2009 tulemused

A algrupp B alagrupp C alagrupp D alagrupp
FC Flora FC Santos Tartu Harju JK MRJK
FC Ararat JK Tallinna Kalev Tartu JK Tammeka JK Tabasalu
FC Kuressaare FC Tiigrid JK Kratid FC Flora II
MRJK II FCI A.Z. FC Tiigrid 2010 FCI M.L.

 

 

FLORA NIKE CUP 2017
2009. aastal sündinud poistele
04/11/2017
Mängu nr. Kell Väljak Võistkonnad Grupp  Tulemus
1 16.40 EJL Hall 1 FC Flora – FC Ararat A  0-0
2 16.40 EJL Hall 2 FC Kuressaare – MRJK II A 1-1
3 16.40 EJL Hall 3 FC Santos Tartu – JK Tallinna Kalev B 1-2
4 16.40 EJL Hall 4 FC Tiigrid – FCI A.Z. B 5-2
5 17.00 EJL Hall 1 Harju JK – Tartu JK Tammeka C 0-2
6 17.00 EJL Hall 2 JK Kratid – FC Tiigrid 2010 C 2-0
7 17.00 EJL Hall 3 MRJK – JK Tabasalu D  1-2
8 17.00 EJL Hall 4 FC Flora II – FCI M.L. D 4-0
9 17.20 EJL Hall 1 FC Flora – FC Kuressaare A 8-0
10 17.20 EJL Hall 2 FC Ararat – MRJK II A 4-1
11 17.20 EJL Hall 3 FC Santos Tartu – FC Tiigrid B 1-5
12 17.20 EJL Hall 4 JK Tallinna Kalev – FCI A.Z. B 1-0
13 17.40 EJL Hall 1 Harju JK – JK Kratid C 1-1
14 17.40 EJL Hall 2 Tartu JK Tammeka – FC Tiigrid 2010 C 5-0
15 17.40 EJL Hall 3 MRJK – FC Flora II D 1-1
16 17.40 EJL Hall 4 JK Tabasalu – FCI M.L. D 3-1
17 18.00 EJL Hall 1 MRJK II – FC Flora A 0-4
18 18.00 EJL Hall 2 FC Kuressaare – FC Ararat A 0-1
19 18.00 EJL Hall 3 FCI A.Z. – FC Santos Tartu B 1-3
20 18.00 EJL Hall 4 FC Tiigrid – JK Tallinna Kalev B 4-3
21 18.20 EJL Hall 1 FC Tiigrid 2010 – Harju JK C 0-3
22 18.20 EJL Hall 2 JK Kratid – Tartu JK Tammeka C 1-4
23 18.20 EJL Hall 3 FCI M.L. – MRJK D 1-1
24 18.20 EJL Hall 4 FC Flora II – JK Tabasalu D  1-2
25 18.50 EJL Hall 1 FC Kuressaare – FCI A.Z (13-16 koht)  1-0
26 18.50 EJL Hall 2 Tiigrid II – FCI M.L (13-16 koht)  2-1
27 18.50 EJL Hall 3 MRJK II – FC Santos Tartu (9-12 koht)  1-1 (1-0)
28 18.50 EJL Hall 4 JK Kratid – MRJK (9-12 koht)  0-1
29 19.10 EJL Hall 1 FC Ararat – JK Tallinna Kalev (5-8 koht)  2-1
30 19.10 EJL Hall 2 Harju JK – FC Flora II (5-8 koht)  0-8
31 19.10 EJL Hall 3 FC Flora – FC Tiigrid (1-4 koht)  1-2
32 19.10 EJL Hall 4 Tartu JK Tammeka – JK Tabasalu (1-4 koht)  3-1
33 19.30 EJL Hall 1 FCI A.Z. – FCI M.L. (15-16 koht)  0-0(7-8)
34 19.30 EJL Hall 2 FC Kuressaare – FC Tiigrid II (13-14 koht)  3-1
35 19.30 EJL Hall 3 2FC Santos Tartu – JK Kratid (11-12 koht)  1-1(3-1)
36 19.30 EJL Hall 4 MRJK II – MRJK (9-10 koht)  0-3
37 19.50 EJL Hall 1 JK Tallinna Kalev – Harju JK (7-8 koht)  0-2
38 19.50 EJL Hall 2 FC Ararat – FC Flora II (5-6 koht)  1-2
39 19.50 EJL Hall 3 FC Flora – JK Tabasalu (3-4 koht)  3-0
40 19.50 EJL Hall 4 FC Tiigrid – Tartu JK Tammeka (FINAAL)  0-1

Noored

Flora kevadine turniir tuleb taas lihavõttepühade nädalavahetusel, sellel aastal 14.-16. aprill.
 

Loe lisaks

Naiskond

Naiste saalijalgpalli karikavõitjaks tuli FC Flora!

 

Loe lähemalt

Meie kodumängude piletimüügi partner!

        Annab TV Flora videodele HD kvaliteedi