2006 tulemused

A algrupp B alagrupp C alagrupp D alagrupp
FC Flora FC Tiigrid Peetri JK Tallinna Kalev  sinine FC Levadia roheline
JK Tallinna Kalev valge Nõmme Kalju FC MRJK Tartu FC Santos
FC Helios kollane Saku Sporting FC Kuressaare Rakvere JK Tarvas
FC Tallinn I.K. FCI Tallinn S.M. FC Helios punane FC Tiigrid Tallinn

 

FLORA NIKE CUP 2017
2006. aastal sündinud poistele
03/12/2017
Mängu nr. Kell Väljak Võistkonnad Grupp Tulemus
1 14.20 EJL Hall 1 FC Flora – JK Tallinna Kalev valge A  0-0
2 14.20 EJL Hall 2 FC Helios kollane – FC Tallinn I.K. A 4-0
3 14.40 EJL Hall 1 FC Tiigrid Peetri – Nõmme Kalju FC B 0-0
4 14.40 EJL Hall 2 Saku Sporting – FCI Tallinn S.M. B 0-1
5 15.00 EJL Hall 1 JK Tallinna Kalev sinine – MRJK C 0-0
6 15.00 EJL Hall 2 FC Kuressaare – FC Helios punane C 0-0
7 15.20 EJL Hall 1 FC Levadia roheline – Tartu FC Santos D 0-1
8 15.20 EJL Hall 2 Rakvere JK Tarvas – FC Tiigrid Tallinn D 1-0
9 15.40 EJL Hall 1 FC Helios kollane – FC Flora A 0-1
10 15.40 EJL Hall 2 FC Tallinn I.K. – JK Tallinna Kalev valge A 0-5
11 16.00 EJL Hall 1 Saku Sporting – FC Tiigrid Peetri B 1-0
12 16.00 EJL Hall 2 FCI Tallinn S.M. – Nõmme Kalju FC B 2-0
13 16.20 EJL Hall 1 FC Kuressaare – JK Tallinna Kalev sinine C 2-0
14 16.20 EJL Hall 2 FC Helios punane – MRJK C 0-4
15 16.40 EJL Hall 1 Rakvere JK Tarvas – FC Levadia roheline D 0-0
16 16.40 EJL Hall 2 FC Tiigrid Tallinn – Tartu FC Santos D 1-0
17 17.00 EJL Hall 1 FC Flora – FC Tallinn I.K. A 2-0
18 17.00 EJL Hall 2 JK Tallinna Kalev valge – FC Helios kollane A 2-0
19 17.20 EJL Hall 1 FC Tiigrid Peetri – FCI Tallinn S.M. B 0-2
20 17.20 EJL Hall 2 Nõmme Kalju FC – Saku Sporting B 1-0
21 17.40 EJL Hall 1 JK Tallinna Kalev – FC Helios punane C 1-0
22 17.40 EJL Hall 2 MRJK – FC Kuressaare C 1-1
23 18.00 EJL Hall 1 FC Levadia roheline – FC Tiigrid Tallinn D 1-2
24 18.00 EJL Hall 2 Tartu FC Santos – Rakvere JK Tarvas D 0-0
25 18.30 EJL Hall 1 FC Tallinn I.K. – FC Tiigrid Peetri (13-16 koht)   0-2
26 18.30 EJL Hall 2 FC Helios punane – FC Levadia roheline (13-16 koht)  0-6
27 18.50 EJL Hall 1 FC Helios kollane – Saku Sporting (9-12 koht)   2-0
28 18.50 EJL Hall 2 JK Tallinna Kalev sinine – Tartu FC Santos (9-12 koht)  0-1
29 19.10 EJL Hall 1 FC Flora – Nõmme Kalju FC (5-8 koht) 1-1(3-2)
30 19.10 EJL Hall 2 FC Kuressaare – Rakvere JK Tarvas (5-8 koht)  2-0
31 19.30 EJL Hall 1 JK Tallinna Kalev valge – FCI Tallinn S.M. (1-4 koht)  0-0(3-2)
32 19.30 EJL Hall 2 MRJK – FC Tiigrid Tallinn (1-4 koht)  1-1(2-0)
33 19.50 EJL Hall 1 FC Tallinn I.K. – FC Helios punane (15-16 koht)  0-0(2-3)
34 19.50 EJL Hall 2 FC Tiigrid Peetri – FC Levadia roheline (13-14 koht)  0-1
35 20.10 EJL Hall 1 Saku Sporting – JK Tallinna Kalev sinine (11-12 koht)
36 20.10 EJL Hall 2 FC Helios kollane – Tartu FC Santos (9-10 koht)  0-0(5-4)
37 20.30 EJL Hall 1 Nõmme Kalju FC – Rakvere JK Tarvas (7-8 koht) 2-0
38 20.30 EJL Hall 2 FC Flora – FC Kuressaare (5-6 koht)  3-0
39 20.50 EJL Hall 1 FCI Tallinn S.M. – FC Tiigrid Tallinn (3-4 koht)  1-0
40 20.50 EJL Hall 2 JK Tallinna Kalev – MRJK (FINAAL)  0-1

Noored

Flora kevadine turniir tuleb taas lihavõttepühade nädalavahetusel, sellel aastal 14.-16. aprill.
 

Loe lisaks

Naiskond

Naiste saalijalgpalli karikavõitjaks tuli FC Flora!

 

Loe lähemalt

        Annab TV Flora videodele HD kvaliteedi

Meie kodumängude piletimüügi partner!