2010 (U10)

 

ALAGRUPP A:

FC Tallinn (04)FC Tallinn Pärnu JK Poseidon I (06)Pärnu JK PoseidonFCI Tallinn II (08)  FCI Tallinn IDPaide Linnameeskond (03)Paide Linnameeskond

 

ALAGRUPP B:

  Harju JK Rae Punane (10) Harju JKTartu FC Helios (04)  Tartu FC HeliosTallinna FC Levadia (04)FC LevadiaRakvere JK Tarvas (04)Rakvere JK Tarvas

 

ALAGRUPP C:

FCI Tallinn II (08)  FCI Tallinn SM  Tallinna FC Ararat I (09)Tallinna FC AraratU-17 Tallinna FC FloraFC FloraU-17 FC Kuressaare   FC Kuressaare

 

ALAGRUPP D:

JK Loo I (06)FC TiigridHarju JK Rae Punane (10)Harju JK RaeTallinna Kratid (07) JK Kratid KalevU-17 Tartu JK TammekaTartu JK Tammeka must

 

 

3. NOVEMBER EJL SISEHALL

 

Mäng Kell Väljak Alagrupp Kodu Külalis  Tulemus
1 10:00 1 A FC Tallinn Poseidon 3:1
2 10:00 2 A FCI ID Paide 2:2
3 10:00 3 B Harju Helios 1:1
4 10:00 4 B Levadia Tarvas 0:9
5 10:20 1 C FCI SM Ararat 0:4
6 10:20 2 C Flora Kuressaare +/-
7 10:20 3 D Tiigrid Harju Rae 3:0
8 10:20 4 D Kratid Tammeka 0:4
9 10:40 1 A FC Tallinn FCI ID 6:0
10 10:40 2 A Paide Poseidon 2:2
11 10:40 3 B Harju Levadia 8:0
12 10:40 4 B Tarvas Helios 0:2
13 11:00 1 C FCI SM Flora 0:3
14 11:00 2 C Kuressaare Ararat -/+
15 11:00 3 D Tiigrid Kratid 6:1
16 11:00 4 D Tammeka Harju Rae 3:0
17 11:20 1 A Poseidon FCI ID 0:2
18 11:20 2 A Paide FC Tallinn 0:5
19 11:20 3 B Helios Levadia 5:0
20 11:20 4 B Tarvas Harju 1:2
21 11:40 1 C Ararat Flora 1:0
22 11:40 2 C Kuressaare FCI SM -/+
23 11:40 3 D Harju Rae Kratid 0:1
24 11:40 4 D Tammeka Tiigrid 1:2
25 12:00 1 13-16 koht Poseidon Levadia 12:0
26 12:00 2 13-16 koht Kuressaare Harju Rae -/+
27 12:00 3 9-12 koht Paide Tarvas 1:0
28 12:00 4 9-12 koht FCI SM Kratid 2:1
29 12:20 1 5-8 koht FC Tallinn Helios 0:3
30 12:20 2 5-8 koht Flora Tammeka 1:1 p 2:3
31 12:20 3 1-4 koht FCI ID Harju 3:0
32 12:20 4 1-4 koht Ararat Tiigrid 1:3
33 12:40 1 13-14 koht Poseidon Harju Rae 0:0*
34 12:40 2 15-16 koht Levadia Kuressaare +/-
35 12:40 3 9-10 koht Paide FCI SM 1:3
36 12:40 4 11-12 koht Tarvas Kratid 1:0
37 13:00 1 FINAAL FC Tallinn Tiigrid 4:0
38 13:00 2 3-4 koht Harju Ararat 1:2
39 13:00 3 5-6 koht Helios Tammeka 0:5
40 13:00 4 7-8 koht FCI ID Flora 0:4

 

 

Autasustamine orienteeruvalt 13:30

 

TURNIIRI VÕITJA: FC Tallinn

II KOHT: FC Tiigrid

III KOHT: FC Ararat

Parim väravavaht: Martin Limpet, FC Tallinn

Parim mängija: Andres Kiisel, FC Tiigrid

 

Noored

Võida oma treeninggrupiga esindusmeeskonna mängude külastamise võistlus ja treeneri ning perega staadionile UEFA Super CUP kohtumist vaatama!
 

Loe lisaks