2011 tulemused

A algrupp B alagrupp C alagrupp D alagrupp
FC Flora T.T. Saku Sporting sinine FCI Tallinn D.S. FC Ararat
Maardu LM FC Tiigrid Tartu JK Tammeka MRJK
FCI Tallinn I.K. Raasiku FC Joker FC Flora B.R. FC Flora S.G.
MRJK II FC Ararat II Saku Sporting valge FC Kose

 

FLORA NIKE CUP 2017
2011. aastal sündinud poistele
26/11/2017
Mängu nr. Kell Väljak Võistkonnad Grupp Tulemused
1 09.00. EJL Hall 1 FC Flora T.T. – Maardu LM A  4-0
2 09.00. EJL Hall 2 FCI Tallinn I.K. – MRJK II A  2-1
3 09.00. EJL Hall 3 Saku Sporting sinine – FC Tiigrid B  1-1
4 09.00. EJL Hall 4 Raasiku FC Joker – FC Ararat II B 4-2
5 09.20. EJL Hall 1 FCI Tallinn D.S. – Tartu JK Tammeka C  5-1
6 09.20. EJL Hall 2 FC Flora B.R – Saku Sporting valge C  0-8
7 09.20. EJL Hall 3 FC Ararat – MRJK D 0-5
8 09.20. EJL Hall 4 FC Flora S.G. – FC Kose D 2-1
9 09.40. EJL Hall 1 FC Flora T.T. – FCI Tallinn I.K. A 6-1
10 09.40. EJL Hall 2 Maardu LM – MRJK II A 2-1
11 09.40. EJL Hall 3 Saku Sporting sinine – Raasiku FC Joker B 1-3
12 09.40. EJL Hall 4 FC Tiigrid – FC Ararat II B 5-0
13 10.00. EJL Hall 1 FCI Tallinn D.S. – FC Flora B.R. C 8-0
14 10.00. EJL Hall 2 Tartu JK Tammeka – Saku Sporting valge C 1-2
15 10.00. EJL Hall 3 FC Ararat – FC Flora S.G. D 5-0
16 10.00. EJL Hall 4 MRJK – FC Kose D 8-1
17 10.20. EJL Hall 1 FC Flora T.T. – MRJK II A 7-0
18 10.20. EJL Hall 2 Maardu LM – FCI Tallinn I.K. A 1-0
19 10.20. EJL Hall 3 Saku Sporting sinine – FC Ararat II B 2-0
20 10.20. EJL Hall 4 FC Tiigrid – Raasiku FC Joker B 5-2
21 10.40. EJL Hall 1 FCI Tallinn D.S. – Saku Sporting valge C 3-4
22 10.40. EJL Hall 2 Tartu JK Tammeka – FC Flora B.R. C 5-0
23 10.40. EJL Hall 3 FC Ararat – FC Kose D 5-0
24 10.40. EJL Hall 4 MRJK – FC Flora S.G. D 8-0
25 11.10. EJL Hall 1 MRJK II – FC Ararat II (13-16 koht)  1-2
26 11.10. EJL Hall 2 FC Flora B.R. – FC Kose (13-16 koht)  2-2(1-2)
27 11.10. EJL Hall 3 FC Tallinn – I.K. – Saku Sporting sinine (9-12 koht)  1-1(2-3)
28 11.10. EJL Hall 4 Tartu JK Tammeka – FC Flora S.G. (9-12 koht)  4-0
29 11.30. EJL Hall 1 Maardu LM – Raasiku FC Joker (5-8 koht)  1-1(2-3)
30 11.30. EJL Hall 2 FCI Tallinn D.S. – FC Ararat (5-8 koht)  3-4
31 11.30. EJL Hall 3 FC Flora T.T. – FC Tiigrid (1-4 koht)  3-5
32 11.30. EJL Hall 4 Saku Sporting valge – MRJK (1-4 koht)  3-3(1-2)
33 11.50. EJL Hall 1 MRJK II – FC Flora B.R. (15-16 koht)  1-1(2-1)
34 11.50. EJL Hall 2 FC Ararat II – FC Kose (13-14 koht)  5-0
35 11.50. EJL Hall 3 FCI Tallinn I.K. – FC Flora S.G. (11-12 koht)  6-0
36 11.50. EJL Hall 4 Saku Sporting sinine – Tartu JK Tammeka (9-10 koht)  1-4
37 12.10. EJL Hall 1 Maardu LM – FCI Tallinn D.S. (7-8 koht)  0-10
38 12.10. EJL Hall 2 Raasiku FC Joker – FC Ararat (5-6 koht)  0-4
39 12.10. EJL Hall 3 FC Flora T.T. – Saku Sporting valge (3-4 koht)  1-5
40 12.10. EJL Hall 4 FC Tiigrid – MRJK (FINAAL)  3-4

Noored

Flora kevadine turniir tuleb taas lihavõttepühade nädalavahetusel, sellel aastal 14.-16. aprill.
 

Loe lisaks

Naiskond

Naiste saalijalgpalli karikavõitjaks tuli FC Flora!

 

Loe lähemalt

Meie kodumängude piletimüügi partner!

        Annab TV Flora videodele HD kvaliteedi