FLORA SPRING CUP 2014

FCF2001 Spring Cup

18.-20. aprillini toimus Sportland Arenal, Nike Arenal ja EJL Jalgpallihallis tugevakoosseisuline rahvuvaheline noorteturniir Flora Spring Cup, kus neljas vanuseklassis osales 42 võistkonda Eestist, Lätist, Leedust ja Soomest.

FOTOGALERII

TULEMUSED:

VÕISTLUSKLASS 1999 (8 osalejat, 2 alagruppi)

Ventspils smallMARTINREIM_logoInfoneti logoLEGION_logoFCFLORA_LOGOTiPSvalkovihreä.jpg uusiv_Nõmme UtdFC Kuressaare logo

1999 Reede 18. aprill
Tikkurilan Palloseura – FC Kuressaare Noorkotkad (Sportland Arena) 1:1
FC Flora – Nõmme United (Sportland Arena) 0:5
Martin Reimi JK – Tallinna JK Legion (Sportland Arena) 1:2
FK Ventspils – Tallinna FC Infonet (Sportland Arena) 3:0

Tikkurilan Palloseura – Nõmme United (Sportland Arena) 0:0
Martin Reimi JK – Tallinna FC Infonet (Nike Arena) 2:0
FK Ventspils – Tallinna JK Legion (Nike Arena) 1:0

1999 Laupäev 19. aprill

FC Flora – FC Kuressaare Noorkotkad (Sportland Arena) 0:0

Tallinna FC Infonet – Tallinna JK Legion (Sportland Arena) 0:3
FK Ventspils – Martin Reimi JK  (Nike Arena) 3:0
FC Flora – Tikkurilan Palloseura (Sportland Arena) 0:2

Nõmme United – FC Kuressaare Noorkotkad (Nike Arena) 4:0

Alagruppide lõppseis:

A-alagrupp
1. FK Ventspils 9p
2. Tallinna JK Legion 6p
3. Martin Reimi JK 3p
4. Tallinna FC Infonet 0p

B-alagrupp
1. Nõmme United 7p
2. Tikkurilan Palloseura 5p
3. FC Kuressaare Noorkotkad 2p
4. FC Flora 1p


5-8 koha mäng Martin Reimi JK-FC Flora (Sportland Arena) 2:1
5-8 koha mäng Tallinna FC Infonet-FC Kuressaare Noorkotkad (Sportland Arena) 0:0 pen. 5:4
Poolfinaal FK Ventspils-Tikkurilan Palloseura (Sportland Arena)  0:1
Poolfinaal Tallinna JK Legion-Nõmme United (Sportland Arena) 0:0 pen. 2:4

1999 Pühapäev 20. aprill
7-8 koha mäng FC Flora – FC Kuressaare Noorkotkad (Sportland Arena) 2:1

3-4 koha mäng FK Ventspils – Tallinna JK Legion (Sportland Arena) 1:0
5-6 koha mäng Martin Reimi JK – Tallinna FC Infonet (Nike Arena) 0:1
1999 FINAAL Tikkurilan PS – Nõmme United (Sportland Arena) 1:0

LÕPPJÄRJESTUS:
1. Tikkurilan Palloseura (Soome)
2. Nõmme United
3. FK Ventspils (Läti)
4. Tallinna JK Legion
5. Tallinna FC Infonet
6. Martin Reimi JK
7. FC Flora

8. FC Kuressaare Noorkotkad

VÕISTLUSKLASS 2001 (6 osalejat, turniirisüsteem)

FCFLORA_LOGO4U logo v_tallinna jk kalev LEVADIAFC_logo v_Augur

2001 Reede 18. aprill
FC Flora – Tallinna JK Kalev (Sportland Arena) 2:0
SV/4U – Tallinna FC Levadia (Sportland Arena) 0:1
Vantaan Jalkapalloseura – SK Augur (Nike Arena) 1:1

FC Flora – Tallinna FC Levadia (Nike Arena) 2:1
SV/4U – Vantaan Jalkapalloseura (Nike Arena) 3:2
Tallinna JK Kalev – SK Augur (Nike Arena) 0:6

2001 Laupäev 19. aprill
FC Flora – SK Augur (Nike Arena) 1:3
Vantaan Jalkapalloseura – Tallinna FC Levadia (Sportland Arena) 2:1
SV/4U – Tallinna JK Kalev  (Nike Arena) 1:1


