FC Flora võitis avapäeval kõik viis mängu! – FC Flora -FC Flora

FC Flora võitis avapäeval kõik viis mängu!

Gertrud Alatare foto

Kalevi spordihallis toimuval Aastalõputurniiril alistas FC Flora esimesel päeval kõik viis vastast, väravate vaheks kujunes 14:2.

Esimese päeva järel on Floral tabelis 15 punkti, Levadia on kogunud 13 ja ühe mängu vähem pidanud Sillamäe Kalev 12 silma. Parimaks väravakütiks on hetkel meie Zakaria Beglarišvili 5 tabamusega.

Esimeses voorus mängis Flora selgelt 5:1 üle FC Infoneti. Kevin Aloe avas skoori 4. minutil ning Beglarišvili kasvatas 7. minutil edu kahe värava peale. Kohe lõi aga Malinin ühe värava tagasi. Mängu lõpp kuulus aga florakatele, sest kolme minuti jooksul olid täpsed German Šlein, Rauno Sappinen ja teistkordselt Beglarišvili.

Ka teine vastane alistati mängeldes, sest FC Kuressaare vastu juhiti juba 4. minutiks 3:0. Seejärel võeti jalg gaasipedaalilt maha ning Alliku, Zaka, Sappineni ja Gussevi väravatest saadi 4:0 võit. Hea hoog jätkus ka kolmandas voorus, kus Tallinna Kalevile löödi 2 vastuseta väravat Karl-Eerik Luigendi ja Aloe poolt.

Flora täisedu oli ohus 4. voorus, kus Paide Linnameeskond püsis tänu Mihhail Lavrentjevi headele tõrjetele 0:0 peal viimase minutini. Seejärel teenis Flora penalti, mille Beglarišvili ka kindlalt realiseeris – 1:0 võit!

Avapäeva viimases mängus püsis null-null viigiseis 14. minutini, mil taaskord grusiinist pallivõlur sedapuhku Tartu Tammeka väravavõrku sahistas. Kohe järgmisel rünnakul lõi Sappinen 2:0. Viimasel minutil lõi Tomson tartlaste auvärava, aga Florale 2:1 võit ja täisedu 15 punkti!

Esmaspäeval on ees raskemad vastased – kell 16.20 Narva Trans, 18.20 FC Levadia, 20.20 Nõmme Kalju ja 21.40 Sillamäe Kalev.

Kevin Aloe

Fotod: Gertrud Alatare

Premium liiga turniiri avapäev 29. detsembril

Osalejad: Tallinna FC Levadia, Nõmme JK Kalju, JK Sillamäe Kalev, Tallinna FC Flora, Paide Linnameeskond, Tallinna FC Infonet, Narva JK Trans, JK Tallinna Kalev, Tartu JK Tammeka, FC Kuressaare.

I voor
15:20 Tallinna FC Flora – Tallinna FC Infonet  5:1
Väravad: 4. Kevin Aloe, 7., 16. Zakaria Beglarišvili, 13. German Šlein, 15. Rauno Sappinen – 8. Vladimir Malinin

II voor:
16:40 FC Kuressaare – Tallinna FC Flora  0:4
Väravad: 2. Rauno Alliku, 3. Zakaria Beglarišvili, 5. Rauno Sappinen, 9. Maksim Gussev

Väravad: 17. Rasmus Tomson – 14. Zakaria Beglarišvili, 15. Rauno Sappinen

Turniiritabel avapäeva lõpu seisuga: Flora 15p, Levadia 13p, Sillamäe 12p, Trans 7p, Kalju 6p, Infonet 6p, Paide 3p, T.Kalev 3p, Tammeka 3p, Kuressaare 0p

Osalevate võistkondade koosseisud:

Tallinna FC Levadia: 30 Priit Pikker, 1 Kristjan Tamme, 5 Nikita Andreev, 20 Pavel Marin, 10 Igor Subbotin, 6 Ilja Antonov, 23 Marek Kaljumäe, 9 Artur Rättel, 17 Maksim Podholjuzin, 16 Kaspar Paur, 21 Aleksei Jahhimovitš, 4 Kaspar Kaldoja, 3 Artjom Artjunin, 2 Oleksandr Volchkov, 19 Aleksandr Vassiljev, 7 Jere Aalliko, 22 Heiko Tamm.
Treenerid: Marko Kristal, Indrek Zelinski, Ain Tammus

Nõmme JK Kalju: 1 Vitali Teleš, 69 Richard Aland, 14 Ken Kallaste, 15 Märten Kuusk, 9 Damiano Quintieri, 17 Robert Kirss, 13 Fabio Prates, 3 Martin Mägi, 14 Hendrik Pürg, 8 Mihkel Ainsalu, 7 Karl Mööl, 75 Hiroki Maehara, 23 Sören Kaldma, 13 Hindrek Ojamaa, 12 Allan Axel Kimbaloula, 19 Janar Toomet, 2 Mali Alidor Reginald, Tarmo Neemelo.
Treener: Igor Prins

