2010 (U10)

 

ALAGRUPP A:    

   Maardu LM (03)  Maardu LM              U-17 FC KuressaareFC Kuressaare

Pärnu JK Poseidon I (06)Pärnu JK PoseidonTallinna FC Flora II (05)  FC Flora rohevalged

 

ALAGRUPP B:

FC Tallinn (04) FC Tallinn         Kohila Püsivus (T-04)    Kohila Püsivus

   Keila JK (03)      Keila JK          Tallinna FC Flora II (05)   FC Flora rohelised

 

ALAGRUPP C:    

   Tallinna Kratid (07)     JK Kratid Kalev  Põhja-Tallinna JK Volta (07)   Põhja-Tallinna JK Volta

  Saku Sporting (03)     Saku Sporting   Tartu FC Helios (04)   Tartu FC Helios

 

ALAGRUPP D:

    Harju JK (03)   Harju JK Rae      Tallinna FC Ararat I (09)      Tallinna FC Ararat

Tallinna FC Flora II (05)   FC Flora mustad  FC Kose (07)         FC Kose

 

11. NOVEMBER EJL SISEHALL

Mäng Kell Väljak Kodu Külalis Alagrupp  Tulemus
1 9:00 1 Harju Rae Flora mustad D 2:2
2 9:00 2 Sporting Volta C 0:2
3 9:00 3 FC Tallinn Püsivus B 4:0
4 9:00 4 Keila Flora rohelised B 0:2
5 9:20 1 Kratid Sporting C 0:2
6 9:20 2 Volta Helios C 2:1
7 9:20 3 Flora mustad Ararat D 1:5
8 9:20 4 Kose Harju Rae D 0:3
9 9:40 1 Maardu Poseidon A 2:1
10 9:40 2 Kratid Volta C 0:2
11 9:40 3 FC Tallinn Keila B 4:0
12 9:40 4 Flora rohelised Püsivus B 1:1
13 10:00 1 Flora rohevalged Kuressaare A 5:0
14 10:00 2 Helios Sporting C 2:1
15 10:00 3 Flora mustad Kose D 2:1
16 10:00 4 Harju Rae Ararat D 1:3
17 10:20 1 Kuressaare Poseidon A 8:0
18 10:20 2 Flora rohevalged Maardu A 2:0
19 10:20 3 Püsivus Keila B 6:0
20 10:20 4 Flora rohelised FC Tallinn B 0:2
21 10:40 1 Poseidon Flora rohevalged A 0:7
22 10:40 2 Helios Kratid C 4:0
23 10:40 3 Ararat Kose D 3:0
24 10:40 4 Maardu Kuressaare A 0:1
25 11:00 1 Poseidon Keila 13-16 koht 0:3
26 11:00 2 Kratid Kose 13-16 koht 3:1
27 11:00 3 Maardu Flora rohelised 9-12 koht 0:4
28 11:00 4 Sporting Flora mustad 9-12 koht 0:1
29 11:20 1 Kuressaare Püsivus 5-8 koht 3:2
30 11:20 2 Helios Harju Rae 5-8 koht 0:4
31 11:20 3 Flora rohevalged Tallinn 1-4 koht 0:2
32 11:20 4 Volta Ararat 1-4 koht 0:7
33 11:40 1 Keila Kratid 13-14 koht 0:1
34 11:40 2 Poseidon Kose 15-16 koht 1:3
35 11:40 3 Flora rohelised Flora Mustad 9-10 koht 2:0
36 11:40 4 Maardu Saku 11-12 koht 3:1
37 12:00 4 Püsivus Helios 7-8 koht 8:0
38 12:00 3 Kuressaare Harju Rae 5-6 koht 1:3
39 12:00 2 Flora rohelised Volta 3-4 koht 2:0
40 12:00 1 Tallinn Ararat FINAAL 0:1

 

Autasustamine orienteeruvalt 12:30

 

TURNIIRI VÕITJA: FC Ararat

II KOHT: FC Tallinn

III KOHT: FC Flora

 


 

 

Noored

Võida oma treeninggrupiga esindusmeeskonna mängude külastamise võistlus ja treeneri ning perega staadionile UEFA Super CUP kohtumist vaatama!
 

Loe lisaks