Kalju võidetud ja liidrikoht FC Florale! – FC Flora -FC Flora

Kalju võidetud ja liidrikoht FC Florale!

Flora - Kalju 1:0

FC Flora alistas Premium liiga 15. voorus Nõmme Kalju tänu Irakly Logua 79. minuti väravale 1:0 ja tõusis liidriks!

Koduse klubijalgpalli tänavuse suurima publikuhulga, koguni 2494 pealtvaataja ees toimunud mängus avapoolajal väga palju võimalusi ei olnud. Kalju poolelt oli poolaja keskel šanss skoor avada Wakuil, Floral üritasid nii Luigend kui Beglarišvili.

Kahjuks viis juba mängu algus vigastuse tõttu pingile Kevin Aloe, kuid teda asendanud Erkki Junolainen tegi tõele au andes supermängu.

Teisel poolajal mäng elavnes ning kohe oli Prosal võimalus Flora juhtima viia. Teleš oli siiski valmis, tuli õigeaegselt vastu ja tõrjus. Peagi oli Kaljul kiire vasturünnak, kus jäime Quinteri takistamisega hätta, õnneks lendas itallase löök napilt postist mööda.

Vigastus viis platsi kõrvale ka Luigendi ning teda asendas Lepistu. Flora fännid said peagi juukseid katkuda, sest sisuliselt segamatult peale lüüa saanud Zaka saatis trahvikasti joonelt teele madala palli, mis Telešil taaskord tõrjuda õnnestus.

Aga see oli meie päev ja mitte Kalju päev. Bärengrub eksis, Alliku röövis palli vahelt, söötis Zakale, kelle täpne jätk leidis üles spurtiva Logua. Venemaa mängumees oli filigraanne ning lõpetas rünnaku oma hooaja esimese tabamusega – 1:0!!!

Kuigi Kalju tõi väljakule ründajad Neemelo ja Jevdokimovi, seisis Flora kaitses kindlalt ning vastased jäetigi nullile. Tasuks kolm punkti ja 15. vooru järel liidrikoht 2-punktilise edumaaga Kalju ja Levadia ees!

Juba laupäeval on A.Le Coq Arenal uus mäng, kui algusega kell 16.00 võõrustame Tartu Tammekat.