TULEMUSED 2006

FINAAL
FC Helios – Nõmme Kalju FC 1:0

POOLFINAALID
FC Tiigrid – FC Helios 0:3
Nõmme Kalju FC – FC Infonet M 3:0

KOHAMÄNGUD
III – IV FC Tiigrid – FC Infonet M 5:1
V – VI JK Tabasalu – FC Infonet D 1:2
VII – VIII FC Levadia roheline – Pärnu JK Vaprus 1:2
IX – X JK Augur – Harju JK 0:2
XI – XII FC Infonet R – FC Kuressaare 0:0, pen 3:4
XIII – XIV Nõmme Kalju FC Laagri – FC Otepää 0:5
XV – XVI FC Flora valge I – FC Flora valge II 1:0
XVII – XVIII TJK Legion P – MRJK 1:3
XIX – XX Pärnu JK Poseidon – FC Levadia valge 1:4
XXI – XXII FC Flora roheline – Pakri SK 1:5
XXIII – XIV Läänemaa JK – TJK Legion A 1:0

PLAY-OFF
Harju JK – FC Otepää 3:1
FC Flora valge II – FC Kuressaare 0:2
FC Tiigrid – FC Levadia roheline 4:0
JK Tabasalu – FC Helios 1:3
Nõmme Kalju FC – FC Infonet D 2:0
Pärnu JK Vaprus – FC Infonet M 0:1

ALAGRUPPIDE LÕPPJÄRJESTUS
A-alagrupp
FC Tiigrid (6p)
JK Augur (3p)
FC Flora roheline (0p)

B-alagrupp
FC Levadia roheline (4p, vv 5-3)
Nõmme Kalju FC Laagri (4p, vv 4-2)
Pärnu JK Poseidon (0p)

C-alagrupp
JK Tabasalu (6p)
FC Infonet R (3p)
Läänemaa JK (0p)

D-alagrupp
FC Helios (6p)
FC Flora valge I (3p)
TJK Legion P (0p)

E-alagrupp
Nõmme Kalju FC (4p, vv 7-0)
Harju JK (4p, vv 5-0)
Pakri SK (0p)

F-alagrupp
FC Infonet D (6p)
FC Otepää (1p, vv 1-4)
FC Levadia valge (1p, vv 1-6)

G-alagrupp
Pärnu JK Vaprus (4p)
FC Flora valge II (3p)
TJK Legion A (1p)

H-alagrupp
FC Infonet M (6p)
FC Kuressaare (3p)
MRJK (0p)

ALAGRUPIMÄNGUDE TULEMUSED
FC Flora roheline – FC Tiigrid 0:3
FC Levadia roheline – Nõmme Kalju FC Laagri 2:2
FC Infonet R – JK Tabasalu 0:2
FC Flora valge I – TJK Legion P 2:1
Nõmme Kalju FC – Harju JK 0:0
FC Levadia valge – FC Infonet D 0:5
FC Flora valge II – TJK Legion A 2:0
MRJK – FC Infonet M 2:3
FC Tiigrid – JK Augur 2:1
Nõmme Kalju FC Laagri – Pärnu JK Poseidon 2:0
Läänemaa JK – JK Tabasalu 1:2
TJK Legion P – FC Helios 2:4
Harju JK – Pakri SK 5:0
FC Otepää – FC Infonet D 0:3
TJK Legion A – Pärnu JK Vaprus 0:0
FC Infonet M – FC Kuressaare 1:0
FC Flora roheline – JK Augur 0:3
FC Levadia roheline – Pärnu JK Poseidon 3:1
FC Infonet R – Läänemaa JK 2:0
FC Flora valge I – FC Helios 1:3
Nõmme Kalju FC – Pakri SK 7:0
FC Levadia valge – FC Otepää 1:1
FC Flora valge II – Pärnu JK Vaprus 0:3
FC Kuressaare – MRJK 1:0

Noored

Flora kevadine turniir tuleb taas lihavõttepühade nädalavahetusel, sellel aastal 14.-16. aprill.
 

Loe lisaks

Naiskond

Naiste saalijalgpalli karikavõitjaks tuli FC Flora!

 

Loe lähemalt