Flora naised võitsid Levadia ja edenesid poolfinaali – FC Flora -FC Flora

Flora naised võitsid Levadia ja edenesid poolfinaali

Flo naisk 2014Esimesena lõppes kohtumine Tallinna FC Flora II ja Pärnu JK vahelises mängus, kus võidu võttis Pärnu JK tulemusega 3:0. Kaks väravat lõi Anastassia Morkovkina, ühe Margarita Žernosekova.

Tallinna FC esindusnaiskond kohtus Maarjamäel Tallinna FC Levadiaga. Esimene poolaeg andis 1:1 viigi. Flora asus 23. minutil Riin Emajõe löögist juhtima, Anett Vilipuu viigistas 31. minutil.

Teise poolaja keskel, 66. minutil teenis Flora penalti ja Tiina Trutsi lõi selle ka sisse. 2:1 tulemusega Flora kasuks mäng ka lõppes.

FC Flora koosseis: Getriin Strigin, Liis Pello, Hannaliis Jaadla, Riin Emajõe, Ragne Hindrimäe, Kethy Õunpuu, Tiina Trutsi, Lisette Tammik, Kelly Rosen (71. Laura Paas), Saron Läänmäe (67. Merily Toom), Miina Kallas (84. Birgit Allmere).

FC Flora II koosseis:  Veera Kaarela, Marit Kobakene (46. Maarit Sarjas), Katrin Kaarna (46. Helen-Triin Lõhmus), Siret Räämet, Maarija Mikiver, Keit Reitel (82. Kadi Meressaar), Marie Heleen Lisette Kikkas, Heidi Reial, Riine Heinsalu, Liisi Sakala, Kaire Tekku.