Eesti karikas

Eesti karikavõitjad 2013

• Eesti karika on FC Flora võitnud 1995., 1998., 2008., 2009, 2011. ja 2013. aastal.
  • FC Flora võitis esmakordselt Eesti karika 1995. aastal, kui 22. juunil peetud finaalis alistati Tallinna FC Lantana-Marlekor 2:0. FC Flora väravad lõid Marko Kristal ja Ricardas Zdancius
  • Teist korda tuldi karikavõitjaks 1998. aastal, kui 20. juunil saadi raske 3:2 võit Tallinna FC Lantana üle. Kuigi FC Flora asus Andres Operi väravast 1-0 juhtima, viigistas Deniss Jeršov enne poolajavilet ja Vitali Leitani väravast asus FC Lantana Tallinn juhtima. Viimasel 20 minutil tõid aga Andres Operi ja Indrek Zelinski väravad FC Florale karikavõidu ja esimese nn. “kuldse duubli” ehk meistri- ja karikavõidu samal hooajal
  • 2001. a. Karikavõistluste finaalis jäädi 0:1 alla JK Trans Narvale. Oleg Kurotškin lõi otsustava värava lisaajal, 111. mänguminutil
  • 2003. a. Karikavõistluste finaalis kohtus Flora hooaja põhikonkurendi FC TVMK-ga, ülipõneva mängu lõpplahendus jäi penaltide otsustada, kus Flora pidi tunnistama TVMK osavust.

Noored

Flora kevadine turniir tuleb taas lihavõttepühade nädalavahetusel, sellel aastal 14.-16. aprill.