Flora võitis 0:3 kaotusseisust Riia Skontot 4:3 – FC Flora -FC Flora

Flora võitis 0:3 kaotusseisust Riia Skontot 4:3

flora_skonto

Hooajaeelne periood jätkub mängudega naaberriikide tippklubide vastu. Esimene mäng oli laupäeval Riias kohaliku Skontoga. Poolajavileks oli olukord kurb, Flora 0:3 kaotusseis, kuid teisel poolajal löödi samasse väravasse koguni neli väravat, sedapuhku kõik muidugi Flora poolt. Seega 4:3 võit Florale. Väravate autoriteks Rauno Sappinen, Andre Frolov, Nikita Baranov, Joseph Saliste.

Kohe pärast lõpuvilet kohtusid veel ka samade klubide duubelkoosseisud, kus meil tuli Skontole 56., 60., ja 67. minuti väravatest 3:0 alla vanduda. Kuna Skonto lõi väravad teisel poolajal, siis sedakorda ei õnnestunud võidule jõuda. Duubli protokoll on SEAL.

Laupäeval 14. veebruaril kell 13:00 Riia Skonto hallis
Riia Skonto FC – Tallinna FC Flora  3:4 (3:0)