Flora Nike Cup

AUSTATUD NOORTETREENERID!

Aina enam populaarsust koguvad Flora hilissügised turniiripäevad on taas tulemas. Juba viiendat aastat järjest on tuhandeid noormängijaid ees ootamas suurepärane võimalus alustada uue hooaja ettevalmistust pannes treeningutel omandatu proovile üheskoos paljude teiste Eesti klubide eakaaslastega. Novembri- ja destembrikuu nädalavahetustel toimub EJL sisehallis 10-nel päeval kokku 19 turniiri (sh 1 tüdrukute ja 1 täiskasvanute turniir).

Flora Nike Cup on kõikide aset leidvate turniiride koondnimetus. Sarnaselt varasemale, mängtakse ka see aasta kahes tugevusgrupis:

  • Nike Cup nime kannavad tugevama tasemega turniirid ning neist on oodatud osa võtama Eesti parimad noortevõistkonnad.
  • Rõõm Jalgpallist nimelised turniirid on mõeldud hiljuti oma jalgpallurikarjääri alustanutele, kellele jalgpall on (esialgu) vahva harrastus, või madalamal liigatasemel mängivatele võistkondadele, aga samuti ka täiskasvanutele.

Täpsema info turniiride kohta leiate klikkides paremas nurgas vastavalt Nike Cup 2018 või Rõõm Jalgpallist 2018. Oma osavõtusoovist palume kirjutada toomas@fcflora.ee või helistada 50 33 891.

Heade soovidega,

peakorraldaja Toomas Hurt

 

 

 

 

Info täieneb jooksvalt!

 

 

 

 

 

 

 

Noored

Võida oma treeninggrupiga esindusmeeskonna mängude külastamise võistlus ja treeneri ning perega staadionile UEFA Super CUP kohtumist vaatama!
 

Loe lisaks