AJAKAVA 2004

flora_SPRING_cup_logo_marek_tiits

Flora Spring Cup vanuseklass 2004 alagrupid
 A-alagrupp
v_SPARTA LOGO
Sparta JK eesti lipp
Jarvenpaan Palloseura Järvenpään Palloseura soome lipp
v_Nõmme Utd Nõmme United eesti lipp
LEVADIAFC_logo
Tallinna FC Levadia eesti lipp
Infoneti logo
Tallinna FC Infonet eesti lipp
FC Kuressaare logo FC Kuressaare eesti lipp
 B-alagrupp
FCFLORA_LOGO FC Flora eesti lipp
kyrkslätt Kyrkslätt IF soome lipp
v_Nõmme Kalju Nõmme Kalju FC eesti lipp
v_Vaprus Pärnu JK Vaprus eesti lipp
LEGION_logo
Tallinna JK Legion eesti lipp
raplamaa jk logo Raplamaa JK eesti lipp

AJAKAVA (2004)

Reede 18. aprill
11.00 Sparta JK – Tallinna FC Levadia (EJL hall)
11.00 FC Flora – Pärnu JK Vaprus (EJL hall)
11.50 Järvenpään Palloseura – Tallinna FC Infonet (EJL hall)
11.50 Nõmme United – FC Kuressaare (EJL hall)
12.40 Nõmme Kalju FC – Raplamaa JK (EJL hall)
12.40 Kyrkslätt IF – Tallinna JK Legion (EJL hall)

16.10 Pärnu JK Vaprus – Raplamaa JK (EJL hall)
17.00 Kyrkslätt IF – Nõmme Kalju FC (EJL hall)
17.50 Järvenpään Palloseura – Nõmme United (EJL hall)
17.50 FC Flora – Tallinna JK Legion (EJL hall)
18.40 Tallinna FC Levadia – FC Kuressaare (EJL hall)
18.40 Sparta JK – Tallinna FC Infonet (EJL hall)

Laupäev 19. aprill
12.20 Sparta JK – FC Kuressaare (EJL hall)
12.20 FC Flora – Raplamaa JK (EJL hall)
13.10 Nõmme United – Tallinna FC Infonet (EJL hall)
13.10 Nõmme Kalju FC – Tallinna JK Legion (EJL hall)
14.00 Järvenpään Palloseura – Tallinna FC Levadia (EJL hall)
14.00 Kyrkslätt IF – Pärnu JK Vaprus (EJL hall)

15.40 Tallinna FC Levadia – Tallinna FC Infonet (Nike Arena)
15.40 Pärnu JK Vaprus – Tallinna JK Legion (Nike Arena)
15.40 Sparta JK – Nõmme United (EJL hall)
15.40 FC Flora – Nõmme Kalju FC (EJL hall)
16.30 Järvenpään Palloseura – FC Kuressaare (EJL hall)
16.30 Kyrkslätt IF – Raplamaa JK (EJL hall)

18.10 Nõmme United – Tallinna FC Levadia (Nike Arena)
18.10 Nõmme Kalju FC – Pärnu JK Vaprus (Nike Arena)
19.00 Tallinna FC Infonet – FC Kuressaare (EJL hall)
19.00 Tallinna JK Legion – Raplamaa JK (EJL hall)
19.50 FC Flora – Kyrkslätt IF (EJL hall)
19.50 Sparta JK – Järvenpään Palloseura (EJL hall)

Pühapäev 20. aprill
9.50 9-10 koha mäng (EJL hall)
10.40 7-8 koha mäng (EJL hall)
11.30 5-6 koha mäng (EJL hall)
12.20 11-12 koha mäng (Nike Arena)
12.20 3-4 koha mäng (EJL hall)
13.10 2004 FINAAL (EJL hall)

Noored

Flora kevadine turniir tuleb taas lihavõttepühade nädalavahetusel, sellel aastal 14.-16. aprill.
 

Loe lisaks

Naiskond

Naiste saalijalgpalli karikavõitjaks tuli FC Flora!

 

Loe lähemalt

        Annab TV Flora videodele HD kvaliteedi

Meie kodumängude piletimüügi partner!