2011 (U8)

Alagrupp A:  FC Tallinn DSbadgeversionHarju JK Rae  Harju JK (04)   FC Flora IZ  Tallinna FC Flora II (04)

Alagrupp B:  MRJK I   Viimsi MRJK I (03) FC Flora BR Tallinna FC Flora II (04) FC Tallinn IKbadgeversion

Alagrupp C: FC Flora TT  Tallinna FC Flora II (04) Maardu LM   Maardu LM (03)  MRJK II  Viimsi MRJK I (03)

Alagrupp D: Raplamaa JK  Raplamaa JK (03) FC Flora SG  Tallinna FC Flora II (04) Tallinna Kalev   JK Tallinna Kalev (04)

 

REGLEMENT

Alagruppides esimese ja teise koha saavutanud võistkonnad mängivad edasi play off süsteemis kohtadele 1-8. Ülejäänud 4 võistkonda selgitavad üheringilisel turniiril kohad 9-12.

AJAKAVA

7 aprill                       Kotka hall

1 10:00 A FC Tallinn DS FC Flora IZ  Väljak 1  8:0
2 10:00 B MRJK I FC Flora BR  Väljak 2  4:0
3 10:30 C FC Flora TT Maardu LM  Väljak 1  8:0
4 10:30 D Raplamaa JK FC Flora SG  Väljak 2  1:7
5 11:00 A Harju JK Rae FC Tallinn DS  Väljak 1  0:17
6 11:00 B FC Tallinn IK MRJK I  Väljak 2  2:7
7 11:30 C MRJK II FC Flora TT  Väljak 1  1:13
8 11:30 D Tallinna Kalev Raplamaa JK  Väljak 2  12:0
9 12:00 A FC Flora IZ Harju JK Rae  Väljak 1  4:4
10 12:00 B FC Flora BR FC Tallinn IK  Väljak 2  5:1
11 12:30 C Maardu LM MRJK II  Väljak 1  0:4
12 12:30 D FC Flora SG Tallinna Kalev  Väljak 2  0:11
13 13:00 9-12 koht Harju JK Rae Maardu LM  Väljak 1  7:6
14 13:00 9-12 koht FC Tallinn IK Raplamaa JK  Väljak 2  6:0
15 13:30 1-8 koht FC Tallinn DS MRJK II  Väljak 1  9:1
16 13:30 1-8 koht FC Flora TT FC Flora IZ  Väljak 2  13:3
17 14:00 1-8 koht MRJK I FC Flora SG  Väljak 1  12:0
18 14:00 1-8 koht Tallinna Kalev FC Flora BR  Väljak 2  7:2

 

8 aprill                         Kotka hall

19 10:00 9-12 koht FC Tallinn IK Harju JK Rae  Väljak 1  7;1
20 10:00 9-12 koht Maardu LM Raplamaa JK  Väljak 2  4:2
21 10:30 5-8 koht FC Flora SG MRJK II  Väljak 1  7:1
22 10:30 5-8 koht FC Flora BR FC Flora IZ  Väljak 2  7:1
23 11:00 1-4 koht MRJK I FC Tallinn DS  Väljak 1  2:5
24 11:00 1-4 koht Tallinna Kalev FC Flora TT  Väljak 2  3:1
25 11:30 9-12 koht Harju JK Rae Raplamaa JK  Väljak 1  8:3
26 11:30 9-12 koht FC Tallinn IK Maardu LM  Väljak 2  3:6
27 12:00 7-8 koht MRJK II FC Flora IZ  Väljak 1  8:1
28 12:00 5-6 koht FC Flora SG FC Flora BR  Väljak 2  1:9
29 12:30 3-4 koht MRJK I FC Flora TT  Väljak 1  2:3
30 12:30 FINAAL FC Tallinn DS Tallinna Kalev  Väljak 2  6:1

 

Autasustamine orienteeruvalt 13.10

 

I koht FC Tallinn DSbadgeversion

II koht Tallinna Kalev  JK Tallinna Kalev (04)

III koht FC Flora TT  Tallinna FC Flora II (04)

Parim väravavaht Mark Timošenko, FC Tallinn

Parim mängija Jaan Erik Põldmaa, Tallinna Kalev

 

 

Noored

Võida oma treeninggrupiga esindusmeeskonna mängude külastamise võistlus ja treeneri ning perega staadionile UEFA Super CUP kohtumist vaatama!
 

Loe lisaks