TULEMUSED / RESULTS

+Flora Spring Cup 2015

ALAGRUPID (2000)

A-alagrupp
1. Martin Reimi JK eesti lipp 10p
2. Kyrkslätt IF soome lipp 8p
3. Saku Sporting eesti lipp 6p
4. TJK Legion eesti lipp 4p
5. FC Levadia eesti lipp 0p

B-alagrupp
1. FC Flora eesti lipp 10p
2. Tallinna Augur JK eesti lipp 10p
3. FC Inter Turku soome lipp 6p
4. FC Infonet eesti lipp 1p
5. JK Tallinna Kalev eesti lipp 1p

TULEMUSED (2000)

Reede 3. aprill 
09.00 Legion – FC Levadia 1:0
09.50 FC Flora – Infonet 2:0
09.50 MRJK – KyIF 0:0
09.50 Kalev – Augur 1:3
13.10 FC Levadia – Saku 2:3
14.50 KyIF – Legion 0:0
15.40 Inter – FC Flora 0:1
16.30 Saku – MRJK 2:3
17.20 Kalev – Infonet 1:1
19.50 Inter – Augur 2:3

Laupäev 4. aprill
09.00 MRJK – Legion 1:0
09.50 Augur – Infonet 1:0
09.50 KyIF – Saku 4:2
09.50 Inter – Kalev 4:0
12.20 FC Levadia – MRJK 0:1
13.10 FC Flora – Augur 0:0
14.00 Inter – Infonet 1:0
14.00 Legion – Saku 0:1
16.30 FC Flora – Kalev 5:0
16.30 KyIF – Levadia 1:0

Pühapäev 5. aprill
09.50 9-10 koha mäng Levadia – Kalev 3:3, pen 3:0

10.40 7-8 koha mäng Legion – Infonet 1:1, pen 3:4
11.30 3-4 koha mäng KyIF- Augur 0:3
12.20 5-6 koha mäng Saku – Inter 1:2

13.10 FINAAL MRJK – FC Flora (Sportland Arena) 0:2

PAREMUSJÄRJESTUS (2000)

1. FC Flora
2. Martin Reimi JK
3. Tallinna Augur JK
4. Kyrkslätt IF (Soome)
5. FC Inter Turku (Soome)
6. Saku Sporting
7. FC Infonet
8. TJK Legion
9. FC Levadia
10. JK Tallinna Kalev

Flora Spring Cup 2015

ALAGRUPID (2001)

A-alagrupp
1. FC Flora eesti lipp 4p
2. PPJ Helsinki soome lipp 2p
3. FC Infonet eesti lipp 1p

B-alagrupp
1. FC POHU soome lipp 4p
2. Keila JK eesti lipp 3p
3. TJK Legion eesti lipp 1p

C-alagrupp
1. FK Pskov-747 Pskov venemaa lipp 6p
2. Nõmme Kalju FC eesti lipp 1p
3. Läänemaa JK eesti lipp 1p

D-alagrupp
1. FC Levadia eesti lipp 6p
2. FC Inter Turku soome lipp 3p
3. Raplamaa JK eesti lipp 0p

TULEMUSED (2001)

Reede 3. aprill 
09.00 FC Flora – Infonet 4:0
09.00 Keila – Legion 2:0
10.40 Kalju FC – Pskov-747 1:4
11.30 Levadia – Raplamaa 2:1
12.20 POHU – Keila 2:1
14.00 Läänemaa – Pskov-747 0:8
14.50 Infonet – PPJ 0:0
15.40 Inter – FC Levadia 0:4
16.30 POHU – Legion 0:0
18.10 FC Flora – PPJ 1:1
18.10 Läänemaa – Kalju FC 0:0
19.00 Inter – Raplamaa 1:0

Laupäev 4. aprill
9.00 9-12 koha turniir Infonet – Legion 0:0
9.00 9-12 koha turniir Läänemaa – Raplamaa 2:0
10.40 veerandfinaal FC Flora – Keila 1:0
10.40 veerandfinaal Pskov – Inter 9:0
11.30 veerandfinaal POHU – PPJ 0:1
11.30 veerandfinaal FC Levadia – Kalju FC 2:0
14.50 poolfinaal FC Flora – Pskov 0:0, pen. 4:2
14.50 5-8 koha mäng Keila – Inter 0:1
15.40 poolfinaal PPJ – Levadia 3:0
15.40 5-8 koha mäng POHU – Kalju 1:1, pen. 7:6
17.20 9-12 koha turniir Infonet – Läänemaa 2:1
18.10 9-12 koha turniir Legion – Raplamaa 6:0

