Flora kaotas poolfinaalis Kaljule 1:2 – FC Flora -FC Flora

Flora kaotas poolfinaalis Kaljule 1:2

FC Flora Nõmme Kalju karika poolfinaal 1_2

FC Flora pidi Evald Tipneri karikavõistluste poolfinaalis tunnistama Nõmme Kalju 2:1 paremust, kuigi domineeris suurema osa mängust ja juhtis avapoolaja järel Markus Jürgensoni väravast 1:0.

Flora alustas mängu väga enesekindlalt ja Kaljut kammitses selgelt võidukohustus – on ju neil Euroopa Liiga pilet Paide Linnameeskonna finaalipääsu tõttu endiselt kindlustamata.

15. minutil avas Markus Jürgenson skoori ja Floral oli veel mitmeid võimalusi edu kasvatamiseks. Miinuspoolele jäi Enar Jäägeri põlvevigastus, kui juba 21. minutil pidi teda asendama Janar Õunap.

Teisel poolajal sai Kalju paremini mängu sisse ja kui Flora luhtas mitmed momendid 2:0 löömiseks, karistas Alan-Axel Kimbaloula teisel pool väljakut selle ära. Tagatipuks lõi Tarmo Neemelo 83. minutil teisegi värava…

Irakli Logual oli üleminutitel hiilgav šanss mäng lisaajale viia, kuid Vitali Teleš jäi pallile ette. Kalju 2:1 võit tähendab seda, et 30. mail selgitavad karikavõitja ja viimase Euroopa Liiga koha Kalju ja Paide Linnameeskond.

Flora tihe mängugraafik jätkub juba laupäeval, kui algusega kell 19.00 on A.Le Coq Arenal meie vastaseks just Paide.

Tallinna FC Flora – Nõmme Kalju FC 1:2 (1:0)