2008 tulemused

A algrupp B alagrupp C alagrupp D alagrupp
FC Flora FC Nõmme United I Harju JK JK Merkuur-Juunior
Rakvere JK Tarvas Nõmme Kalju FC FC Helios kollane FC Tiigrid
FC Levadia roheline FC Helios punane Saku Sporting Pakri SK
Raasiku FC Joker JK Tabasalu KSK Põhja-Tallinn FC Nõmme United II

 

FLORA NIKE CUP 2017
2008. aastal sündinud poistele
04/11/2017
Mängu nr. Kell Väljak Võistkonnad Grupp  Tulemus
1 09.00 EJL Hall 1 FC Flora – Rakvere JK Tarvas A  1-2
2 09.00 EJL Hall 2 FC Levadia roheline – Raasiku FC Joker A  2-0
3 09.20 EJL Hall 1 FC Nõmme United I – Nõmme Kalju FC B  0-0
4 09.20 EJL Hall 2 FC Helios punane – JK Tabasalu B 1-0
5 09.40 EJL Hall 1 Harju JK – FC Helios kollane C  4-0
6 09.40 EJL Hall 2 Saku Sporting – KSK Põhja-Tallinn C  5-1
7 10.00 EJL Hall 1 JK Merkuur-Juunior – FC Tiigrid D  2-0
8 10.00 EJL Hall 2 Pakri SK – FC Nõmme United II D  3-0
9 10.20 EJL Hall 1 FC Flora – FC Levadia roheline A  0-3
10 10.20 EJL Hall 2 Rakvere JK Tarvas – Raasiku FC Joker A  2-0
11 10.40 EJL Hall 1 FC Nõmme United I – FC Helios punane B  2-0
12 10.40 EJL Hall 2 Nõmme Kalju FC – JK Tabasalu B  4-0
13 11.00 EJL Hall 1 Harju JK – Saku Sporting C  2-0
14 11.00 EJL Hall 2 FC Helios kollane – KSK Põhja-Tallinn C  1-2
15 11.20 EJL Hall 1 Pakri SK – JK Merkuur-Juunior D  0-1
16 11.20 EJL Hall 2 FC Tiigrid – FC Nõmme United II D  6-0
17 11.40 EJL Hall 1 Raasiku FC Joker – FC Flora A  2-1
18 11.40 EJL Hall 2 Rakvere JK Tarvas – FC Levadia roheline A  4-0
19 12.00 EJL Hall 1 FC Nõmme United I – JK Tabasalu B  0-0
20 12.00 EJL Hall 2 Nõmme Kalju FC – FC Helios punane B 0-0
21 12.20 EJL Hall 1 KSK Põhja-Tallinn – Harju JK C 0-4
22 12.20 EJL Hall 2 FC Helios kollane – Saku Sporting C  0-2
23 12.40 EJL Hall 1 JK Merkuur-Juunior – FC Nõmme United II D  1-0
24 12.40 EJL Hall 2 FC Tiigrid – Pakri SK D 0-1
25 13.10 EJL Hall 1  (13-16 koht) FC Flora- JK Tabasalu 2-0
26 13.10 EJL Hall 2  (13-16 koht) FC Helios kollane – FC Nõmme United II  3-0
27 13.30 EJL Hall 1  (9-12 koht) Raasiku FC Joker – FC Helios punane 1-0
28 13.30 EJL Hall 2  (9-12 koht) KSK Põhja-Tallinn – FC Tiigrid 0-3
29 13.50 EJL Hall 1  (5-8 koht) FC Levadia roheline – FC Nõmme United I  1-1(2-3)
30 13.50 EJL Hall 2  (5-8 koht) Saku Sporting – Pakri SK  0-4
31 14.10 EJL Hall 1  (1-4 koht) Rakvere JK Tarvas – Nõmme Kalju FC  2-0
32 14.10 EJL Hall 2  (1-4 koht) Harju JK – JK Merkuur-Juunior 1-0
33 14.30 EJL Hall 1  (15-16 koht) JK Tabasalu – FC Nõmme United II  1-0
34 14.30 EJL Hall 2  (13-14 koht) FC Flora – FC Helios kollane  3-1
35 14.50 EJL Hall 1  (11-12 koht) FC Helios punane – KSK Põhja-Tallinn 2-2(2-1)
36 14.50 EJL Hall 2  (9-10 koht) Raasiku FC Joker – FC Tiigrid  1-1(1-3)
37 15.10 EJL Hall 1  (7-8 koht) FC Levadia roheline – Saku Sporting 1-1(1-3)
38 15.10 EJL Hall 2  (5-6 koht)FC Nõmme United I – Pakri SK 2-0
39 15.30 EJL Hall 1  (3-4 koht) Nõmme Kalju FC – JK Merkuur-Juunior  1-1(3-1)
40 15.30 EJL Hall 2  (FINAAL) Rakvere JK Tarvas – Harju JK 0-2

Noored

Flora kevadine turniir tuleb taas lihavõttepühade nädalavahetusel, sellel aastal 14.-16. aprill.
 

Loe lisaks

Naiskond

Naiste saalijalgpalli karikavõitjaks tuli FC Flora!

 

Loe lähemalt

Meie kodumängude piletimüügi partner!

        Annab TV Flora videodele HD kvaliteedi