Tallinna JK Kalev – Tallinna FC Levadia (Sportland Arena) 3:0
SV/4U – SK Augur (Nike Arena) 0:4
FC Flora – Vantaan Jalkapalloseura (Sportland Arena) 1:0

FC Flora – SV/4U (Sportland Arena) 1:0
Vantaan Jalkapalloseura – Tallinna JK Kalev (Nike Arena) 1:1
Tallinna FC Levadia – SK Augur (Nike Arena) 0:3

Alagrupiturniiri lõppseis:
1. FC Flora 12p
2. Vantaan Jalkapalloseura 5p
3. Tallinna JK Kalev 5p
4. SV/4U 4p
5. Tallinna FC Levadia 3p
SK Augur 13p (väljaspool arvestust)

2001 Pühapäev 20. aprill
3-4 koha mäng Tallinna JK Kalev – SV/4U (Nike Arena) 0:1

2001 FINAAL FC Flora – Vantaan Jalkapalloseura(Sportland Arena) 0:1

LÕPPJÄRJESTUS:
1. Vantaan Jalkapalloseura (Soome)
2. FC Flora
3. SV/4U (Soome)
4. Tallinna JK Kalev
5. Tallinna FC Levadia
SK Augur (väljaspool arvestust)

Spring Cup FCF2001 poisid_v

VÕISTLUSKLASS 2003 (16 osalejat, 4 alagruppi)

nevezis logoTABASALUJK_logoFCFLORA_LOGOraplamaa jk logoLEGION_logoMARTINREIM_logoJarvenpaan Palloseurav_Vaprus
v_tallinna jk kalev  Paide_Linnameeskond_logov_Nõmme KaljuVentspils smallv_Nõmme Utd STROOMICF_logo

2003 Reede 18. aprill
Tallinna JK Kalev – Nõmme Kalju FC (EJL hall) 3:1
Tallinna JK Legion – Pärnu JK Vaprus (EJL hall) 9:0
Martin Reimi JK – Järvenpään Palloseura (EJL hall) 3:0
Vantaan Jalkapalloseura I – Paide Linnameeskond (EJL hall) 8:1
Tabasalu JK – FC Flora (EJL hall) 6:1
Nõmme United – Vantaan Jalkapalloseura II (EJL hall) 2:1
FK Ventspils – KSK FC Štrommi (EJL hall) 8:1
FK Nevežis – Raplamaa JK (EJL hall) 6:2

Tallinna JK Kalev – Paide Linnameeskond (Nike Arena) 11:2
Vantaan Jalkapalloseura I – Nõmme Kalju FC (Nike Arena) 4:6
Tabasalu JK – Raplamaa JK (EJL hall) 7:1
Tallinna JK Legion – Järvenpään Palloseura (EJL hall) 8:1
Nõmme United – KSK FC Štrommi (Nike Arena) 3:0
Martin Reimi JK – Pärnu JK Vaprus (Nike Arena) 6:1
FK Nevežis – FC Flora (EJL hall) 1:1
FK Ventspils – Vantaan Jalkapalloseura II (EJL hall) 3:1

2003 Laupäev 19. aprill

Tallinna JK Legion – Martin Reimi JK (EJL hall) 3:0
Vantaan Jalkapalloseura II – KSK FC Štrommi (EJL hall) 8:0
FK Ventspils – Nõmme United (EJL hall) 0:2
FK Nevežis – Tabasalu JK (EJL hall) 1:0
Tallinna JK Kalev – Vantaan Jalkapalloseura I (EJL hall) 11:0
Paide Linnameeskond – Nõmme Kalju FC (EJL hall) 1:15
FC Flora – Raplamaa JK (EJL hall) 2:0
Järvenpään Palloseura – Pärnu JK Vaprus (EJL hall) 2:2

Alagruppide lõppseis:

A-alagrupp
1. FK Nevežis 7p
2. Tabasalu JK 6p
3. FC Flora 4p
4. Raplamaa JK 0p

B-alagrupp
1. Tallinna JK Legion 9p
2. Martin Reimi JK 6p
3. Järvenpään Palloseura 1p
4. Pärnu JK Vaprus 1p

