2009 (U11)

 

ALAGRUPP A:

U-17 Tallinna FC FloraFC Flora U-17 FC KuressaareFC KuressaareU-17 Tartu JK TammekaTartu JK Tammeka Sinine

 

ALAGRUPP B:

Harju JK Rae Punane (10)     Harju JK  Tallinna FC Ararat I (09) Tallinna FC AraratTartu FC Helios (04) Tartu FC Helios punane

 

ALAGRUPP C:

FC Tallinn (04)FC TallinnTartu FC Helios (04)  Tartu FC Helios kollaneTallinna Kratid (07)JK Kratid Kalev

 

ALAGRUPP D:

U-17 JK Tallinna KalevTallinna JK Kalev JK Loo I (06)FC Tiigrid     Saku Sporting (03)    Saku Sporting

                                           

 

4. NOVEMBER EJL SISEHALL

Mäng Kell Väljak Alagrupp Kodu Külalis Tulemus
1 14:00 1 A Flora Kuressaare 3:0
2 14:00 2 B Harju Ararat 0:2
3 14:20 1 C FC Tallinn Helios kollane 3:0
4 14:20 2 D Kalev Sporting 1:1
5 14:40 1 A Tammeka Flora 0:1
6 14:40 2 B Helios punane Harju 1:0
7 15:00 1 C Kratid FC Tallinn 1:3
8 15:00 2 D Tiigrid Kalev 1:0
9 15:20 1 A Kuressaare Tammeka 0:2
10 15:20 2 B Ararat Helios punane 2:0
11 15:40 1 C Helios kollane Kratid 0:4
12 15:40 2 D Sporting Tiigrid 4:2
13 16:00 1 9-12 koht Kuresaare Helios Kollane 3:1
14 16:00 2 9-12 koht Harju Saku 0:0
15 16:20 1 1-8 koht Flora Kratid 3:0
16 16:20 2 1-8 koht FC Tallinn Tammeka 0:0 (p 3:2)
17 16:40 1 1-8 koht Ararat Kalev 3:0
18 16:40 2 1-8 koht Tiigrid Helios Punane 4:1
19 17:00 1 9-12 koht Harju Kuressare  2:0
20 17:00 2 9-12 koht Helios Kollane Saku 1:3
21 17:20 1 5-8 koht Kalev Kratid 0:2
22 17:20 2 5-8 koht Helios Punane Tammeka 1:3
23 17:40 1 1-4 koht Ararat Flora 0:0 (p 3:2)
24 17:40 2 1-4 koht Tiigrid Tallinn 1:0
25 18:00 1 9-12 koht Kuresaare Saku 2:2
26 18:00 2 9-12 koht Harju Helios kollane 4:1
27 18:20 1 7-8 koht Kalev Helios punene 0:0 (p 4:5)
28 18:20 2 5-6 koht Kratid Tammeka 1:1 (p 0:2)
29 18:40 2 3-4 koht Flora FC Tallinn 0:0 (p 4:5)
30 18:40 1 FINAAL Ararat Tiigrid 3:0

 

Autasustamine orienteeruvalt 19:10

 

TURNIIRI VÕITJA: FC Ararat

II KOHT: FC Tiigrid

III KOHT: FC Tallinn

Parim väravavaht: Ron Sebastian Miss

Parim mängija: Hakop Jokhanson

 


Noored

Võida oma treeninggrupiga esindusmeeskonna mängude külastamise võistlus ja treeneri ning perega staadionile UEFA Super CUP kohtumist vaatama!
 

Loe lisaks