JK Sillamäe Kalev: 1 Mihhail Starodubtsev, 3 Igor Dudarev, 7 Aleksandr Volodin, 8 Deniss Vnukov, 22 Maksim Paponov, 10 Daniil Ratnikov, 35 Artem Levizi, 11 Darius Jankauskas, 14 Kirill Novikov, 33 Aleksandr Dubõkin, 2 Julius Meistihinkas, 94 Kiril Nesterov, 6 Sadid Hamid.
Treenerid: Sergei Ratnikov, Vadim Dobiža

Tallinna FC Flora: 12 Mait Toom, 15 Joseph Saliste, 4 Kevin Aloe, 3 Markus Jürgenson, 6 Karol Mets, 23 German Šlein, 10 Brent Lepistu, 25 Andre Frolov, 73 Karl-Eerik Luigend, 19 Herol Riiberg, 7 Zakaria Beglarišvili, 20 Maksim Gussev, 9 Rauno Alliku, 11 Rauno Sappinen, 17 Lamin Suma, 14 Martin Kase, 5 Janar Õunap.
Treenerid: Norbert Hurt, Jürgen Henn, Aiko Orgla

Paide Linnameeskond: 12 Mihhail Lavrentjev, 16 Elari Valmas, 25 Eerik Reinsoo, 13 Andre Mägi, 14 Sander Rõivassepp, 27 Joel Indermitte, 21 Rauno Uusküla, 9 Lauri Ellram, 6 Rene Puhke, 29 Andrei Veis, 3 Carl Tubarik, 15 Tambet Anso, 19/30 Rauno Tutk, 11 Kennet Kukk, 7 Jasper Uwaegbulam, 26 Liivo Leetma.
Treener: Meelis Rooba

Tallinna FC Infonet: 25 Maksim Zelentsov, 87 Edvard Gnedoj, 4 Vladimir Avilov, 16 Aleks Mones, 22 Trevor Elhi, 10 Jevgeni Gurtšioglujants, 14 Nikita Martõnov, 20 Maksim Lipin, 9 Jevgeni Harin, 17 Oleg Valov, 77 Vladimir Malinin, 11 Kouakou Fabrice Elysee Kouadio, 6 Tanel Melts, 8 Taavi Laurits, 19 Svjatoslav Jakovlev, 2 Marten Saarlas, 24 Maksim Babjak, 5 Anton Aristo.
Treenerid: Aleksandr Puštov, Sergei Bragin, Oleg Andrejev.

Narva JK Trans: 1 Sergei Lepmets, 33 Nikita Tokaitšuk, 3 Roman Nesterovski, 4 Pavel Avdeev, 5 Vladen Vollasoo, 22 Tanel Tamberg, 14 Dmitri Ševjakov, 7 Viktor Plotnikov, 9 German-Gurii Lvov, 20 Artjom Škinjov, 11 Aliaksandr Mrynski, 10 Vladislav Ivanov, 13 Artem Domrachev, 12 Nikita Savenkov, 21 Vadim Mihhailov, 8 Vladislav Fjodorov, 19 Irie.
Treener Valeri Bondarenko.

JK Tallinna Kalev: 17 Oliver Heliste, 13 Lauri Välja, 20 Egert Heintare, 14 Nikita Tšernei, 4 Aleksei Savitski, 15 Raiko Karpov, 28 Alen Stepanjan, 12 Rejal Alijev, 2 Anton Issakov, 11 Johannes Kukebal, 89/34 Aleksei Naariste, 23 Albert Anissimov, 5 Ragnar Rump, Ian-Erik Valge, 33 Grigori Ošomkov, 1 Mart-Mattis Niinepuu.
Treenerid: Tarmo Rüütli, Daniel Meijel

Tartu JK Tammeka: 98 Karli Kütt, 31 Ats Kutter, 41 Kevin Anderson, 16 Martin Naggel, 13 Jürgen Lorenz, 18 Andre Paju, 6 Tauno Tekko, 92 Simo Tenno, 11 Rasmus Tomson, 9 Mikk Valtna, 14 Georgi Ivanov, 8 Gerth Kaas, 22 Valeri Šabanov.
Treener: Ats Kutter.

FC Kuressaare: 1 Enri Nurmik, 2 Juri Gavrilov, 3 Greger Könninge, 5 Sander Laur, 7 Arli Saar, 9 Martti Pukk, 11 Elton Brauer, 19 Danel Tiirats, 21 Aleksei Larin, 22 Karl Johan Kastein, 23 Amor Luup, 25 Sander Viira, 29 Bert Klemmer, 33 Märten Pajunurm.