Pühapäev 5. aprill
9.00 9-12 koha turniir Infonet – Raplamaa 3:0

9.50 9-12 koha turniir Legion – Läänemaa 2:0
9.50 7-8 koha mäng Keila – Kalju 0:3
10.40 3-4 koha mäng Pskov – Levadia 2:1
11.30 5-6 koha mäng Inter – POHU 0:5

12.20 FINAAL FC Flora – PPJ (Sportland Arena) 2:0

9-12 koha turniiri lõppseis: Legion 7p (8:0), Infonet 7p (6:1), Läänemaa 3p, Raplamaa 0p

PAREMUSJÄRJESTUS (2001)

1. FC Flora
2. PPJ Helsinki (Soome)
3. FK Pskov-747 Pskov (Venemaa)
4. FC Levadia
5. FC POHU (Soome)
6. FC Inter Turku (Soome)
7. Nõmme Kalju FC
8. Keila JK
9. TJK Legion
10. FC Infonet
11. Läänemaa JK
12. Raplamaa JK

Flora Spring Cup 2015

ALAGRUPID (2003)

A-alagrupp
1. FC Flora eesti lipp 10p 
2. Tabasalu JK eesti lipp 7p
3. Raplamaa JK eesti lipp 6p
4. Kiviõli Irbis eesti lipp 3p
5. Kyrkslätt IF keltainen soome lipp 0p

B-alagrupp
1. Kyrkslätt IF soome lipp 10p
2. Martin Reimi JK eesti lipp 9p
3. Paide Linnameeskond eesti lipp 6p
4. FC Levadia eesti lipp 4p
5. Raplamaa JK II eesti lipp 1p

TULEMUSED (2003)

Reede 3. aprill 
10.40 FC Levadia – KyIF 1:1
10.40 FC Flora – Tabasalu 1:0
11.30 Paide LM – MRJK 1:6
11.30 Raplamaa – KyIF keltainen 2:0
13.10 FC Flora – Kiviõli 1:0
13.10 FC Levadia – Raplamaa II 4:0
14.50 Raplamaa – Tabasalu 2:2
15.40 MRJK – KyIF 0:1
16.30 Kiviõli – KyIF keltainen 9:1
16.30 Paide LM – Raplamaa II 7:0

Laupäev 4. aprill
09.00 Tabasalu – KyIF keltainen 8:0
09.50 FC Levadia – MRJK 0:1
10.40 FC Flora – Raplamaa 2:2
11.30 Paide LM – KyIF 2:5
11.30 Tabasalu – Kiviõli 6:1
13.10 MRJK – Raplamaa II 4:0
14.00 Raplamaa – Kiviõli 0:0
14.00 KyIF keltainen – FC Flora 2:8
14.50 KyIF – Raplamaa II 15:0
18.10 Paide LM – FC Levadia 2:1

Pühapäev 5. aprill
09.00 9-10 koha mäng KyIF keltainen – Raplamaa II 8:0

10.40 7-8 koha mäng Kiviõli – Levadia 2:1
11.30 5-6 koha mäng Raplamaa – Paide LM 2:3
12.20 3-4 koha mäng Tabasalu – MRJK 1:3

13.10 FINAAL FC Flora – KyIF (Nike 1) 0:0, pen 1:2

PAREMUSJÄRJESTUS (2003)

1. Kyrkslätt IF (Soome)
2. FC Flora
3. Martin Reimi JK
4. Tabasalu JK
5. Paide Linnameeskond
6. Raplamaa JK
7. Kiviõli Irbis
8. FC Levadia
9. Kyrkslätt IF keltainen (Soome)
10. Raplamaa JK II

Flora Spring Cup 2015

ALAGRUPID (2004)

A-alagrupp
1. JK Sparta eesti lipp 6p
2. FC Tiigrid eesti lipp 3p
3. Kyrkslätt IF keltainen soome lipp 0p
Paldiski FC Majak eesti lipp jättis kohale tulemata

