Hea võit, aga väike lohutus – FC Flora -FC Flora

Hea võit, aga väike lohutus

Neljapäeva õhtul rullus Lilleküla staadionil meie klubijalgpalli üks vingemaid etendusi lahti! Põnevas heitluses õnnestus alistada 2:0 APOEL Nicosia!

Euroopa Liiga 2. kvalifikatsiooniringi korduskohtumisele läksime vastu suure 0:5 kaotusega ning ei unistanud edasipääsust, vaid võimalusest oma väärtust väljakul tõestada. Mängueelsetest kommentaaridest kumas läbi soov maaslamajana püsti tõusta.

APOELi jaoks oli tegu samuti tähtsa mänguga ning peatreener oli enne mängu lubanud, et hinna-alandust kindlasti sellise tähise juures ei tehta – see oli klubi 200. esinemine euroopa karikasarjades.

See, mida meeskond väljakul terve 90. minuti vältel näitas, peaks olema Flora omadused igas kohtumises. Võitlus ja ambitsioonikus, mida näidati olid põhjused, mille järel võime öelda, et tõusime selle esitusega püsti! Esimese poolaja väravad andsid jõudu ka teiseks poolajaks ning Toomi penaltitõrje kiskus kõikide pealtvaatajate kõrisõlmed möirgele! Täname publikut, kes meid ka sellises seisus toetama olid tulnud – aitäh!

Lõpuvile kõlades oli taskus võit tugeva APOELi vastu, kuid südames siiski segadus. Mait Toom: ” Totter tunne on. Hea võit, kuid mõru on see asi ikka. Edasi me ju ei pääsenud ja eks see sinna võõrsile jäi.”

Hollandlasest kaaspeatreener jagas Maidu ideed: ” Ütlen esiteks, et see oli täna siin mäng, mida peaks vaatama 8000 inimest, mitte 800. Need meeskonnad ja see tase väärib seda! Loomulikult saime väikese lohutuse, kuid see ei muuda tõsiasja, et langesime tugeva vastase vastu konkurentsist. Täna olime tasemel!”

Nüüd jätkub hooaeg meile koduse Premium Liigaga ning juba pühapäeval sõidame külla FC Kuressaarele. Mait: ” Ega see APOELi võit tuleb nüüd unustada. Kui me Saaremaalt kolme punktiga tagasi ei tule, siis oleme jälle endale augu kaevanud. Keskendume nüüd ainult liigale ja peame seal tulemust tegema!”

Otseülekanne on nähtav P 5.08 kell 19:00 Postimees.ee spordiportaalis.