Florale taas 3:1 võit, seekord Pärnu üle – FC Flora -FC Flora

Florale taas 3:1 võit, seekord Pärnu üle

Flora_Pärnu LM

FC Flora sai Premium liiga 7. voorus kuuenda võidu, alistades Mihkel Ainsalu, Rauno Sappineni ja Andre Frolovi väravatest Pärnu Linnameeskonna 3:1.

Skoori avas esimest korda Flora algkoosseisu kuulunud Ainsalu juba 3. minutil ning 16. minutil lõi oma neljanda värava Premium liigas Sappinen. Teisel poolajal oli mitmeid häid võimalusi veelgi, Sappinen tabas latti, kuniks lõpuks 27. sünnipäeva tähistanud Frolov tegi skooriks 3:0.

Seejärel jäädi kaitses natuke magama ning Henri Hanson lõi pärnakate auvärava. Flora järgmiseks vastaseks on 25. aprillil võõrsil Paide Linnameeskond.

Tallinna FC Flora – Pärnu Linnameeskond  3:1 (2:0)