Flora naiskond alistas Levadia 3:1 – FC Flora -FC Flora

Flora naiskond alistas Levadia 3:1

Miina Kallas

FC Flora kindlustas naiste Meistriliigas oma teist kohta, alistades lähirivaali FC Levadia 3:1.

Juba 2. minutil asus Flora Kelly Roseni väravast 1:0 juhtima. Esimesel poolajal rohkem väravaid ei löödud. 47. minutil aga Vlada Kubassova viigistas, kuid kaks minutit hiljem asus Flora uuesti juhtima, lööjaks Miina Kallas. 74. minutil lõi Kelly Rosen Florale kolmanda värava ja Flora võitiski mängu 3:1.

Täiseduga jätkab viimase kolme aasta meister Pärnu JK, kes purustas neljandal kohal paikneva Põlva Lootuse võõrsil koguni 10:1. Pärnul on 27 punkti, Floral teisena 19 ja Levadial 15 silma.

Põhiturniiril on ees veel kolm vooru, mille järel neli paremat mängivad omavahel veel kuus vooru, et selgitada meister.