2010 tulemused

A algrupp B alagrupp C alagrupp D alagrupp
FC Flora roheline FC Tiigrid oranz FC Kuressaare I FC Nõmme United I
FC Ararat MRJK FC Helios Harju JK
Rakvere JK Tarvas FC Levadia roheline Harju JK Jüri JK Kratid
FC Tiigrid must FC Nõmme United II FC Flora valge FC Kuressaare II

 

FLORA NIKE CUP 2017
2010. aastal sündinud poistele
12/11/2017
Mängu nr. Kell Väljak Võistkonnad Grupp Tulemus
1 09.30 EJL Hall 1 FC Flora roheline – FC Ararat A  2-4
2 09.30 EJL Hall 2 Rakvere JK Tarvas – FC Tiigrid must A  0-1
3 09.30 EJL Hall 3 FC Tiigrid oranz – MRJK B  2-3
4 09.30 EJL Hall 4 FC Levadia roheline – FC Nõmme United II B  2-2
5 09.50 EJL Hall 1 FC Kuressaare I – FC Helios C  0-3
6 09.50 EJL Hall 2 Harju JK Jüri – FC Flora valge C  4-2
7 09.50 EJL Hall 3 FC Nõmme United I – Harju JK D  3-0
8 09.50 EJL Hall 4 JK Kratid – FC Kuressaare II D  7-1
9 10.10 EJL Hall 1 FC Flora roheline – Rakvere JK Tarvas A  2-1
10 10.10 EJL Hall 2 FC Ararat – FC Tiigrid must A  4-2
11 10.10 EJL Hall 3 FC Tiigrid oranz – FC Levadia roheline B  7-0
12 10.10 EJL Hall 4 MRJK – FC Nõmme United II B  6-0
13 10.30 EJL Hall 1 FC Kuressaare I – Harju JK Jüri C  1-3
14 10.30 EJL Hall 2 FC Helios – FC Flora valge C  2-3
15 10.30 EJL Hall 3 FC Nõmme United I – JK Kratid D  0-4
16 10.30 EJL Hall 4 Harju JK – FC Kuressaare II D  4-0
17 10.50 EJL Hall 1 FC Tiigrid must – FC Flora roheline A  4-1
18 10.50 EJL Hall 2 Rakvere JK Tarvas – FC Ararat A  0-6
19 10.50 EJL Hall 3 FC Nõmme United II – FC Tiigrid oranz B  0-13
20 10.50 EJL Hall 4 FC Levadia roheline – MRJK B  0-13
21 11.10. EJL Hall 1 FC Flora valge – FC Kuressaare I C  1-2
22 11.10. EJL Hall 2 Harju JK Jüri – FC Helios C  0-0
23 11.10. EJL Hall 3 FC Kuressaare II – FC Nõmme United I D  1-7
24 11.10. EJL Hall 4 JK Kratid – Harju JK D  0-2
25 11.30. EJL Hall 1 Rakvere JK Tarvas – FC Levadia roheline (13-16 koht)  3-0
26 11.30. EJL Hall 2 FC Flora valge – FC Kuressaare II (13-16 koht)  0-4
27 11.30. EJL Hall 3 FC Flora roheline – FC Nõmme United II (9-12 koht)  3-0
28 11.30. EJL Hall 4 FC Kuressaare I – Harju JK (9-12 koht)  0-10
29 11.50. EJL Hall 1 FC Tiigrid must – FC Tiigrid Oranz (5-8 koht)  4-5
30 11.50. EJL Hall 2 FC Helios – FC Nõmme United I (5-8 koht)  0-6
31 11.50. EJL Hall 3 FC Ararat – MRJK (1-4 koht)  5-1
32 11.50. EJL Hall 4 Harju JK Jüri – JK Kratid (1-4 koht)  0-1
33 12.10. EJL Hall 1 FC Levadia roheline – FC Flora valge (15-16 koht)  1-4
34 12.10. EJL Hall 2 Rakvere JK Tarvas – FC Kuressaare II (13-14 koht)  3-2
35 12.10. EJL Hall 3 FC Nõmme United II – FC Kuressaare I (11-12 koht)  2-3
36 12.10. EJL Hall 4 FC Flora roheline – Harju JK (9-10 koht)  1-1 (2-1)
37 12.30 EJL Hall 1 FC Tiigrid must – FC Helios (7-8 koht)  9-0
38 12.30 EJL Hall 2 FC Tiigrid oranz – FC Nõmme United I (5-6 koht)  8-0
39 12.30 EJL Hall 3 MRJK – Harju JK Jüri (3-4 koht)  3-0
40 12.30 EJL Hall 4 FC Ararat – JK Kratid (FINAAL)  4-1

Noored

Flora kevadine turniir tuleb taas lihavõttepühade nädalavahetusel, sellel aastal 14.-16. aprill.
 

Loe lisaks

Naiskond

Naiste saalijalgpalli karikavõitjaks tuli FC Flora!

 

Loe lähemalt

        Annab TV Flora videodele HD kvaliteedi

Meie kodumängude piletimüügi partner!