Flora alistas Saliste ja Kase väravatest Paide 2:1 – FC Flora -FC Flora

Klubi-UUDISED

Flora alistas Saliste ja Kase väravatest Paide 2:1

Joseph Saliste

FC Flora kolmas kontrollmäng EJL uues sisehallis tõi esimese võidu, kui Paide Linnameeskonda võideti teise poolaja väravatest 2:1. Skoori tegid vahetusmehed Joseph Saliste ja Martin Kase.

Esimene poolaeg oli Flora poolelt väga ilmetu, aga ega jaanuari lõpus saagi suurt mänguilu loota. Paremad võimalused olid Linnameeskonnal, kelle nigeerlasest pallur Jasper Uwaegbulam lõi enne vaheajavilet napilt üle värava. Flora sai korra palli võrku, kuid Albert Prosale näidati joonekohtuniku poolt suluseisu tähistavat lippu.

Vaheajalt tulles oli Flora teinud 5 ja Paide 4 vahetust ning vastasmeeskonna rütm läks Florast selgelt rohkem segamini. Hästi lülitus mängu Rauno Alliku, kes esmalt lõi ise napilt mööda ja oli 64. minutil Flora avavärava arhitektiks. Paide kaotas keskväljal palli, Alliku ja Kase kaudu toimetati pall Joseph Salisteni, kes selle tühja võrku saatis – 1:0.

Mullu Flora duubelmeeskonnas mänginud vasakäär lõi teatavasti värava ka kaks nädalat tagasi Sillamäe Kalevile. Neli minutit hiljem kasvatas Martin Kase Flora eduseisu. Karl-Eerik Luigend andis vasakult äärelt terava nurgalöögi ning Kase oli peaga esimesena jaol – 2:0.

Kuigi Flora surve jätkus, oli hoopis Paide see, kes lõppseisu vormistas. Mullu Emmastet esindanud Taavi Laurits andis vasakult äärelt terava tsenderduse ning eelmist aastat Flora esindusmeeskonnas alustanud ja suvel FC Kuressaarde laenatud Marten Mütt lõi peaga 2:1.

Flora järgmiseks vastaseks on reedel 31. jaanuaril kell 20.00 FC Levadia.

Laupäeval, 25. jaanuaril kell 20:30 A turniiri mäng

Tallinna FC Flora – Paide Linnameeskond  2:1 (0:0)