FC Flora 9 noortevõistkonda jätkasid oma heitlusi Tallinn Cupil, kus õhtul ootas poisse külaskäik A. Le Coq Arenale vaatamaks Flora-Kukesi heitlust.

Tulemused:

FCF 1997 – LTU (Soome) loobumisvõit
FCF 1997 – Tapa B (Soome) 1:0
Treener Marko Kuusiku poistel on kolm võitu ja alagrupi esikoht enne viimast mängu FC Puumaga juba käes.

FCF 1998 – JK Dünamo 2:0
FCF 1998 – JK Kalev 4:1
Sellegi vanuseklassi treeneriks on Kuusik. Alagrupist saadi edasi teisena ja veerandfinaalis on vastaseks Narva Trans.

FCF 2000 – FC Levadia II 0:1
FCF 2000 – Länsi-Uusimaa YJ (Soome) 4:3
Vaatamata kaotusele Levadiale võitsid Priit Adamsoni poisid alagrupi ja kohtuvad reedel veerandfinaalis Soome klubi FC Espooga.

FCF 2001 I – Martin Reimi JK 1:1
FCF 2001 I – Ilves Vihreä (Soome) 0:1
FCF 2001 II – JK Kotkad 4:0
FCF 2001 II – Ilves Keltainen (Soome) 2:0
Egon Tintse ja Dmitri Ustritski hoolealused on jaotatud kahe võistkonna vahel. I võistkonnal on tabelis kolmest mängust üks viigipunkt, teine võistkond on aga täisedu kolme võiduga liider.

FCF 2003 – Martin Reimi JK II 4:2
FCF 2003 – FK Druzba 2:0
Adamsoni poisid said alagrupis surnud ringiga teise koha ja on veerandfinaalis vastamisi Martin Reimi JK esimese võistkonnaga.

FCF 2004 I – FC Puuma Narva 1:10
FCF 2004 I – Tartu Santos 1:0
FCF 2004 II – Harju JK Red 0:14
FCF 2004 II – FC Infonet 3:1
Mõlemal meie võistkonnal tuleb mängida kohtadele 9-16, sest alagrupis oldi kolmandad.

FCF 2005 – JK Kalev 2:2
FC 2005 – Harju JK 3:3
Meie kõige noorem võistkond sai tabelisse esimesed punktid, kolme vooruga on kirjas kaks punkti ja kaks vooru on veel ees.