Flora Cup 2016 on lõppenud – FC Flora -FC Flora

Flora Cup 2016 on lõppenud

Flora Cup 2016 auhinnad

Lilleküla jalgpallikompleksis toimunud Flora Cup 2016 on lõppenud. Aitäh kõigile osalenutele ning lapsevanematele!

Kahe päeva jooksul osalesid 40 võistkonda üle Eesti vanuseklassides U8, U9, U10, U11 ja U12. Sealjuures võisteldi U8 vanuseklassis auhinnakohti jagamata ning kõik osalenud vutilapsed said kaela esikohta tähistavad medalid, sest sport nende vapustavate laste sees võitis!

Ülejäänud vanuseklasside lõikes osutus seekord edukaimaks klubiks FC Infonet, kes läks koju ühe esi- ning ühe teise kohaga, teiseks platseerus Martin Reimi Jalgpallikool ühe esi- ja ühe kolmanda kohaga ning kolmandaks tõusis selles pingereas Harju JK, kelle saagiks jäid üks hõbeda- ning kaks pronksikohta.

FC Flora noorte parimaks tulemuseks jäi seekordsel turniiril III koht U9 vanuseklassis (lisaks võideti veenvalt kõik mängud ka kohaarvestuseta toimunud U8 vanuseklassi turniiril).

Turniiri korraldusmeeskond ning FC Flora soovivad tänada kõiki osalenud lapsi, nende klubisid ja treenereid ja lapsevanemaid. Kohtume taas juba talvistel halliturniiripäevakutel!