C-alagrupp
1. Tallinna JK Kalev 9p
2. Nõmme Kalju FC 6p
3. Vantaan Jalkapalloseura 3p
4. Paide Linnameeskond 0p

D-alagrupp
1. Nõmme United 9p
2. FK Ventspils 6p
3. Vantaan Jalkapalloseura II 3p
4. KSK FC Štrommi 0p


9-16 koha mäng FC Flora-Pärnu JK Vaprus 6:1
9-16 koha mäng Vantaan Jalkapalloseura I-KSK FC Štrommi (Nike Arena) 10:0
Veerandfinaal FK Nevežis-Martin Reimi JK (Nike Arena) 4:0
Veerandfinaal Tallinna JK Kalev-FK Ventspils (Nike Arena) 7:0
9-16 koha mäng Järvenpään Palloseura – Raplamaa JK (Nike Arena) 8:1
9-16 koha mäng Vantaan Jalkapalloseura II-Paide Linnameeskond (Nike Arena) 4:0
Veerandfinaal Tallinna JK Legion-Tabasalu JK (EJL hall) 3:1
Veerandfinaal Nõmme United-Nõmme Kalju FC (EJL hall) 2:1

13-16 koha mäng Pärnu JK Vaprus – KSK Štrommi (Nike Arena) 2:1
13-16 koha mäng Raplamaa JK – Paide Linnameeskond (Nike Arena) 0:1
5-8 koha mäng Martin Reimi JK – FK Ventspils (Nike Arena) 3:0
5-8 koha mäng Tabasalu JK – Nõmme Kalju FC (Nike Arena) 0:4
9-12 koha mäng FC Flora – Vantaan Jalkapalloseura I (EJL hall) 0:3
9-12 koha mäng Järvenpään Palloseura – Vantaan Jalkapalloseura II (EJL hall) 6:3
Poolfinaal FK Nevežis-Tallinna JK Kalev (EJL hall) 0:12
Poolfinaal Tallinna JK Legion-Nõmme United  (EJL hall) 2:1

13-14 koha mäng Pärnu JK Vaprus – Paide Linnameeskond (EJL hall) 2:6

2003 Pühapäev 20. aprill
9-10 koha mäng Vantaan Jalkapalloseura – Järvenpään Palloseura (EJL hall) 0:1

11-12 koha mäng FC Flora – Vantaan Palloseura II (EJL hall) 1:1, pen. 1:3
15-16 koha mäng KSK Štrommi – Raplamaa JK (EJL hall) 0:5
5-6 koha mäng Martin Reimi JK – Nõmme Kalju FC (EJL hall) 0:5
7-8 koha mäng FK Ventspils – Tabasalu JK (Nike Arena) 1:1, pen. 0:2
2003 FINAAL Tallinna JK Kalev – Tallinna JK Legion (EJL hall) 1:4
3-4 koha mäng FK Nevežis – Nõmme United (EJL hall) 1:1, pen. 1:2

LÕPPJÄRJESTUS:
1. Tallinna JK Legion
2. Tallinna JK Kalev
3. Nõmme United
4. FK Nevežis (Leedu)
5. Nõmme Kalju FC
6. Martin Reimi JK
7. Tabasalu JK
8. FK Ventspils (Läti)
9. Järvenpään Palloseura (Soome)
10. Vantaan Jalkapalloseura (Soome)
11. Vantaan Jalkapalloseura II (Soome)
12. FC Flora
13. Paide Linnameeskond
14. Pärnu JK Vaprus
15. Raplamaa JK
16. KSK Štrommi

VÕISTLUSKLASS 2004 (12 osalejat, 2 alagruppi)

v_SPARTA LOGOJarvenpaan Palloseurav_Nõmme UtdLEVADIAFC_logoInfoneti logoFC Kuressaare logo
FCFLORA_LOGOkyrkslättv_Nõmme Kaljuv_VaprusLEGION_logo raplamaa jk logo

2004 Reede 18. aprill
Sparta JK – Tallinna FC Levadia (EJL hall) 6:0
FC Flora – Pärnu JK Vaprus (EJL hall) 1:0
Järvenpään Palloseura – Tallinna FC Infonet (EJL hall) 6:0
Nõmme United – FC Kuressaare Noorkotkad (EJL hall) 7:1
Nõmme Kalju FC – Raplamaa JK (EJL hall) 8:0
Kyrkslätt IF – Tallinna JK Legion (EJL hall) 2:1

