Flora Nike Cup ja Rõõm Jalgpallist 2016

flora-nike-cup

Flora hilissügisesed turniiripäevad on selleks aastaks läbi saanud! Turniir kestis kokku 5 nädalavahetust, mille jooksul osales meie turniiridel 161 võistkonda ja üle 2000 lapse. Turniiridel olid esindatud 9 vanuserühma võistkonnad, kes tulid Lillekülla kokku üle kogu Eesti- Tallinnast, Kuressaarest, Tartust, Rakverest, Pärnust, Raplast ja paljudest muudest kohtadest.

Turniirid toimusid kahes formaadis- Flora Nike Cup ja Rõõm Jalgpallist.

Flora Nike Cupil osalesid kümnel turniiril kokku 102 võistkonda. Omavahel võtsid mõõtu iga vanuserühma Eesti parimad, mis tähendas ühtlaselt kõrget taset ja põnevust kuni turniiride lõpuhetkedeni.

Rõõm Jalgpallist turniiride eesmärk oli anda võimalus oma oskuste ja võimete realiseerimiseks neile lastele, kes jalgpalliga alles tutvust teevad või kelle jaoks jalgpallitreeningud on toredaks harrastuseks. Kokku osales kuuel Rõõm Jalgpallist turniiril 59 meeskonda.

FC Flora korraldas hilissügiseid turniire juba kolmandat aastat ning kindlasti jätkame selle vahva traditsiooniga ka tulevikus. Omalt poolt täname kõiki osalejaid, treenereid, sponsoreid, vabatahtlikke ning pealtvaatajaid, kellega koos turniirid edukalt läbi viidi. Kohtumiseni järgmisel aastal!

Noored

Võida oma treeninggrupiga esindusmeeskonna mängude külastamise võistlus ja treeneri ning perega staadionile UEFA Super CUP kohtumist vaatama!
 

Loe lisaks