Võistkonnad

POISID 2010
FC Tiigrid
FC Tiigrid II
FC Flora rohelised
FC Flora valged
FC Ararat
FC Ararat II
MRJK
Nõmme Kalju FC

POISID 2009
FC Infonet AK
FC Flora Rohelised I
FC Flora Rohelised II
Nõmme Kalju FC
FC Santos Tartu
FC Santos Tartu II
Harju JK
FC Tiigrid
MRJK
MRJK II
MRJK III
FC Ararat
JK Kratid
Raplamaa JK Rapla
FC Flora Rohevalged I
FC Flora Rohevalged II

POISID 2008
Rakvere JK Tarvas
FC Tiigrid
Raplamaa JK
Harju JK
FC Infonet SM
FC Kratid
FC Helios I
FC Helios II
MRJK
TJK Legion
FC Infonet AK
JK Merkuur Junior

POISID 2007
Rakvere JK Tarvas
FC Flora Mustad
FC Flora Valged
FC Flora Rohelised
FC Tiigrid
Raplamaa JK
Harju JK Punane
Nõmme Kalju FC Must
TJK Legion
FC Helios
FC Infonet A.D
Harju JK Must

POISID 2006
Pärnu JK Vaprus
JK Tallinna Kalev 2007
Harju JK Must
FC Tiigrid
FC Tiigrid Peetri
Raplamaa JK
FC Infonet
TJK Legion
FC Flora Valged
JK Tammeka
MRJK
FC Helios

POISID 2005
Rakvere JK Tarvas
FC Infonet
FC Flora I
Harju JK 2006
Harju JK
Nõmme Kalju FC
FC Flora II
Paide LM
FC Helios
MRJK

POISID 2004
FC Levadia
FC Tiigrid
FC Flora
Nõmme Kalju FC
Harju JK
FC Santos Tartu
JK Tammeka
JK Sparta

POISID 2003
Raplamaa JK
JK Loo
FC Flora
Harju JK
Keila JK
FC Helios
JK Tabasalu
FC Santos
MRJK
Paide LM

TÜDRUKUD U13
FC Ajax
JK Rakvere Tarvas
JK Kuusalu Kalev
Nõmme Kalju
FC Flora
FC Levadia
FC Kuressaare

RÕÕM JALGPALLIST 2008
JK Rakvere Tarvas
JK Rakvere Tarvas II
Raasiku JK
Pärnu JK
SK Everest
JK Tabasalu Sinine
JK Tabasalu Valge
Nõmme Kalju FC Hiiu
MRJK
FC Flora valged
JK Kratid
FC Tiigrid

RÕÕM JALGPALLIST 2007
FC Levadia valge
FC Flora Rohelised
FC Flora Rohevalged
Raplamaa JK
JK Tammeka Valge
JK Rakvere Tarvas
JK Tabasalu
JK Tabasalu II
Paide LM Tapa
JK Kratid
FC Ajax
FC Kose

RÕÕM JALGPALLIST 2006
JK Pärnu Vaprus
Raplamaa JK
JK Rakvere Tarvas
FC Kuressaare
FC Flora E.T
FC Flora R.T.
MRJK
MRJK 2007
JK Kuusalu Kalev 2007
FC Helios

RÕÕM JALGPALLIST 2005
Nõmme Kalju
JK Tabasalu
FC Kose
Raasiku FC
FC Ajax
JK Tallinna Kalev Jüri I
JK Tallinna Kalev Jüri II
JK Tallinna Kalev Jüri III
FC Helios

RÕÕM JALGPALLIST 2004
FC Infonet
FC Otepää
Raplamaa JK
FC Flora
JK Tabasalu
FC Santos Tartu
FC Helios
TJK Legion

RÕÕM JALGPALLIST 2003
FC Flora
Pärnu JK Vaprus
FC Ajax
FC Flora II
Lõuna-Läänemaa JK
MRJK
MRJK II
Harju JK Jüri

LAPSEVANEMAD
Nõmme Kalju Valge
JK Rakvere Tarvas
FC Flora Fännid
FC Flora 2004/2005 vanemad
MRJK
FC Flora 2011 vanemad
Harju JK
FC Flora 2007 vanemad

Noored

Flora kevadine turniir tuleb taas lihavõttepühade nädalavahetusel, sellel aastal 14.-16. aprill.
 

Loe lisaks

Naiskond

Naiste saalijalgpalli karikavõitjaks tuli FC Flora!

 

Loe lähemalt