Flora ja Infonet tegid põneva 2:2 viigi – FC Flora -FC Flora

Flora ja Infonet tegid põneva 2:2 viigi

Mets Infonetiga

Nagu juba traditsiooniks on saanud, oli ka seekordne mäng Infonetiga jube keeruline. Vastane mängis väga agressiivse pressiga ja asus 64. minutiks juba 2:0 juhtima. Meie mäng ei sujunud kuidagi. Õnneks aitasid vahetused ja eriti pärast Maksim Gussevi sisenemist hakkas juba midagi reaalset toimuma.

80. minutil lõigi Maks esimese värava. Ei kulunud kaua aega, kui Albert Prosa viigistas seisu. Mängida jäi veel umbes kümme minutit ja ootamatult võis juba võitugi loota. Lõpuminutid möödusid Flora pideva survega ja avanes mitu võiduväravavõimalust, mis siiski kõik realiseerimata jäid.

Tuleb siiski veelkord ka vastast tunnustada, sest võiduvõimalus avanes ka Infonetil, aga post päästis Flora. Seega, mõlemad meeskonnad väärisid täna ühte punkti, aga paraku kaotasid kaks.