkuvõttes edasi pääseda!1/4-finaal FK Ventspils 0:1 (k), 0:4 (v)
Sellega sai Balti liiga meie jaoks selleks korraks läbi.
Turniiri võitis lõpuks Skonto, kes oli finaalis üle Ventspilsist penaltiseeria järel 6:5. Mäng ise jäi 1:1 viiki.

Statistikat:

Kui esimesest 8-st mängust saavutas FC Flora vaid ühe võidu 7 kaotuse juures ja väravaid löödi vaid 1, siis edasi on tulemused otsustavalt paranenud, järgmisest 8-st mängust on ette näidata 3 võitu ja 3 viiki ning vaid 2 kaotust, neist viimane 2:3 Suduvale oli tegelikult justkui võit, kuna edasi pääses FC Flora!

Kahjuks kaks viimast mängu Ventspilsiga muutsid seda ilusat ridi veidi kahvatumaks.

Kõige rohkem mänge Eesti klubidest TBL-is – FC Flora 18 (4 võitu, 3 viiki, 11 kaotust) väravad 11:27
Kõige rohkem mänge TBL-is: Gert Kams 15, Sergei Mošnikov 15

FC Flora kõik väravalööjad:
Vjatšeslav Zahovaiko 4, Valeri Minkenen 2, Karl Palatu 2, Sergei Mošnikov, Alo Dupikov, Enver Jääger

Kõige rohkem kohtuti TBL-is FK Ventspilsiga, 6 mängu, 1 viik, 5 kaotust, väravad 0:9.

Noored

Flora kevadine turniir tuleb taas lihavõttepühade nädalavahetusel, sellel aastal 14.-16. aprill.