KKK – FC FLORA TOETAJAKAART

MIS ON FC FLORA TOETAJAKAART?
FC Flora Toetajakaart on klubi fännidele, toetajatele, lapsevanematele – lühidalt FC Flora kogukonnale – suunatud liikmekaart, mille soetamisega kinnitad oma toetust FC Florale.

Kaardi eest tasutud summaga toetad klubi tegevust ning saad selle eest vastutasuks ja tänuks tasuta sissepääsu klubi kodumängudele ning palju toredaid ja kasulikke pakkumisi nii klubilt kui klubi sponsoritelt.

KUIDAS MA ENDALE KAARDI SAAKSIN?

Kirjuta fcflora@fcflora.ee ning edasta meile oma täisnimi, e-maili aadress, posti aadress, isikukood,  ning telefoninumber. Saadame sulle arve, mille tasumisel saad oma Toetajakaardi kätte FC Flora kontorist A.Le Coq Arenalt tööpäeviti 9:00-17:00. Muidugi võid ka lihtsalt kohale tulla ja administraatorilt Toetajakaarti küsida – kohapeal saab maksta ainult  sularahas. Võta kindlasti ID-kaart kaasa!

MUL ON 2014. HOOAJA KAART OLEMAS. KAS PEAN UUE OSTMA?
Uut magnetkaarti soetama ei pea, küll aga pead valima, kas soovid oma olemasolevat kaarti uuendada 50.- või 100.- € võrra, tasudes vastava summa. FC Flora kontoris uuendame sinu 2014. hooaja Toetajakaardi spetsiaalsete kleebiste abil vastavalt sinu soovile kas 50- või 100-euroseks 2015. hooaja Toetajakaardiks. Lihtsalt astu meie juurest läbi tööpäeviti kl 9:00-17:00. Võta kindlasti ID-kaart kaasa!

KAS KAART ON NIMELINE?

Kaart ei ole nimeline, kuid see seotakse sinu isikukoodiga. See on vajalik selleks, et saaksid oma Toetajakaardile ettenähtud soodustusi meie partnerite juures kasutada. Loe sellest täpsemalt järgmises punktis.

KUIDAS MA KAARDI HÜVESID KASUTADA SAAN?

Mängupäeval ära unusta Toetajakaarti staadionile kaasa võtmast! 

50.- € toetajakaardi hüved (kehtivad ka 100.- € toetajakaardi puhul)

  • Mängule tasuta sissepääs – esita mängupäeval väravas turvatöötajale oma Toetajakaart.
  • FC Flora fännitoodete ostmine soodsama hinnaga FC Flora kontoris ja staadionil mängupäeval – esita oma Toetajakaart ostu sooritamisel.
  • Opera Pizzas allahindluse saamine – esita oma Toetajakaart ostu sooritamisel. Allahindlus kehtib ainult pizzade ostmisel ning allahindlust saad kasutada ainult kohapeal ostu sooritades – kojutellimisel allahindlust kasutada ei saa.

100.- € toetajakaardi hüved (lisaks eelnevatele)

  • Sportlandi kaupluste sooduspakkumised – FC Flora Nike toodetele kehtivate soodustuste ning Sportlandi poolt pakutavate igakuiste eripakkumiste kasutamiseks esita koos oma Toetajakaardiga ostu sooritamisel ka oma ID-kaart. Oma Toetajakaardi soetamisel sinu poolt meile esitatud andmed sisestatakse Sportlandi kaupluste kliendibaasi allahindluste kasutaja õigustega. Sportlandi soodustused kehtivad Järve, Kristiine ja Football Sportlandis.
  • Tasuta joogi ja mängukava saamine mängupäeval staadionil – esita kassas oma 100-eurone Toetajakaart ning sulle antakse mängukava ning joogikupong. Kupongi saad staadioni AMPS müügipunktis vahetada joogi vastu. Mängukava ja joogikupongi kätte saanud kaardiomaniku Toetajakaardi number märgitakse staadioni kassas. Ühel mängul saad tasuta ühe kava ja ühe joogi (valida on 0,5 liitrise õlle ja 0,33 liitrise limonaadi vahel). Tasuta jook ootab sind 18-l Premium Liiga kodumängul.

KAS MA SAAN ÕIGUST TASUTA JOOKIDELE JA MÄNGUKAVADELE KA TAGANTJÄRELE KASUTADA?
Õigust tasuta joogile saad kasutada vaid joogikupongil märgitud kuupäeval ehk mängupäeval, kasutamata ja väljavõtmata jäänud joogikuponge tagantjärele kasutada ei saa.

Tasuta mängukavad on 100-euroste Toetajakaartide omanikele alati garanteeritud ja ootavad kaardi omanikke alati mängupäeval kassas. Kava kätte saanud Toetajakaardi omaniku kaardinumber märgitakse kassas. Juhul, kui sa ei saa mängule tulla, siis ära muretse – sinu kavad pannakse FC Flora kontorisse hoiule ning saad need sulle sobival hetkel kätte.

MIDA TEHA, KUI OLEN KAARDI KAOTANUD?
Anna sellest meile teada aadressile fcflora@fcflora.ee. Kadumaläinud kaart tühistatakse nii partnerite juures kui staadioni kassas ning selle kaardiga seotud soodustusi enam kasutada ei saa. Uue kaardi väljastamise tasu on 10€, mis tuleb tasuda uue kaardi kättesaamisel.

MIDA TEHA, KUI OLEN LEIDNUD KAOTATUD KAARDI?
Anna sellestki meile teada aadressile fcflora@fcflora.ee. Leitud kaarti kasutada ei tohi, see on ebaseaduslik.

Noored

Võida oma treeninggrupiga esindusmeeskonna mängude külastamise võistlus ja treeneri ning perega staadionile UEFA Super CUP kohtumist vaatama!
 

Loe lisaks