Flora kaotas Infonetile 0:2 – FC Flora -FC Flora

Flora kaotas Infonetile 0:2

Uus hall

FC Flora pidas nädal pärast 2:2 viiki Sillamäe Kaleviga oma teise hooajaeelse kontrollmängu, kus FC Infonetile jäädi alla 0:2. Vähe silmailu pakkunud matšis sai Flora poolel mänguaega 20 meest.

Esimesel poolajal valdas Flora küll rohkem palli, kuid ohtlikumad momendid olid vastastel. Kohe mängu alguses päästis Flora kaotusseisu jäämisest Mait Toom. Meie meeste söödumäng oli keskväljal korralik, kuid niipea kui vastaste trahvikasti lähistele jõuti, eksiti lubamatult palju.

Pärast väikest puhkepausi tegi Norbert Hurt 2. poolajaks 8 vahetust, kuid ründemäng oli jätkuvalt kesine. 51. minutil eksis Toom, püüdes palliga Infoneti ründajast ebaõnnestunult mööda triblada ning Nikita Martõnov avas skoori. Ründeliin Sappinen-Suma-Gussev oli poolkaitsest enamjaolt isoleeritud ning Infoneti väravavahile ohtu ei kujutanud.

78. minutil lõi eelmise hooaja Premium liiga kuues meeskond tänu Maksim Lipinile vasturünnakul teise värava. Floral oli auvärava võimalus pärast Kevin Aloe vastu tehtud viga karistusalas. Aastalõputurniiril säranud Zakaria Beglarišvili üritas väravavahti lollitada, kuid Infoneti puurilukk seisis paigal ning jättis grusiini pika ninaga.

Järgmisel laupäeval on Flora vastaseks Paide Linnameeskond.

Pühapäeval, 19. jaanuaril kell 10:00 A-turniiri mäng
Tallinna FC Infonet – Tallinna FC Flora  2:0 (0:0)
Väravad
: 51. Nikita Martõnov, 78. Maksim Lipin
88. minutil püüdis Ilja Kassjantšuk Zakaria Beglarišvili löödud penalti