FC Flora naiskond alustas liigahooaega võidukalt – FC Flora -FC Flora

FC Flora naiskond alustas liigahooaega võidukalt

Flo naisk, märts 16

2. aprillil alustas hooaega Naiste Meistriliiga ning esimeses voorus oli FC Flora naiskonna võõrsilvastaseks Nõmme Kalju FC naiste esindus. Juba esimesel poolajal löödi kolm väravat, kõik Flora naiste poolt ja Nõmme Kalju võrku ning puhkama mindigi Flora 3:0 eduseisult: 9. ja 30. minutil sai jala valgeks Lisette Tammik, 39. minutil lõi liigahooaja esimese meie naiskonna värske kapten Eneli Vals.

Teisel poolajal kasutas peatreener Aleksandra Sevoldajeva turvalist eduseisu, et anda mänguaega noorematele mängijatele, mäng püsis kenasti kontrolli all ning 75. minutil tegi Miina Kallas mänguseisuks juba 4:0. Säärase tulemusega kohtumine lõppeski.

Liigatabelis võeti sisse II koht, liidriks on samade punktide juures ühe värava enam löönud Tammeka naiskond, kes alistas võõrsil Noortekoondise tulemusega 5:0.

Naiskonna järgmine liigakohtumine toimub 16. aprillil, mil kell 14:00 kodus võõrustatakse Tartu SK10 Premiumi, möödunud hooaja viiendat.

Naiste Meistriliiga I voor 2. aprillil kell 19:00 Hiiu Kunstmurustaadionil
Nõmme Kalju FC 0:4 FC Flora
Väravad: 9., 30. Lisette Tammik, 39. Eneli Vals, 75. Miina Kallas

FC Flora koosseis: Getriin Strigin, Daniela Lambin (75. Birgit Allmere), Liis Lepik (39. Ariina Mürkhain), Siret Räämet (75. Nora Anete Müller), Ragne Hindrimäe, Eneli Vals, Kethy Õunpuu, Katrin Loo (60. Getter Saar), Lisette Tammik (46. Sandra Paulberg), Kelly Rosen, Miina Kallas