B-alagrupp
1. Seinäjoen JK  soome lipp 9p
2. TJK Legion eesti lipp 6p
3. FC Levadia eesti lipp 3p
4. FC Kuressaare eesti lipp 0p

C-alagrupp
1. FC Flora roheline eesti lipp 5p
2. FC Infonet eesti lipp 5p
3. Kyrkslätt IF soome lipp 2p
4. Tabasalu JK eesti lipp 2p

D-alagrupp
1. Nõmme Kalju FC eesti lipp 9p
2. Seinäjoen JK II soome lipp 6p
3. FC Flora valge eesti lipp 3p
4. FC Maardu eesti lipp 0p

TULEMUSED (2004)

Reede 3. aprill 
09.00 Sparta – Tiigrid 7:2
09.50 Kalju FC – Maardu 3:1
10.40 KyIF keltainen – Majak +/-
11.30 FC Flora valge – SJK II 0:2
12.20 Infonet – Tabasalu 2:2
12.20 Kuressaare – SJK  0:4
12.20 Legion – FC Levadia 2:1
13.10 KyIF – FC Flora roheline 0:0
14.00 Tiigrid – KyIF keltainen 5:2
14.00 SJK II – Maardu 3:2
14.50 Sparta – Majak +/-
14.50 FC Flora valge – Kalju FC 1:7
15.40 Legion – Kuressaare 6:0
15.40 Infonet – KyIF 3:2
16.30 Tabasalu – FC Flora roheline 2:5
17.20 FC Levadia – SJK 1:3

Laupäev 4. aprill
10.40 Legion – SJK 0:1
10.40 Tiigrid – Majak +/-
11.30 FC Levadia – Kuressaare 3:2
12.20 KyIF – Tabasalu 3:3
12.20 FC Flora roheline – Infonet 0:0
12.20 Kalju FC – SJK II 3:1
13.10 FC Flora valge – Maardu 4:3
13.10 KyIF keltainen – Sparta 1:2
14.50 13-16 koha mäng FC Flora Pantrid* – Tabasalu 1:5
14.50 13-16 koha mäng Kuressaare – Maardu 2:4
15.40 9-12 koha mäng KyIF keltainen – KyIF 2:5
15.40 9-12 koha mäng Levadia – FC Flora valge 2:1
16.30 5-8 koha mäng Tiigrid – Infonet 0:0, pen 0:2
16.30 5-8 koha mäng Legion – SJK II 4:1
17.20 poolfinaalid Sparta – FC Flora roheline 2:0
17.20 poolfinaalid SJK – Kalju FC 4:1

*FC Flora Pantrid osaleb 13-16 koha mängudel väljaspool arvestust FC Majak asemel

Pühapäev 5. aprill
09.00 15-16 koha mäng FC Flora Pantrid* – Kuressaare 2:0

09.50 13-14 koha mäng Tabasalu – Maardu 0:3
09.50 11-12 koha mäng KyIF keltainen – FC Flora valge 3:0
09.50 9-10 koha mäng KyIF – Levadia 2:5
10.40 7-8 koha mäng Tiigrid – SJK II 1:2
11.30 5-6 koha mäng Infonet – Legion 1:1, pen 11:12
12.20 3-4 koha mäng FC Flora roheline – Kalju FC 0:4

13.10 FINAAL Sparta – SJK (Nike 2) 1:1, pen. 2:0

*FC Flora Pantrid osales 13-16 koha mängudel väljaspool arvestust FC Majak asemel

PAREMUSJÄRJESTUS (2004)

1. JK Sparta
2. Seinäjoen JK (Soome)
3. Nõmme Kalju FC
4. FC Flora roheline
5. TJK Legion
6. FC Infonet
7. Seinäjoen JK II (Soome)
8. FC Tiigrid
9. FC Levadia
10. Kyrkslätt IF (Soome)
11. Kyrkslätt IF keltainen (Soome)
12. FC Flora valge
13. FC Maardu
14. Tabasalu JK
15. FC Kuressaare
* FC Flora Pantrid (väljaspool arvestust 2 mängu

Flora Spring Cup 2015

ALAGRUPID (2005)

