Euroteekond on lõppenud. Gibraltarilt kuiv kaotus. – FC Flora -FC Flora

Euroteekond on lõppenud. Gibraltarilt kuiv kaotus.

FC Flora Gibraltaril 6. juulil 2016

FC Flora esindusmeeskonna soov jõuda Meistrite Liiga II kvalifikatsiooniringi sai Gibraltaril järsu ja ühese lõpu.

Kogu mängu vältel otsekui kammitsas tegutsenud Flora jäi kaotusseisu juba 15. minutil, kui pika palliga liini tagant leitud ründajale vastu tõtanud Mait Toom tolle maha tõmbas ja kohtuniku otsusel seda penaltivääriliselt tegi.

Hoolimata kaotusseisu jäämisest ei suudetud oma mängu leida kuni lõpuvileni. Keskvälja ebakõlad, kobav ründeliin ning eksimuste küüsis vaevlev kaitseliin olid vastastele kergeks pähkliks. Läbi mängu kontrarünnakutega nõelanud Lincoln oli nende ehitamisel halastamatult efektiivne ning vaid puudulik realiseerimine hoidis skoori viisakana. 79. minutil see, mis õhus oli, siiski tuli, kui Antonio Calderon rohevalgete eurounistusele punase joone peale tõmbas.

Gibraltari meister kohtub teises kvalifikatsiooniringis Glasgow Celticuga.

UEFA Meistrite liiga I eelring 6. juulil 2016 Victoria Stadium
Lincoln Red Imps – Tallinna FC Flora  2:0 (1:0) (kahe mängu kokkuvõttes pääses tulemusega 3:2 edasi Lincoln)

Väravad: 15. pen. Joseph Chipolina, 79. Antonio Calderon
Hoiatused: 63. Liam Walker, 81. Antonio Calderon, 86. Roy Chipolina – 14. Mait Toom, 40. Madis Vihmann

Lincoln: Raul Navas, Jean Carlos Garcia, Joseph Chipolina, Anthony Bardon (71. Antonio Calderon), Ryan Casciaro, Bernardo Lopes, Lee Casciaro (64. George Gabrera), Kyle Casciaro, Roy Chipolina, Yeray Patino (78. Kenneth Chipolina), Liam Walker.
Varus: Manuel Soler, George Cabrera, Jesus Rojas, Kenneth Chipolina, Antonio Calderon, Pena, Antonio Livramento.

FC Flora: Mait Toom, Gert Kams, Madis Vihmann (60. Joonas Tamm), Nikita Baranov, Markus Jürgenson, Jan Kokla (82. German Šlein), Brent Lepistu, Zakaria Beglarishvili (53. Albert Prosa), Rauno Sappinen, Maksim Gussev, Rauno Alliku.
Varus: Richard Aland, Joonas Tamm, Henri Järvelaid, German Šlein, Mihkel Ainsalu, Joseph Saliste, Albert Prosa.

Peakohtunik: Alain Durieux
Abikohtunikud: David Mateus Santos, Joaquim Da Silva
Neljas kohtunik: Christophe Pires Martins (kõik Luksemburg)