2011 (U9)

 

ALAGRUPP A:

Tallinna FC Flora II (05) FC Flora mustad            FC Kose (05)      FC Kose

 Harju JK (03)   Harju JK Rae               U-17 FC Kuressaare  FC Kuressaare II

 

ALAGRUPP B:

Viimsi MRJK I (03)Viimsi MRJK                     Tallinna Kratid (07)    JK Kratid Kalev   

Põhja-Tallinna JK Volta (07)    Põhja-Tallinna JK VoltaRaasiku FC Joker (05)   Raasiku FC Joker

 

ALAGRUPP C:

Tallinna FC Flora II (05) FC Flora rohevalged      Maardu LM (03)     Maardu LM

U-17 FC Kuressaare  FC Kuressaare I            Pärnu Kalev SK (05) Pärnu Kalev SK II

 

 ALAGRUPP D:

Tallinna FC Ararat I (09)     Tallinna FC Ararat          Keila JK (03)     Keila JK

Tartu FC Helios (04)   Tartu FC Helios             Pärnu Kalev SK (05)   Pärnu Kalev SK

 

 

4. NOVEMBER EJL SISEHALL

 

Mäng Kell Väljak Alagrupp Kodu Külalis  Tulemus
1 10:00 1 A Flora mustad Kose 0:8
2 10:00 2 A Harju Rae Kuressaare II 3:2
3 10:00 3 B MRJK Kratid 4:2
4 10:00 4 B Volta Raasiku 1:1
5 10:20 1 C Flora rohevalged Maardu 1:3
6 10:20 2 C Kuressaare I Pärnu Kalev II 2:1
7 10:20 3 D Ararat Keila 6:2
8 10:20 4 D Pärnu Kalev I Helios 14:0
9 10:40 1 A Flora mustad Harju Rae 2:2
10 10:40 2 A Kuressaare II Kose 2:2
11 10:40 3 B MRJK Volta 3:3
12 10:40 4 B Raasiku Kratid 5:0
13 11:00 1 C Flora rohevalged Kuressaare I 0:6
14 11:00 2 C Pärnu Kalev II Maardu 1:3
15 11:00 3 D Ararat Pärnu Kalev I 1:8
16 11:00 4 D Helios Keila 0:6
17 11:20 1 A Kose Harju Rae 4:2
18 11:20 2 A Kuressaare II Flora mustad 4:2
19 11:20 3 B Kratid Volta 0:3
20 11:20 4 B Raasiku MRJK 4:0
21 11:40 1 C Maardu Kuressaare I 1:1
22 11:40 2 C Pärnu Kalev II Flora rohevalged 5:1
23 11:40 3 D Keila Pärnu Kalev I 1:3
24 11:40 4 D Helios Ararat 0:4
25 12:00 1 13-16 koht Flora must Kratid 2:2 (2:3)
26 12:00 2 13-16 koht Flora rohevalged Helios 1:2
27 12:00 3 9-12 koht Kuressaare II MRJK 2:2 (1:3)
28 12:00 4 9-12 koht Pärnu Kalev II Keila 0:4
29 12:20 1 5-8 koht Harju Rae Volta 0:3
30 12:20 2 5-8 koht Maardu Ararat 2:1
31 12:20 3 1-4 koht Kose Raasiku 0:6
32 12:20 4 1-4 koht Kuressaare I Pärnu Kalev I 0:5
33 12:40 1 9-10 koht MRJK Keila 0:6
34 12:40 2 11-12 koht Kuressaare II Kalev II 0:5
35 12:40 3 13-14 koht Kratid Volta II 4:4 p: 0:2
36 12:40 4 15-16 koht FCF must FCF rohevalged 4:2
37 13:00 1 FINAAL Raasiku Pärnu Kalev I 1:4
38 13:00 2 3-4 koht Kose Kuressaare I 2:3
39 13:00 3 5-6 koht Volta Maardu 0:1
40 13:00 4 7-8 koht Harju Rae Ararat 0:3

 

Autasustamine orienteeruvalt 13:30

 

TURNIIRI VÕITJA: Pärnu Kalev

II KOHT: Raasiku Joker

III KOHT: Kuressaare I

 


 

Noored

Võida oma treeninggrupiga esindusmeeskonna mängude külastamise võistlus ja treeneri ning perega staadionile UEFA Super CUP kohtumist vaatama!
 

Loe lisaks