AJAKAVA 2003

flora_SPRING_cup_logo_marek_tiits

 

Flora Spring Cup vanuseklass 2003 alagrupid
 A-alagrupp
nevezis logo
FK Nevežis flag-lithuania-small
TABASALUJK_logo Tabasalu JK eesti lipp
FCFLORA_LOGO FC Flora eesti lipp
raplamaa jk logo
Raplamaa JK eesti lipp
 B-alagrupp
LEGION_logo Tallinna JK Legion eesti lipp
MARTINREIM_logo Martin Reimi JK eesti lipp
Jarvenpaan Palloseura Järvenpään Palloseura soome lipp
v_Vaprus Pärnu JK Vaprus eesti lipp
C-alagrupp
v_tallinna jk kalev Tallinna JK Kalev eesti lipp
Vantaan Jalkapalloseura I soome lipp
Paide_Linnameeskond_logo Paide Linnameeskond eesti lipp
v_Nõmme Kalju Nõmme Kalju FC eesti lipp
 D-alagrupp
Ventspils small FK Ventspils flag-latvia-small
 v_Nõmme Utd Nõmme United eesti lipp
Vantaan Jalkapalloseura II soome lipp
STROOMICF_logo Tallinna KSK Štrommi eesti lipp

AJAKAVA (2003)

Reede 18. aprill
13.40 Tallinna JK Kalev – Nõmme Kalju FC (EJL hall)
13.40 Tallinna JK Legion – Pärnu JK Vaprus (EJL hall)
14.30 Martin Reimi JK – Järvenpään Palloseura (EJL hall)
14.30 Vantaan Jalkapalloseura I – Paide Linnameeskond (EJL hall)
15.20 Tabasalu JK – FC Flora (EJL hall)
15.20 Nõmme United – Vantaan Jalkapalloseura II (EJL hall)
16.10 FK Ventspils – KSK FC Štrommi (EJL hall)
17.00 FK Nevežis – Raplamaa JK (EJL hall)

19.30 Tallinna JK Kalev – Paide Linnameeskond (Nike Arena)
19.30 Vantaan Jalkapalloseura I – Nõmme Kalju FC (Nike Arena)
19.30 Tabasalu JK – Raplamaa JK (EJL hall)
19.30 Tallinna JK Legion – Järvenpään Palloseura (EJL hall)
20.20 Nõmme United – KSK FC Štrommi (Nike Arena)
20.20 Martin Reimi JK – Pärnu JK Vaprus (Nike Arena)
20.20 FK Nevežis – FC Flora (EJL hall)
20.20 FK Ventspils – Vantaan Jalkapalloseura II (EJL hall)

Laupäev 19. aprill
9.00 Tallinna JK Legion – Martin Reimi JK (EJL hall)
9.00 Vantaan Jalkapalloseura II – KSK FC Štrommi (EJL hall)
9.50 FK Ventspils – Nõmme United (EJL hall)
9.50 FK Nevežis – Tabasalu JK (EJL hall)
10.40 Tallinna JK Kalev – Vantaan Jalkapalloseura I (EJL hall)
10.40 Paide Linnameeskond – Nõmme Kalju FC (EJL hall)
11.30 FC Flora – Raplamaa JK (EJL hall)
11.30 Järvenpään Palloseura – Pärnu JK Vaprus (EJL hall)

13.10 9-16 koha mäng A3-B4 (Nike Arena)
13.10 9-16 koha mäng C3-D4 (Nike Arena)
14.00 Veerandfinaal A1-B2 (Nike Arena)
14.00 Veerandfinaal C1-D2 (Nike Arena)
14.50 9-16 koha mäng B3-A4 (Nike Arena)
14.50 9-16 koha mäng D3-C4 (Nike Arena)
14.50 Veerandfinaal B1-A2 (EJL hall)
14.50 Veerandfinaal D1-C2 (EJL hall)

16.30 13-16 koha mäng (Nike Arena)
16.30 13-16 koha mäng (Nike Arena)
17.20 5-8 koha mäng (Nike Arena)
17.20 5-8 koha mäng (Nike Arena)
17.20 9-12 koha mäng (EJL hall)
17.20  9-12 koha mäng (EJL hall)
18.10 Poolfinaal A1B2/C1D2 (EJL hall)
18.10 Poolfinaal B1A2/D1C2 (EJL hall)

Pühapäev 20. aprill
9.00 9-10 koha mäng (EJL hall)
9.00 11-12 koha mäng (EJL hall)
9.50 13-14 koha mäng (EJL hall)
10.40 15-16 koha mäng (EJL hall)
11.30 5-6 koha mäng (EJL hall)
12.20 7-8 koha mäng (Nike Arena)
12.20 2003 FINAAL (EJL hall)
13.10 3-4 koha mäng (EJL hall)

Noored

Flora kevadine turniir tuleb taas lihavõttepühade nädalavahetusel, sellel aastal 14.-16. aprill.
 

Loe lisaks

Naiskond

Naiste saalijalgpalli karikavõitjaks tuli FC Flora!

 

Loe lähemalt