TULEMUSED 2006

FINAAL
FC Helios – Nõmme Kalju FC 1:0

POOLFINAALID
FC Tiigrid – FC Helios 0:3
Nõmme Kalju FC – FC Infonet M 3:0

KOHAMÄNGUD
III – IV FC Tiigrid – FC Infonet M 5:1
V – VI JK Tabasalu – FC Infonet D 1:2
VII – VIII FC Levadia roheline – Pärnu JK Vaprus 1:2
IX – X JK Augur – Harju JK 0:2
XI – XII FC Infonet R – FC Kuressaare 0:0, pen 3:4
XIII – XIV Nõmme Kalju FC Laagri – FC Otepää 0:5
XV – XVI FC Flora valge I – FC Flora valge II 1:0
XVII – XVIII TJK Legion P – MRJK 1:3
XIX – XX Pärnu JK Poseidon – FC Levadia valge 1:4
XXI – XXII FC Flora roheline – Pakri SK 1:5
XXIII – XIV Läänemaa JK – TJK Legion A 1:0

PLAY-OFF
Harju JK – FC Otepää 3:1
FC Flora valge II – FC Kuressaare 0:2
FC Tiigrid – FC Levadia roheline 4:0
JK Tabasalu – FC Helios 1:3
Nõmme Kalju FC – FC Infonet D 2:0
Pärnu JK Vaprus – FC Infonet M 0:1

ALAGRUPPIDE LÕPPJÄRJESTUS
A-alagrupp
FC Tiigrid (6p)
JK Augur (3p)
FC Flora roheline (0p)

B-alagrupp
FC Levadia roheline (4p, vv 5-3)
Nõmme Kalju FC Laagri (4p, vv 4-2)
Pärnu JK Poseidon (0p)

C-alagrupp
JK Tabasalu (6p)
FC Infonet R (3p)
Läänemaa JK (0p)

D-alagrupp
FC Helios (6p)
FC Flora valge I (3p)
TJK Legion P (0p)

E-alagrupp
Nõmme Kalju FC (4p, vv 7-0)
Harju JK (4p, vv 5-0)
Pakri SK (0p)

F-alagrupp
FC Infonet D (6p)
FC Otepää (1p, vv 1-4)
FC Levadia valge (1p, vv 1-6)

G-alagrupp
Pärnu JK Vaprus (4p)
FC Flora valge II (3p)
TJK Legion A (1p)

H-alagrupp
FC Infonet M (6p)
FC Kuressaare (3p)
MRJK (0p)

ALAGRUPIMÄNGUDE TULEMUSED
FC Flora roheline – FC Tiigrid 0:3
FC Levadia roheline – Nõmme Kalju FC Laagri 2:2
FC Infonet R – JK Tabasalu 0:2
FC Flora valge I – TJK Legion P 2:1
Nõmme Kalju FC – Harju JK 0:0
FC Levadia valge – FC Infonet D 0:5
FC Flora valge II – TJK Legion A 2:0
MRJK – FC Infonet M 2:3
FC Tiigrid – JK Augur 2:1
Nõmme Kalju FC Laagri – Pärnu JK Poseidon 2:0
Läänemaa JK – JK Tabasalu 1:2
TJK Legion P – FC Helios 2:4
Harju JK – Pakri SK 5:0
FC Otepää – FC Infonet D 0:3
TJK Legion A – Pärnu JK Vaprus 0:0
FC Infonet M – FC Kuressaare 1:0
FC Flora roheline – JK Augur 0:3
FC Levadia roheline – Pärnu JK Poseidon 3:1
FC Infonet R – Läänemaa JK 2:0
FC Flora valge I – FC Helios 1:3
Nõmme Kalju FC – Pakri SK 7:0
FC Levadia valge – FC Otepää 1:1
FC Flora valge II – Pärnu JK Vaprus 0:3
FC Kuressaare – MRJK 1:0

Noored

Flora kevadine turniir tuleb taas lihavõttepühade nädalavahetusel, sellel aastal märtsi ja aprilli nädalavahetustel.
 

Loe lisaks

Naiskond

Naiste saalijalgpalli 2017. aasta karikavõitjaks tuli FC Flora!

 

Loe lähemalt

Meie kodumängude piletimüügi partner!

        Annab TV Flora videodele HD kvaliteedi