Pärnu JK Vaprus – Raplamaa JK (EJL hall) 4:0
Kyrkslätt IF – Nõmme Kalju FC (EJL hall) 0:4
Järvenpään Palloseura – Nõmme United (EJL hall) 2:2 
FC Flora – Tallinna JK Legion (EJL hall) 2:5
Tallinna FC Levadia – FC Kuressaare Noorkotkad (EJL hall) 7:2
Sparta JK – Tallinna FC Infonet (EJL hall) 14:0

2004 Laupäev 19. aprill

Sparta JK – FC Kuressaare Noorkotkad 10:1
FC Flora – Raplamaa JK 4:0
Nõmme United – Tallinna FC Infonet (EJL hall) 9:0
Nõmme Kalju FC – Tallinna JK Legion (EJL hall) 7:0
Järvenpään Palloseura – Tallinna FC Levadia (EJL hall) 1:0
Kyrkslätt IF – Pärnu JK Vaprus (EJL hall) 3:1

Tallinna FC Levadia – Tallinna FC Infonet (Nike Arena) 5:2
Pärnu JK Vaprus – Tallinna JK Legion (Nike Arena) 1:8
Sparta JK – Nõmme United (EJL hall) 15:0
FC Flora – Nõmme Kalju FC (EJL hall) 0:11
Järvenpään Palloseura – FC Kuressaare Noorkotkad (EJL hall) 3:1
Kyrkslätt IF – Raplamaa JK (EJL hall) 8:1

Nõmme United – Tallinna FC Levadia (Nike Arena) 1:4
Nõmme Kalju FC – Pärnu JK Vaprus (Nike Arena) 7:0
Tallinna FC Infonet – FC Kuressaare Noorkotkad (EJL hall) 5:2
Tallinna JK Legion – Raplamaa JK (EJL hall) 5:1
FC Flora – Kyrkslätt IF (EJL hall) 0:4
Sparta JK – Järvenpään Palloseura (EJL hall) 8:0

Alagruppide lõppseisud:

A-alagrupp
1. Sparta JK 15p
2. Järvenpään Palloseura 10p
3. Tallinna FC Levadia 9p
4. Nõmme United 7p
5. Tallinna FC Infonet 3p
6. FC Kuressaare Noorkotkad 0p

B-alagrupp
1. Nõmme Kalju FC 15p
2. Kyrkslätt IF 12p
3. Tallinna JK Legion 9p
4. FC Flora 6p
5. Pärnu JK Vaprus 3p
6. Raplamaa JK 0p

9-10 koha mäng Tallinna FC Infonet – Pärnu JK Vaprus 2:2, pen 6:5 (EJL hall)

2004 Pühapäev 20. aprill
11-12 koha mäng FC Kuressaare Noorkotkad – Raplamaa JK (EJL hall) 3:1

7-8 koha mäng Nõmme United – FC Flora (EJL hall) 3:0
5-6 koha mäng Tallinna FC Levadia – Tallinna JK Legion (EJL hall) 6:1
3-4 koha mäng Järvenpään Palloseura – Kyrkslätt IF (EJL hall) 0:2
FINAAL Sparta JK – Nõmme Kalju FC (EJL hall) 2:0

LÕPPJÄRJESTUS:
1. Sparta JK
2. Nõmme Kalju FC
3. Kyrkslätt IF (Soome)
4. Järvenpään Palloseura (Soome)
5. Tallinna FC Levadia
6. Tallinna JK Legion
7. Nõmme United
8. FC Flora
9. Tallinna FC Infonet
10. Pärnu JK Vaprus
11. FC Kuressaare Noorkotkad
12. Raplamaa JK

Noored

Flora kevadine turniir tuleb taas lihavõttepühade nädalavahetusel, sellel aastal 14.-16. aprill.
 

Loe lisaks

Naiskond

Naiste saalijalgpalli karikavõitjaks tuli FC Flora!

 

Loe lähemalt

        Annab TV Flora videodele HD kvaliteedi

Meie kodumängude piletimüügi partner!