Esindusmeeskonna mängude külastamine on edaspidi noortegruppide treeningprotsessi osa

Alates 19.06.2017 on poiste 2001 -2007 vanusegruppidel ja tüdrukute U13-U17 vanusegruppidel treeningprotsessi üks osa esindusmeeskonna kodumängude külastamine. Arvesse lähevad nii Premium Liiga, Eesti Karikas, Superkarikas, UEFA mängud, kui ka suvised sõprusmängud. Noorematel-vanematel gruppidel, kes antud vanuse vahemikku ei mahu, on mängude külastamine soovituslik.

Iga Premium Liiga kodumängu eel toimub ka EJL pressiruumis taktika veerandtund (ca 30 min enne mängu algust) Flora lastele ja treeneritele, kus esindusmeeskonna treenerid on teinud igaks korraks videokokkuvõtte mängu erinevatest nüanssidest ja positsioonidest.


Eesmärk:
 Areneda, õppida ning tuleviku ambitsioonideks inspiratsiooni koguda läbi esindusmeeskonna mängu- ja treenngprotsessi analüüsimise.  Tekitada lapses ja seeläbi miks mitte ka lapsevanemas harjumus külastada oma koduklubi esindusmeeskonna kodumänge. Luua koduklubile kaasa elades staadionil suurepärane atmosfäär. Tekitada meie oma kogukonnas harjumus külastada esindusmeeskonna kodumänge ja seeläbi suurendada kogukonna ühtsustunnet.

Esindusmeeskonna kodumängu toimumise ajal ning 30 min enne ja peale mängu tavapäraseid treeninguid eelpool nimetatud treeninggruppidele ei toimu.

Et mängude külastamine treeninggrupile veel atraktiivsemaks teha, jätkub varasem mängupõhine võistlus sponorite auhindadele ning lisandub uus perioodipõhine võistlus, mille reegleid saate lugeda allpool:

MÄNGUPÕHINE VÕISTLUS:

 • Jätkub gruppide mängupõhine võistlus, kus igal mängul võidab meie sponsorite poolt välja pandud auhinna see grupp, kust on mängule tulnud kõige rohkem pealtvaatajaid (arvesse lähevad nii treener, lapsed, lapsevanemad, pereliikmeid kui ka sõbrad) vastavalt häälte lugemise reeglitele (vt allpool).
 • Mängupõhise võistluse võitnud grupp hõisatakse välja mängu poolajal.

PERIOODIPÕHINE VÕISTLUS:

Võistlus 1

Periood: 19.06-18.08.2017
Auhind: grupi peatreener + grupi seest loosi teel selgunud 3-liikmeline pere (2 vanemat + laps või 1 vanem + 2 last) pääsmed Kreeka – Eesti MM valikturniirile Kreekas (31.08.2017). Auhind sisaldab lennupileteid, hotelli (3 kohaline pere tuba + 1 tuba treenerile) ja mängu pileteid.

Esimese võistluse võitis 2004 I grupp treener Dmitri Ustritski juhendamisel. 

Võistlus 2

Periood: 19.08-04.11.2017

Auhind: grupi peatreener + grupi seest loosi teel selgunud 3-liikmeline pere (2 vanemat + laps või 1 vanem + 2 last) pääsmed Malta – Eesti Maavõistlusele Maltal (12.11.2017). Auhind sisaldab lennupileteid, hotelli ja mängu pileteid.

 • Võistluse võidab grupp, kust on perioodi jooksul esindusmeeskonna kodumängudel käinud kokku kõige rohkem pealtvaatajaid, ehk liidetakse kokku kõik pealtvaatajad, kes on sel perioodil grupile hääle andnud.
 • Võistluse võitnud grupi laste nimed pannakse loosikasti, kust nädala jooksul peale perioodi lõppu tõmbab FCF esindaja (kontorist või esindusmeeskonnast) auhinna võitja ehk ühe lapse nime. Laps saab reisile minna, kas oma kahe vanemaga või ühe vanema ja ühe õe-vennaga.

Teise võistluse võitis 2011 grupp treener Taavi Trasberg juhendamisel. 

HOOAEG 2018

Võistlus 1

Periood: veebruar-aprill*

Auhind: grupi peatreener + grupi seest loosi teel selgunud 3-liikmeline pere (2 vanemat + laps või 1 vanem + 2 last) pääsmed 2018 UEFA Meistrite Liiga finaalile Kiievis (26.05.2018). Auhind sisaldab lennupileteid, hotelli ja mängu pileteid.

