Kes on kes?

JUHTKOND JA KONTOR

President – Pelle Pohlak (pelle@fcflora.ee)

Tegevjuht – Reili Järvalt (reili@fcflora.ee)

Spordidirektor – Norbert Hurt (norbert@fcflora.ee)

Turundusjuht – Rene Aljas (rene@fcflora.ee)

Pressiesindaja – Marthi Lepik (marthi@fcflora.ee)

Raamatupidaja – Keidi Vahter (keidi@fcflora.ee)

Kontori assistent ja esindusmeeskonna manager- Diana Klavan (diana.klavan@fcflora.ee)

Noortetöö juht – Ilmar Põhjala (ilmar@fcflora.ee)

Varustusspetsialist – Anli Tammlo (anli@fcflora.ee)

Kujundaja – Mihkel Kotkas (mihkel@fcflora.ee)

ESINDUSMEESKOND

Peatreener – Jürgen Henn

Abitreener –

Abitreener – Norbert Hurt

Väravavahtide treener – Aiko Orgla

Füsioterapeut – Martin Seeman

Massöör – Oliver Papp

Fitness-treener – Ilo Rihvk

Kokk – Oskar Hoyer

FC FLORA U21
Peatreener – Ats Sillaste

Abitreener – Kaupo Margusonov

Väravavahtide treener – Ats Kutter

Füsioterapeut – Georg Laasik

NAISKOND
Peatreener – Aleksandra Ševoldajeva

Abitreener – Chistopher-Magnus Rosen

Füsioterapeut – Liisi Sakala

FC FLORA U19
Peatreener –

Abitreener – Urmas Rajaver

Füsioterapeut – Kristiina Lind

NOORTETREENERID
Alo Dupikov, Andres Koogas, Dmitri Ustritski, Egon Tintse, Eneli Kutter, Katrin Loo, Kelly Rosen, Mari-Ann Ploompuu, Mario Sergo, Marko Kuusik, Marko Kõiv, Oskar-Mihkel Kalpus, Priit Adamson, Rauno Tutk, Sander Laht, Silja Goroško, Taavi Trasberg, Toomas Hurt, Bert Rotberg, Jürmo Jürgen, Carl Siitsman, Ilja Monakov, Zakaria Beglarishvili, Kuido Karlson, Mait Toom.

VABATAHTLIKUD
Vabatahtlike koordinaator – Monica Rand (monica.rand@mail.ee)
Fotograafid – Janek Eslon, Olavi Ruhno, Egon Tintse
TV Flora toimetaja, monteerija ja operaator – Brit Maria Tael
FCF, U21 ja U19 mängukorraldaja – Tarmo Erik Huttunen
Naiskonna mängukorraldaja – Brandon Paimal
Fännikoordinaator – Brandon Paimal

Noored

Flora kevadine turniir tuleb taas lihavõttepühade nädalavahetusel, sellel aastal 14.-16. aprill.
 

Loe lisaks

Naiskond

Naiste saalijalgpalli karikavõitjaks tuli FC Flora!

 

Loe lähemalt

        Annab TV Flora videodele HD kvaliteedi

Meie kodumängude piletimüügi partner!