Kes on kes?

JUHTKOND JA KONTOR

President – Pelle Pohlak (pelle@fcflora.ee)

Tegevjuht – Reili Järvalt (reili@fcflora.ee)

Juhiabi – Beryl Kõvermägi (beryl@fcflora.ee)

Spordidirektor – Norbert Hurt (norbert@fcflora.ee)

Turundusjuht – Rene Aljas (rene@fcflora.ee)

Pressiesindaja – Marthi Lepik (marthi@fcflora.ee)

Raamatupidaja – Keidi Vahter (keidi@fcflora.ee)

Kontori assistent ja esindusmeeskonna manager- Diana Klavan (diana.klavan@fcflora.ee)

Noortetöö juht – Taavi Trasberg (taavi@fcflora.ee)

Varustusspetsialist – Anli Tammlo (anli@fcflora.ee)

Kujundaja – Mihkel Kotkas (mihkel@fcflora.ee)

ESINDUSMEESKOND

Peatreener – Jürgen Henn

Abitreener – Joel Indermitte

Abitreener – Norbert Hurt

Väravavahtide treener – Aiko Orgla

Füsioterapeut – Martin Seeman

Massöör – Oliver Papp

Fitness-treener – Ilo Rihvk

Kokk – Oskar Hoyer

FC FLORA U21
Peatreener – Ats Sillaste

Abitreener – Kaupo Margusonov

Väravavahtide treener – Ats Kutter

Füsioterapeut – Georg Laasik

NAISKOND
Peatreener – Aleksandra Ševoldajeva

Abitreener – Marko Kõiv

Füsioterapeut – Liisi Sakala

FC FLORA U19
Peatreener – Afsin Dalgic

Abitreener – Urmas Rajaver

Füsioterapeut – Kristiina Lind

NOORTETREENERID
Alo Dupikov, Andres Koogas, Bert Rotberg, Carl Siitsman, Dmitri Ustritski, Egon Tintse, Eneli Kutter, Ilja Monakov, Jürmo Jürgen, Katrin Loo, Kelly Rosen, Kuido Karlson, Mario Sergo, Mait Toom, Marko Kuusik, Marko Kõiv, Oskar-Mihkel Kalpus, Priit Adamson, Rauno Tutk, Richard Aland, Sander Laht, Silja Goroško, Taavi Trasberg, Tarmo Erik Huttunen, Toomas Hurt, Zakaria Beglarishvili.

VABATAHTLIKUD
Vabatahtlike koordinaator – Monica Rand (monica.rand@mail.ee)
Fotograafid – Janek Eslon, Olavi Ruhno, Egon Tintse
TV Flora toimetaja, monteerija ja operaator – Brit Maria Tael
FCF, U21 ja U19 mängukorraldaja – Tarmo Erik Huttunen
Naiskonna mängukorraldaja – Brandon Paimal
Fännikoordinaator – Brandon Paimal

Noored

Flora kevadine turniir tuleb taas lihavõttepühade nädalavahetusel, sellel aastal märtsi ja aprilli nädalavahetustel.
 

Loe lisaks