Kes on kes?

JUHTKOND JA KONTOR

President – Pelle Pohlak (pelle@fcflora.ee)

Tegevjuht – Reili Järvalt (reili@fcflora.ee)

Spordidirektor – Norbert Hurt (norbert@fcflora.ee)

Pressiesindaja – Rene Aljas (rene@fcflora.ee)

Raamatupidaja – Keidi Vahter (keidi@fcflora.ee)

Kontori assistent – Diana Klavan (diana.klavan@fcflora.ee)

Noortetöö juht – Ilmar Põhjala (ilmar@fcflora.ee)

Varustusspetsialist – Anli Tammlo (anli@fcflora.ee)

ESINDUSMEESKOND

Peatreener – Arno Pijpers

Abitreener – Jürgen Henn

Väravavahtide treener – Aiko Orgla

Füsioterapeut – Martin Seeman

Massöör – Oliver Papp

Fitness-treener – Ilo Rihvk

Kokk – Oskar Hoyer

FC FLORA U21
Peatreener – Joel Indermitte

Abitreener – Ats Sillaste

Väravavahtide treener – Ats Kutter

Füsioterapeut – Georg Laasik

NAISKOND
Peatreener – Aleksandra Ševoldajeva

Füsioterapeut – Sarah Ellermaa

FC FLORA U19
Peatreener – Urmas Rajaver

Abitreener –

Füsioterapeut – Kristiina Lind

NOORTETREENERID
Alo Dupikov, Andres Koogas, Dmitri Ustritski, Egon Tintse, Eneli Vals, Heiti Heli, Imbi Hoop, Katrin Loo, Kelly Rosen, Mari-Ann Ploompuu, Mario Sergo, Marko Kuusik, Marko Kõiv, Oskar-Mihkel Kalpus, Priit Adamson, Rauno Tutk, Sander Laht, Silja Goroško, Silver Kruusalu, Taavi Trasberg, Toomas Hurt

VABATAHTLIKUD
Vabatahtlike koordinaator – Monica Rand (monica.rand@mail.ee)
Fotograafid – Janek Eslon, Olavi Ruhno
TV Flora toimetaja, monteerija ja operaator – Brit Maria Tael
FCF, U21 ja U19 mängukorraldaja – Tarmo Huttunen
Naiskonna mängukorraldaja – Brandon Paimal

Noored

Flora kevadine turniir tuleb taas lihavõttepühade nädalavahetusel, sellel aastal 14.-16. aprill.
 

Loe lisaks

Naiskond

Naiste saalijalgpalli karikavõitjaks tuli FC Flora!

 

Loe lähemalt

        Annab TV Flora videodele HD kvaliteedi

Meie kodumängude piletimüügi partner!