Flora surus Pärnu vastu gaasi põhja – FC Flora -FC Flora

Flora surus Pärnu vastu gaasi põhja

Joonas Tamm vs Pärnu Linnameeskond 29.04.2016

Premium Liiga X voor alustab peegelvoorude sarja, mil teises ringis mängitakse täpselt vastupidises järjekorras esimeses voorus kohatud vastastega.

Nii olid 29. aprillil Lillekülla sõitnud pärnakad, keda Flora alles nädala eest Raeküla staadionil 3:0 nuhelnud oli. Ka seekordses mängus ei jäetud pärnakatele mängus grammigi sõnaõigust, vaid võeti neilt hoopis see vähenegi, mis suvepealinlaste koduväljakul neile jäetud oli. Juba 3. minutil suunas Joonas Tamm peaga Pärnu väravasse Zakaria Beglarišvili antud karistuslöögi. Survet hetkekski maha laskmata jahiti järgmist väravat ning see tuli 25. minutil, mil Albert Prosa pärnulaste eksimuse järel kasti purjetas ning sealt maad mööda kindla löögiga palli Linnameeskonna väravavahi Hendrik Vainu selja taha saatis ja mänguskooriks 2:0 seadis.

41. minutil sai iluväravaga hakkama esimesele kolllile passi andnud Beglarišvili, kui saatis karistusala joone lähistel pommi taha ristnurka lati alla. 3:0 pealt oli Pärnu vastupanu lõplikult murtud ning Joseph Saliste sai 57. minutil tõrjutud pallile jaole ja tegi tagajärjeks juba 4:0. 69. minutil skooris Nikita Baranov ja mängu lõpetas Sakari Tukiaineni 74. minuti värav. Pärnu poolt vaadates kurblik lõppskoor 6:0 oli saanud tõsiasjaks.

Flora järgmine kohtumine leiab aset Evald Tipneri Karika poolfinaalis, kui Lillekülas võõrustatakse 3. mail Tartu Tammekat ning 6. mail, mil Paidest sõidab külla sealne Linnameeskond.

Tallinna FC Flora 6 – 0 Pärnu Linnameeskond
3. Joonas Tamm, 25. Albert Prosa, 41. Zakaria Beglarišvili, 57. Joseph Saliste, 69. Nikita Baranov, 74. Sakari Tukiainen