Koondisepausile vastu kindla võiduga! – FC Flora -FC Flora

Koondisepausile vastu kindla võiduga!

Premium liiga 5. voorus kohtusime koduväljakul Pärnu JK Vaprusega ning jätsime kindlalt 3 punkti koju – koondisepausile läheme vastu 5:0 võiduga.

Laupäeval, 17. märtsil peetud Premium liiga viienda vooru kohtumises võtsime Sportland Arenal vastu vaprad pärnakad, kes eelnevas voorus olid välja võidelnud 2:2 viigi Paide Linnameeskonna vastu. Ilm oli Tallinnas ilus päikesepaisteline, mis kohati tuulevaiksetel hetkedel tekitas vaatamata miinuskraadidele juba päris kevadetunnet.

Mäng algas aga kohe tempokalt ning võtsime kontrolli kiiresti enda kätte. Esialgu suutis Pärnu kaitses hästi võidelda ja meie esimesed rünnakud ära tõrjuda, kusjuures mitmel korral päästis neid just meie oma poiss Richard Aland heade tõrjetega. Hea võimalus rohevalged juhtima viia avanes Kevin Aloel 24. minutil, kes nurgalöögijärgses olukorras lahtise palli üle puusa väravasse üritas lüüa, kuid väravajoonel sai Pärnu kaitsja pea sellele vahele ning olukorra klaaritud. Täpselt samasugune olukord saabus aga juba minut hiljem, kui nurgalöögist tulnud palli suunas peaga edasi Madis Vihmann ning esimesena oli jaol Martin Miller, kes seekord palli kindlalt lati alla saatis. Oma tööpäeva vormistas enne poolajapausi Martin Miller, kes vasakult äärelt madala palli värava ette söötis, mille saatis kindlalt Alandi selja taha Zakaria Beglarishvili.

Teine poolaeg algas seega Flora 2:0 eduseisus. Esimese värava autoriks ning teise eeltöö tegijaoks olnud Miller vahetati poolajal puhkama, tema asemel tuli väljakule Henri Järvelaid. Kolmandat väravat ei tulnud liiga kaua oodata, sest juba 54. minutil sai Maksim Gussevi antud nurgalöögile esimesena pea vastu Madis Vihmann ning hooaja teine värav Madiselgi kirjas. Pool tundi hiljem leidis Zaka täpse läbisööduga ette avanenud Järvelaidi, kes kindlalt Alandist mööda mängis ja palli tühja värava poole saatis. Ometi jõudis kaitsja sellele vahele, kuid tagasipõrkunud palli saatis Järvelaid siiski kindlalt taha posti, saades kirja oma karjääri esimese kõrgliigavärava. Mängu lõppseisuks vormistas 5:0 esimesel üleminutil Zaka teenitud penaltit realiseerima läinud Liivak, kes palli kindlalt alla nurka saatis.

Resultatiivset mängu jäi varjutama aga 66. minutil vahetusest sekkunud Heroli vigastus, mis pealtnäha üsna tõsiseks osutus. Ilmselt põlve külgsidemeid vigastanud mees pidi väljakult kanderaamil lahkuma, mis tähendas, et viimased veerand tundi mängisime kümnekesi. Online casinos bonuses for Australian players. Loodame, et midagi tõsist pole ning soovime Herolile kiiret paranemist!

Ka teised esiotsa meeskonnad ei vääratanud ning lähevad esimesele koondisepausile vastu võidukalt. Kolme võidu ning kaotusega paikneme hetkel tabeli neljandal real, jäädes esikolmikust maha vaid ühe punktiga. Premium liiga jätkub meie jaoks juba uuel kuul, kui 1. aprillil võtame koduväljakul vastu Tallinna JK Kalevi. Loodetavasti toob uus kuu ka kevadilmad.