Võistlus 2

Periood: mai – august*

Auhind: grupi peatreener + grupi seest loosi teel selgunud 3-liikmeline pere (2 vanemat + laps või 1 vanem + 2 last) pääsmed 2018 UEFA Superkarika finaalile Eestis (14.08.2018). Auhind sisaldab mängu pileteid.

Võistlus 3

Periood: august-november*

Auhind: grupi peatreener + grupi seest loosi teel selgunud 3-liikmeline pere (2 vanemat + laps või 1 vanem + 2 last) pääsmed Eesti A-koondise mängule võõrsil (kuupäev ja vastane selgumisel). Auhind sisaldab lennupileteid, hotelli ja mängu pileteid.

*Perioodi täpsemad kuupäevad selguvad siis, kui on väljas Eesti ML kalender.

 

MÄNGUS OSALEMISEKS peab Floras treeniv laps ja tema pereliikmed, sõbrad, tuttavad toimima järgmiselt:

 • Tule FC Flora esindusmeeskonna kodumängule.
 • Sisene staadionile FC Flora väravast hiljemalt 15min peale avavilet – A. le Coq Arena, trepp 2 või Flora pereala (trepp 7 ja 8 vahelt) kaudu . Mugavaks sissepääsuks soeta FC Flora klubikaart, mida on vaja näidata turvamehele. Klubikaart on mõeldud FC Floras treenivale lapsele ja tema pereliikmetele ning maksab 1.-. Kaarti saab osta A. Le Coq Arenalt, Kotka hallist ning mängupäeval piletikassast.
 • Teata väravas seisvale FC Flora vabatahtlikule, kust treeninggrupist oled. Vabatahtlik on väravas kuni 15min peale avavilet, nii et jõua staadionile kindlasti enne seda.
 • Mängu poolajal loeme üle kõikide treeninggruppide külastajad ning kust grupist oli enim külastajaid, see grupp võidab mängupõhise auhinna! Perioodipõhise auhinna võitja kuulutame välja nädala jooksul peale perioodipõhise perioodi lõppu.


HÄÄLTE LUGEMISE REEGLID:

 • Auhinnavõistlustest saavad osa võtta kõik noorte treeninggrupid (nii need, kellel on mängu külastamine treeningprotsessi osa kui ka need, kellel mängu külastamine treeningprotsessi osa veel ei ole).
 • Võidab see, kust treeninggrupist käib kõige rohkem pealtvaatajaid esindusmeeskonna kodumängul (PL, KV, suvised sõprusmängud, UEFA) all nimetatud perioodil. Mängupõhise võistluse võidab treeninggrupp, kust on sellel mängul kõige rohkem pealtvaatajaid.
 • Iga esindusmeeskonna kodumängule tulnud treener, laps, lapsevanem, pereliige ja sõber saab anda oma hääle ainult ühele treeninggrupile. Ehk kui lapsevanematel käivad lapsed erinevates gruppides, siis nad saavad anda oma hääle vaid ühele grupile.
 • IGAL MÄNGUL: 1 INIMENE = 1 HÄÄL ja hääled märgitakse üles Trepp 2 sissepääsus või Pereala sissepääsus. Kui ollakse mängule sisenenud juba ühest väravast, siis teisest väravast enam sissepääsu ei toimu. Kui ilmneb, et mõni grupp selle reegli vastu rikub ehk kui üritatakse oma grupile mõlemas väravas hääli anda või mõnel muul moel ebaausalt käituda, siis diskvalifitseeritakse grupp võistluselt jäädavalt.
 • Oma grupi toetuseks lähevad kirja ka mängu palli-, kanderaami ja maskotilapsed.
 • Häälte lugemine lõppeb 15 minutit peale mängu avavilet.
 • Kui grupp võidab perioodipõhise võistluse rohkem kui ühe korra, siis juba loosiga võitnud laps uuesti loosis ei osale ning peatreeneri asemel läheb reisile abitreener (va juhul, kui meeskonnal ongi ainult 1 treener).
 • Perioodipõhisel võistlusel läheb võitja meeskonna loosikasti nende laste nimed, kes antud grupist esindusmeeskonna kodumängu on külastanud (selles osas peab arvestust treener) ning loosimise hetkel lähevad loosikasti vaid need nimed, kes antud hetkel on FC Flora mängijate nimekirjas.
 • Juhul, kui varakevadisel ja/või hilissügisesel perioodil on staadionil tuulekülma -15 kraadi, siis kodumängu külastamine on vabatahtlik ning häälte lugemist ei toimu.

 

Küsimuste korral helista 6279940 või kirjuta fcflora@fcflora.ee

Põnevaid ja emotsioonikaid mänge soovides
Teie FC Flora

 

Viimased videod

Meie kodumängude piletimüügi partner!

        Annab TV Flora videodele HD kvaliteedi