AJAKAVA 2004

Flora Spring Cup 2015

ALAGRUPID (2004)

A-alagrupp
Kyrkslätt IF keltainen soome lipp
JK Sparta eesti lipp
Paldiski FC Majak eesti lipp
FC Tiigrid eesti lipp

B-alagrupp
Seinäjoen JK  soome lipp
FC Levadia eesti lipp
FC Kuressaare eesti lipp
TJK Legion eesti lipp

C-alagrupp
Kyrkslätt IF soome lipp
FC Infonet eesti lipp
Tabasalu JK eesti lipp
FC Flora roheline eesti lipp

D-alagrupp
Seinäjoen JK II soome lipp
Nõmme Kalju FC eesti lipp
FC Maardu eesti lipp
FC Flora valge eesti lipp

AJAKAVA (2004)

Reede 3. aprill 
09.00 Sparta – Tiigrid (EJL hall)
09.50 Kalju FC – Maardu (EJL hall)
10.40 KyIF keltainen – Majak (EJL hall)
11.30 FC Flora valge – SJK II (EJL hall)
12.20 Infonet – Tabasalu (Nike 1)
12.20 Kuressaare – SJK  (Nike 2)
12.20 Legion – FC Levadia (EJL hall)
13.10 KyIF – FC Flora roheline (EJL hall)
14.00 Tiigrid – KyIF keltainen (Nike 1)
14.00 SJK II – Maardu (Nike 2)
14.50 Sparta – Majak (Nike 1)
14.50 FC Flora valge – Kalju FC (EJL hall)
15.40 Legion – Kuressaare (Nike 2)
15.40 Infonet – KyIF (EJL hall)
16.30 Tabasalu – FC Flora roheline (EJL hall)
17.20 FC Levadia – SJK (Nike 2)

Laupäev 4. aprill
10.40 Legion – SJK (Nike 1)
10.40 Tiigrid – Majak (EJL hall 1)
11.30 FC Levadia – Kuressaare (EJL hall 1)
12.20 KyIF – Tabasalu (Nike 1)
12.20 FC Flora roheline – Infonet (Nike 2)
12.20 Kalju FC – SJK II (EJL hall 1)
13.10 FC Flora valge – Maardu (Nike 1)
13.10 KyIF keltainen – Sparta (EJL hall 1)
14.50 13-16 koha mäng A4-C4 (Nike 1)
14.50 13-16 koha mäng B4-D4 (EJL hall 1)
15.40 9-12 koha mäng A3-C3 (Nike 1)
15.40 9-12 koha mäng B3-D3 (Nike 2)
16.30 5-8 koha mäng A2-C2 (Nike 1)
16.30 5-8 koha mäng B2-D2 (Nike 2)
17.20 poolfinaalid A1-C1 (Nike 1)
17.20 poolfinaalid B1-D1 (Nike 2)

Pühapäev 5. aprill
09.00 15-16 koha mäng (EJL hall)
09.50 13-14 koha mäng (EJL hall)
09.50 11-12 koha mäng (Nike 2)
09.50 9-10 koha mäng (Nike 1)
10.40 7-8 koha mäng (Nike 2)
11.30 5-6 koha mäng (Nike 2)
12.20 3-4 koha mäng (Nike 2)
13.10 FINAAL (Nike 2)

Noored

Flora kevadine turniir tuleb taas lihavõttepühade nädalavahetusel, sellel aastal 14.-16. aprill.
 

Loe lisaks

Naiskond

Naiste saalijalgpalli karikavõitjaks tuli FC Flora!

 

Loe lähemalt

        Annab TV Flora videodele HD kvaliteedi

Meie kodumängude piletimüügi partner!