Flora naiskond alistas Tammeka 2:0 – FC Flora -FC Flora

Klubi-UUDISED

Flora naiskond alistas Tammeka 2:0

10325264_709764722418445_4622900760354177593_n
Expert liiga VI vooru viimases mängus läksid täna õhtul A. Le Coq Arena I muruväljakul vastamisi Tallinna FC Flora ja Tartu JK Tammeka naiskonnad. Esimese ringi mängus jäi FC Flora Tartus peale tulemusega 3.0, kusjuures väravad lõid Merily Toom ja Lisette Tammik, lõppseisu vormistas tartlannade omavärav.

Kuna Pärnu JK alistas laupäeval SK10/Warriori 11:0 ja Levadia Kalju 3:0, siis vajas Flora konkurentsis püsimiseks samuti kolme punkti ja need punktid saadigi.

Viiendal minutil asusime Liis Pello karistuslöögist juhtima ja mäng oli täielikult meie käes, aga rohkem esimesel poolajal siiski väravaid lüüa ei õnnestunud. Võitu kindlustas 61. minutil Lisette Tammiku löödud teine värav ja see, et 88. minutil lõi Kelly Rosen enda teenitud penalti mööda, ei omanud enam määravat tähtsust. 2:0 võidust piisas, et säilitada turniiritabelis Levadia ees teine koht tänu napilt paremale väravate vahele.

Esiliigas alistas duubelkoosseis Rakvere Tarva 3:0. Väravad lõid Helen-Triin Lõhmus, Keit Reitel ja Maarija Mikiver.

Flora II koosseis: Kadi Meressaar, Annika Pajupuu (30. Keit Reitel), Hanna-Karoliina Kalle, Katrin Kaarna, Maarija Mikiver, Heidi Reial, Maarit Sarjas, Marie Heleen Lisette Kikkas, Liisi Sakala, Helen-Triin Lõhmus, Kaire Tekku