2007 tulemused

A algrupp B alagrupp C alagrupp D alagrupp
FC Flora mustad FC Nõmme United Rakvere JK Tarvas MRJK
Pärnu JK Vaprus FC Tiigrid FC Levadia Nõmme Kalju FC
FC Helios Harju JK punane FC Flora valged Harju JK must
FC Lasnamäe Ajax JK Tabasalu FCI S.M. FC Tiigrid II

 

FLORA NIKE CUP 2017
2007. aastal sündinud poistele
18/11/2017
Mängu nr. Kell Väljak Võistkonnad Grupp  Tulemused
1 09.00 EJL Hall 1 FC Flora mustad – Pärnu JK Vaprus A  0-0
2 09.00 EJL Hall 2 FC Nõmme United – FC Tiigrid B 1-0
3 09.20 EJL Hall 1 FC Helios – FC Lasnamäe Ajax A 0-1
4 09.20 EJL Hall 2 Harju JK punane – JK Tabasalu B 3-0
5 09.40 EJL Hall 1 Rakvere JK Tarvas – FC Levadia C 2-0
6 09.40 EJL Hall 2 FC Flora valged – FCI S.M. C 0-2
7 10.00 EJL Hall 1 MRJK – Nõmme Kalju FC D 0-0
8 10.00 EJL Hall 2 Harju JK must – FC Tiigrid II D 1-0
9 10.20 EJL Hall 1 FC Flora mustad – FC Helios A 1-0
10 10.20 EJL Hall 2 Pärnu JK Vaprus – FC Lasnamäe Ajax A 0-0
11 10.40 EJL Hall 1 FC Nõmme United – Harju JK punane B 0-0
12 10.40 EJL Hall 2 FC Tiigrid – JK Tabasalu B 2-0
13 11.00 EJL Hall 1 Rakvere JK Tarvas – FC Flora valged C 2-0
14 11.00 EJL Hall 2 FC Levadia – FCI S.M. C 0-3
15 11.20 EJL Hall 1 MRJK – Harju JK must D 1-2
16 11.20 EJL Hall 2 Nõmme Kalju FC – FC Tiigrid II D 3-0
17 11.40 EJL Hall 1 FC Lasnamäe Ajax – FC Flora mustad A 1-3
18 11.40 EJL Hall 2 FC Helios – Pärnu JK Vaprus A 0-2
19 12.00 EJL Hall 1 JK Tabasalu – FC Nõmme United B 1-2
20 12.00 EJL Hall 2 Harju JK punane – FC Tiigrid B 2-0
21 12.20 EJL Hall 1 FCI S.M. – Rakvere JK Tarvas C 2-0
22 12.20 EJL Hall 2 FC Flora valged – FC Levadia C 1-4
23 12.40 EJL Hall 1 FC Tiigrid II – MRJK D 0-4
24 12.40 EJL Hall 2 Harju JK must – Nõmme Kalju FC D  1-1
25 13.10 EJL Hall 1 FC Helios – JK Tabasalu (13-16 koht)  2-1
26 13.10 EJL Hall 2 FC Flora valged – FC Tiigrid II (13-16 koht) 2-1
27 13.30 EJL Hall 1 FC Lasnamäe Ajax – FC Tiigrid (9-12 koht) 1-1(2-0)
28 13.30 EJL Hall 2 FC Levadia – MRJK (9-12 koht) 0-1
29 13.50 EJL Hall 1 Pärnu JK Vaprus – FC Nõmme United (5-8 koht) 2-0
30 13.50 EJL Hall 2 Rakvere JK Tarvas – Nõmme Kalju FC (5-8 koht) 1-0
31 14.10 EJL Hall 1 FC Flora mustad – Harju JK punane (1-4 koht) 0-0(1-2)
32 14.10 EJL Hall 2 FCI S.M. – Harju JK must (1-4 koht) 4-0
33 14.30 EJL Hall 1 JK Tabasalu – FC Tiigrid II (15-16 koht) 0-1
34 14.30 EJL Hall 2 FC Helios – FC Flora valged (13-14 koht) 1-0
35 14.50 EJL Hall 1 FC Tiigrid – FC Levadia (11-12 koht) 2-1
36 14.50 EJL Hall 2 FC Lasnamäe Ajax – MRJK (9-10 koht) 0-1
37 15.10 EJL Hall 1 FC Nõmme United – Nõmme Kalju FC (7-8 koht) 0-1
38 15.10 EJL Hall 2 Pärnu JK Vaprus – Rakvere JK Tarvas (5-6 koht) 0-1
39 15.30 EJL Hall 1 FC Flora mustad – Harju JK must (3-4 koht) 0-0(2-1)
40 15.30 EJL Hall 2 FCI S.M. – Harju JK punane (FINAAL) 0-0(3-4)

Noored

Võida oma treeninggrupiga esindusmeeskonna mängude külastamise võistlus ja treeneri ning perega staadionile UEFA Super CUP kohtumist vaatama!
 

Loe lisaks