A-alagrupp
1. Nõmme Kalju FC G eesti lipp 9p
2. FC Flora eesti lipp 6p
3. Masalan Kisa soome lipp 3p
4. Raplamaa JK eesti lipp 0p

B-alagrupp
1. Leppävaaran Pallo soome lipp 9p
2. JK Kuusalu Kalev eesti lipp 6p
3. FC Kuressaare eesti lipp 1p
4. Tallinna Augur JK eesti lipp 1p

C-alagrupp
1. Seinäjoen JK soome lipp 9p
2. Martin Reimi JK eesti lipp 6p
3. Jõhvi Lokomotiv eesti lipp 3p
4. Raasiku FC Joker 1993 eesti lipp 0p

D-alagrupp
1. FK Alberts Riga flag-latvia-small 9p
2. Nõmme Kalju FC P eesti lipp 4p
3. Kyrkslätt IF soome lipp 3p
4. FC Levadia eesti lipp 1p

TULEMUSED (2005)

Reede 3. aprill 
09.00 FC Flora – Kalju FC G 0:4
09.50 FC Levadia – KyIF 0:3
10.40 MRJK – SJK 2:5
11.30 Augur – Kuusalu 1:2
12.20 LePa – Kuressaare 5:0
13.10 KyIF – Kalju FC P 1:5
14.00 FK Alberts – FC Levadia 5:0
14.50 MasKi – Raplamaa 7:1
15.40 Jõhvi – Joker 16:0
16.30 Kuusalu – Kuressaare 4:1
17.20 Kalju FC P – FK Alberts 2:7
17.20 Augur – LePa 0:7
18.10 FC Flora – MasKi 2:1
18.10 Kalju FC G – Raplamaa 10:0
19.00 MRJK – Joker 11:1
19.00 SJK – Jõhvi 7:1

Laupäev 4. aprill
9.00 Kalju FC G – MasKi 6:1
9.50 SJK – Joker 15:1
10.40 Augur – Kuressaare 4:4 
11.30 FC Flora – Raplamaa 6:0
12.20 LePa – Kuusalu 3:0
13.10 MRJK – Jõhvi 4:1
14.00 FC Levadia – Kalju FC P 2:2
14.50 FK Alberts – KyIF 7:0
15.40 13-16 koha mäng Raplamaa – Joker 6:2
15.40 13-16 koha mäng Augur – Levadia 1:5
16.30 9-12 koha mäng MasKi – Jõhvi 1:4
16.30 9-12 koha mäng Kuressaare – KyIF 3:5
17.20 5-8 koha mäng FC Flora – MRJK 4:3
17.20 5-8 koha mäng Kuusalu – Kalju FC P 2:4
18.10 poolfinaalid Kalju FC G – SJK 4:4, pen 2:3
18.10 poolfinaalid LePa – Alberts 3:1

Pühapäev 5. aprill
09.50 15-16 koha mäng Joker – Augur 1:4

10.40 13-14 koha mäng Raplamaa – Levadia 0:4
10.40 11-12 koha mäng MasKi – Kuressaare 5:0
11.30 9-10 koha mäng Jõhvi – KyIF 1:0
11.30 7-8 koha mäng MRJK – Kuusalu 7:0
12.20 5-6 koha mäng FC Flora – Kalju FC P 1:1, pen 2:3
12.20 3-4 koha mäng Kalju FC G – Alberts 4:1

13.10 FINAAL SJK – LePa (EJL hall 1) 0:1

PAREMUSJÄRJESTUS (2005)

1. Leppävaaran Pallo (Soome)
2. Seinäjoen JK (Soome)
3. Nõmme Kalju FC G
4. FK Alberts Riga (Läti)
5. Nõmme Kalju FC P
6. FC Flora
7. Martin Reimi JK
8. JK Kuusalu Kalev
9. Jõhvi Lokomotiv
10. Kyrkslätt IF (Soome)
11. Masalan Kisa (Soome)
12. FC Kuressaare
13. FC Levadia
14. Raplamaa JK
15. Tallinna Augur JK
16. Raasiku FC Joker 1993

Noored

Flora kevadine turniir tuleb taas lihavõttepühade nädalavahetusel, sellel aastal 14.-16. aprill.
 

Loe lisaks

Naiskond

Naiste saalijalgpalli karikavõitjaks tuli FC Flora!

 

Loe lähemalt