FC Flora duubel tegi Kiviõli Irbisega 1:1 viigi – FC Flora -FC Flora

FC Flora duubel tegi Kiviõli Irbisega 1:1 viigi

FC Flora II vs Kiviõli Irbis

Esiliiga 5. vooru vastaseks oli Kiviõli FC Irbis. Meeskond, kes senise hooaja käigus on vähe löönud, kuid see-eest palju sisse lasknud. Kuid tegemist on siiski kogenud mängijatega, kes hakkavad vähehaaval vormi jõudma ja ohtlikuks muutuma.

Ja nii läkski. Kuigi Flora valdas initsiatiivi, suudeti vastaste heas hoos olnud kollkiiper seljatada alles mängu lõpu eel, kui täpne oli Janar Õunap. Teise poolaja alguses aga läksid külalised juhtima. Seega 1:1 viik.

Mängu protokoll

Meeskondade mängueelsed mõtted:

FC Flora II peatreener Jürgen Henn: Kuigi Kiviõli seis on raske, siis meeskonnas on palju kogemust ja heal päeval võivad nad kõigile ebamugavad olla. Me olime eelmisel hooajal korduvalt hädas neile värava löömisega, nii et punkte tabelisse ei saa kohe kindlasti ära kirjutada. Meie meeskond on selle nädala jooksul teinud väga hea tempo ja fookusega trenni ja tahaksime selle mängu üle kanda. Oluline on, et suudaksime kõrge tempo pealt teha ka õigeid otsuseid.

Kaitsemängija Sander Lootus: Kiviõli näol on tegemist südika võistkonnaga, kelle vastu pole kerge kellelgi. Viimases kolmes mängus oleme hoidnud puuri puhtana ning kindlasti üritame seda seeriat pikendada. Kõik mängijad väljakul teavad oma ülesandeid ning on väga motiveeritud võitlema, seega oleme mänguks valmis ja anname endast kõik, et mäng võita.

FC Irbise peatreener Erik Šteinberg: “Järjekordne tugev vastane tabeli ülaosast. Meie meeskonna koosseis on tänu finantsprobleemidele üsna ebaühtlane. Aga mängime oma võimaluste piires ja võitlema läheme ikka.”

Mängija Erik Grigorjev: “Ehkki eelmised vastased on meile keskmiselt 5 väravat löönud, loodame ka ise paremasse hoogu jõuda. Tallinna Flora II vastu läheme ikka võitluslikult mängima. Ja ootame aega, mil võõrsilmängude periood lõpeb, sest koduseinad on ikka aidanud.”