Ka FC Flora II suure võiduga veerandfinaali – FC Flora -FC Flora

Ka FC Flora II suure võiduga veerandfinaali

FC Flora II vs Viimsi Igiliikur

Täna toimus Maarjamäel Evald Tipneri Eesti karikavõistluste käesoleva aasta viimane mäng.

Vastamisi läksid Viimsi FC Igiliikur III liigast ja Tallinna FC Flora II Esiliigast. Esiliiga tänavune valitseja FC Flora II asus kiirelt 2:0 juhtima ja võitis poolaja 3:0. Teisel poolajal pandi tempot veelgi juurde, lõppseisuks fikseeriti 9:0.

Kevadel toimuvatesse veerandfinaalidesse pääsesid seega FCF Tallinna Ülikool, Tallinna FC Infonet II, Jõhvi FC Lokomotiv, Paide Linnameeskond, Nõmme Kalju FC, JK Sillamäe Kalev, Tallinna FC Flora ja Tallinna FC Flora II.

Viis meeskonda neist esindasid tänavu Premium liigat, üks Esiliigat, üks Esiliigat B ja üks teist liigat.

Karikavõistluste 1/8-finaal:

22. oktoobril kell 20:30 Maarjamäe kompleksi kunstmuruväljak (Kose tee 4, Tallinn)
VIIMSI FC IGILIIKUR – TALLINNA FC FLORA II  0:9 (0:3)
ametlik protokoll
Väravad: 7. Samuel Vard, 9. Ragnar Piir, 36. Karl Ivar Maar, 57. Jan Kokla, 59. Tõnu Paavo, 61., 90. Randin Rande, 87. Sten Sinisalu, 90.+2. Kalev Gustav Keert
Hoiatused: –

FC Igiliikur: 1-Arge, 23-Kelder, 2-Karajev, 6-Kogermann, 18-Rõuk, 69-Steinberg, 58-Vassiljev, 17-Kutser, 44-Mutli (63. 4-Mamajev), 24-Tasa (22. 82-Peeduli), 19-Mere.
Varus: 82-Peeduli, 4-Mamajev.

FC Flora II: 44-Nurmik, 34-Mataloja, 26-Piir, 37-Sinisalu, 82-Keert, 32-Sepp, 36-Kokla (72. 47-Siim), 28-Rande, 80-Vard, 27-Saliste (56. 18-Paavo; 67. 30-Kubber), 41-Maar.
Varus: 55-Tammerik, 30-Kubber, 18-Paavo, 47-Siim, 45-Pärn.

Mänguolud: -0, selge sügisõhtu; kunstmuru heas seisukorras.