AJAKAVA 2005

Flora Spring Cup 2015

ALAGRUPID (2005)

A-alagrupp
Masalan Kisa soome lipp
FC Flora eesti lipp
Nõmme Kalju FC G eesti lipp
Raplamaa JK eesti lipp

B-alagrupp
Leppävaaran Pallo soome lipp
Tallinna Augur JK eesti lipp
FC Kuressaare eesti lipp
JK Kuusalu Kalev eesti lipp

C-alagrupp
Seinäjoen JK soome lipp
Martin Reimi JK eesti lipp
Jõhvi Lokomotiv eesti lipp
Raasiku FC Joker 1993 eesti lipp

D-alagrupp
Kyrkslätt IF soome lipp
FC Levadia eesti lipp
FK Alberts Riga flag-latvia-small
Nõmme Kalju FC P eesti lipp

AJAKAVA (2005)
kõik mängud EJL jalgpallihallis

Reede 3. aprill 
09.00 FC Flora – Kalju FC G (EJL hall 2)
09.50 FC Levadia – KyIF (EJL hall 2)
10.40 MRJK – SJK (EJL hall 2)
11.30 Augur – Kuusalu (EJL hall 2)
12.20 LePa – Kuressaare (EJL hall 2)
13.10 KyIF – Kalju FC P (EJL hall 2)
14.00 FK Alberts – FC Levadia (EJL hall 2)
14.50 MasKi – Raplamaa (EJL hall 2)
15.40 Jõhvi – Joker (EJL hall 2)
16.30 Kuusalu – Kuressaare (EJL hall 2)
17.20 Kalju FC P – FK Alberts (EJL hall 1)
17.20 Augur – LePa (EJL hall 2)
18.10 FC Flora – MasKi (EJL hall 1)
18.10 Kalju FC G – Raplamaa (EJL hall 2)
19.00 MRJK – Joker (EJL hall 1)
19.00 SJK – Jõhvi (EJL hall 2)

Laupäev 4. aprill
9.00 Kalju FC G – MasKi (EJL hall 2)
9.50 SJK – Joker (EJL hall 2)
10.40 Augur – Kuressaare (EJL hall 2)
11.30 FC Flora – Raplamaa (EJL hall 2)
12.20 LePa – Kuusalu (EJL hall 2)
13.10 MRJK – Jõhvi (EJL hall 2)
14.00 FC Levadia – Kalju FC P (EJL hall 2)
14.50 FK Alberts – KyIF (EJL hall 2)
15.40 13-16 koha mäng A4-C4 (EJL hall 1)
15.40 13-16 koha mäng B4-D4 (EJL hall 2)
16.30 9-12 koha mäng A3-C3 (EJL hall 1)
16.30 9-12 koha mäng B3-D3 (EJL hall 2)
17.20 5-8 koha mäng A2-C2 (EJL hall 1)
17.20 5-8 koha mäng B2-D2 (EJL hall 2)
18.10 poolfinaalid A1-C1 (EJL hall 1)
18.10 poolfinaalid B1-D1 (EJL hall 2)

Pühapäev 5. aprill
09.50 15-16 koha mäng (EJL hall 2)
10.40 13-14 koha mäng (EJL hall 1)
10.40 11-12 koha mäng (EJL hall 2)
11.30 9-10 koha mäng (EJL hall 1)
11.30 7-8 koha mäng (EJL hall 2)
12.20 5-6 koha mäng (EJL hall 1)
12.20 3-4 koha mäng (EJL hall 2)
13.10 FINAAL (EJL hall 1)

Noored

Flora kevadine turniir tuleb taas lihavõttepühade nädalavahetusel, sellel aastal 14.-16. aprill.
 

Loe lisaks

Naiskond

Naiste saalijalgpalli karikavõitjaks tuli FC Flora!

 

Loe lähemalt